Co kupić do 1200zł?

Miejsce, gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące posty i tematy.

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
belphegor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 246
Rejestracja: 18 marca 2008, 17:50
Tematy: 0
Lokalizacja: wielkopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 1200zł?

Post autor: belphegor »

W Krala zainwestujesz 2-3 stówy i masz to samo.
.177 .22 .31 .36 .41 .44 .45 .56 a jak Pan Bóg dopuści to i z kija wypuści.
Nikita_Bennet
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 27 listopada 2018, 17:41
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 1200zł?

Post autor: Nikita_Bennet »

podbiję pytanie. 1200 z optyką (max 1400). Łamana. Nowa. Celność ważna jak i ewentualny "tunning".
Coś ciekawego idzie kupić w tych pieniążkach? Wysyłkowo, najlepiej allegro bo tam zawsze płacę kartą.
Ostatnio zmieniony 27 listopada 2018, 17:58 przez Nikita_Bennet, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kamazek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 257
Rejestracja: 21 marca 2016, 00:19
Tematy: 14
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 1200zł?

Post autor: kamazek »

Jeżeli ma być nowa, łamana i celna, z niezłą optyką, to spokojnie zmieścisz się w 1400 kupując HW50 i lunetę Hawke 3-9x40 Md AO.
Nie wiem, czy na alle.., ale w dobrych sklepach internetowych na pewno :)
------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :-D
rokasa58
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 595
Rejestracja: 25 lutego 2016, 10:34
Tematy: 4
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 1200zł?

Post autor: rokasa58 »

Zaryzykuj:
Obrazek
ONE SHOOT ONE MOMMENT NO MISS
Nikita_Bennet
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 27 listopada 2018, 17:41
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 1200zł?

Post autor: Nikita_Bennet »

sprężyna eksportowa na początek jak o tej wiatrówce czytam ;( . Powiedzmy że te 1400 to jest max.
Fajnie jakby dało się strzelać na dalsze odległości a ze std sprężyną to nie poszaleję chyba?
I czy nie lepiej pomyśleć o 5,5mm??
4,5 mam teraz pożyczoną .......
Awatar użytkownika
kamazek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 257
Rejestracja: 21 marca 2016, 00:19
Tematy: 14
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 1200zł?

Post autor: kamazek »

Kolego, nie popełniaj błędów początkujących strzelców i nie bierz się za większe odległości.
Naucz się celnie i powtarzalnie trafiać na 25-30 m, w cele wielkości kapselków, a potem szukaj celi na 50 m.
Kaliber 5,5 mm w limicie 17 Juli to tylko większe koszty śrutu, a demolka butelek i puszek niewiele większa niż w 4,5 mm :wink:
------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :-D
Nikita_Bennet
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 27 listopada 2018, 17:41
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 1200zł?

Post autor: Nikita_Bennet »

kamazek pisze:Kolego, nie popełniaj błędów początkujących strzelców i nie bierz się za większe odległości.
Naucz się celnie i powtarzalnie trafiać na 25-30 m, w cele wielkości kapselków, a potem szukaj celi na 50 m.
Kaliber 5,5 mm w limicie 17 Juli to tylko większe koszty śrutu, a demolka butelek i puszek niewiele większa niż w 4,5 mm :wink:
Nigdzie nie pisałem że jestem początkującym strzelcem ;) Mało strzelam to fakt. Wiatrówką bawiłem się za dzieciaka (tak wiem), potem długa przerwa na studia), potem broń palna (nawet pozwolenie na kolekcjonerską jest), teraz znowu wiatrówka (nie moja) ale chcę coś swojego mieć.
No i limit 17J .... tak wiem, przepisy ale wszystko idzie obejść w tym kraju.
Awatar użytkownika
kamazek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 257
Rejestracja: 21 marca 2016, 00:19
Tematy: 14
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 1200zł?

Post autor: kamazek »

No i po raz kolejny dałem się podejść :mad:
Przez takich "cfaniaczków", co to obchodzą przepisy, traci całe środowisko strzelców wiatrowych :090:
Ale może ktoś nauczy cie rozumu i stracisz to swoje pozwolenie, o ile je masz :027:
------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :-D
Nikita_Bennet
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 27 listopada 2018, 17:41
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 1200zł?

Post autor: Nikita_Bennet »

Zwiększenie mocy to jedno. Dwa to że sprzęt nie jest dla mnie. Moje pozwolenie-moja sprawa, ja go nie stracę bo nie grzebię przy broni.
A chcę komuś sprezentować fajną wiatrówkę bo będzie na lata (trwała, prosta, cele chyba do 100metrów max, z reguły do 50ciu). Stąd pytanie ;)
A czy ta osoba będzie potrzebowała zwiększenia mocy - nie wiem, może. Wiem że mi do poćwiczenia celności nie będzie to potrzebne bo też będę z niej korzystał.
dragonblade
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 253
Rejestracja: 24 września 2008, 13:27
Tematy: 14
Lokalizacja: Będzin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 1200zł?

Post autor: dragonblade »

Nowa, łamana (czyli sprężynowa), celna, zFACzona, po tuningu, z optyką i do tego ma się zmieścić w 1400zł?

To ja poproszę nowego GTRa, po tuningu na 800 koni i żeby nie palił więcej jak 2l benzyny na 100km przy ostrym pałowaniu.
No i cena tak max ze 20k.

A takie pierdoły, że "mi tam moc nie potrzebna, to dla wujka, cioci, babci, proboszcza (niepotrzebne skreślić)", to można dzieciom w przedszkolu opowiadać.



Sama optyka na takiego klamora przekroczy założony budżet.
Ostatnio zmieniony 28 listopada 2018, 15:17 przez dragonblade, łącznie zmieniany 1 raz.
Steyr LG110 + Vortex Diamondback HP 4-16x42
rokasa58
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 595
Rejestracja: 25 lutego 2016, 10:34
Tematy: 4
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 1200zł?

Post autor: rokasa58 »

To co zaproponowałem Koledze, to miałem i wiem,że do 1 tys nie ma lepszej.A graty w razie "w" też można kupić.
ONE SHOOT ONE MOMMENT NO MISS
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2537
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 1200zł?

Post autor: adnikauto »

Nikita_Bennet pisze:Zwiększenie mocy to jedno. Dwa to że sprzęt nie jest dla mnie. Moje pozwolenie-moja sprawa, ja go nie stracę bo nie grzebię przy broni.
A chcę komuś sprezentować fajną wiatrówkę bo będzie na lata (trwała, prosta, cele chyba do 100metrów max, z reguły do 50ciu). Stąd pytanie ;)
A czy ta osoba będzie potrzebowała zwiększenia mocy - nie wiem, może. Wiem że mi do poćwiczenia celności nie będzie to potrzebne bo też będę z niej korzystał.
Zwykle nie wchodze w takie dyskusje ale to przeciez troll.
100 metrow, obejscie przepisow, nie dla mnie ale tez bede strzelal. .. Ban kolego, tylko ban Ciebie nauczy rozumu. Amen.
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Nikita_Bennet
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 27 listopada 2018, 17:41
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 1200zł?

Post autor: Nikita_Bennet »

50-60metrów trafiam obecną (pożyczoną) ale czas oddać ot co. I w sumie to rzadko z niej strzelam.
Co do kwoty - więcej nie ma sensu bo jednak po wstawieniu szafy kupię, tym razem sobie, inny sprzęt.
SebastiaN85
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 09 grudnia 2018, 07:28
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 1200zł?

Post autor: SebastiaN85 »

Witam wszystkich. Na rynku sprzętu do tej sumy są tony. Jeśli kręci Cię rozwalka to zapewne kaliber 5.5mm, bo dziurkacz 4,5mm to raczej do tarcz. Energia to druga sprawa, Ty jako swierzy strzelec lepiej sam nie kombinuj, bo konsekwencje tego mogą być dość drogie, nie daj boże komuś coś zrobisz, wyrok jak nic. Wracając do tematu, lepiej poluj na jakąś maszynę z drugiej ręki, jeszcze lepiej z forum, większa pewności że miny nie kupisz. Co do marki to, w kalibrze 5,5 wybór się zmniejsza, wiem bo sam szukałem, najłatwiej o Hatsana, ale tylko z dobrych rąk, 125,135 i reszta tego gabarytu armat, w limicie są do du**. HW, itp. Tu trochę trudniej mi się wypowiedzieć, bo ja nie miałem przyjemności, bawić się tego typu sprzętem.Ja mam Hatsana 70 i 125 które sam poprawiłem, zaczynając od osady,cięciu lufy kończąc na odchudzaniu tłoka. Praca z metalem, montaż spawanie itp, interesuje się modelarstwem,i precyzja to pierwsze czego od siebie wymagam, i w ciągu dwóch lat rozebralem ze 100 razy każdą wiatrówke i efekty są :) Chętnie się podzielę, tylko muszę zobaczyć jak zdjęcie dodać.
Awatar użytkownika
Linek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1001
Rejestracja: 02 czerwca 2011, 00:11
Tematy: 10
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 1200zł?

Post autor: Linek »

5,5 dopiero powyżej 40J dogania trajektorią limitowe 4,5 więc jak dla mnie w sprężynach nie ma większego sensu
Shadow, CZP10F, CeGlock 19 PH5, Tanfoglio, Luger P08, VIS ,TT Radom, S&W 38 spec, Rak, Tikka Sporter, Stag, Mauser 1939, 2xSzwed 6,5x55, Bock Fair ,Mosin Buss, CZ457. CZ557, ATA Sporter UZI.Sporo tego było
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Rynsztok”