Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Co kupić do 900zł?

Co kupić ? Co do czego i z czym....

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
raf1231
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Co kupić do 900zł?

Postautor: raf1231 » 2017-06-29, 09:32

A ja bym polecił tobie slawię 634
Miałem ją i byłem bardzo zadowolony swoją sprzedałem za 700 pln.
Mała lekka bardo celna co udowodnilem na nie jednych zawodach.
Bardzo łarwa w serwisowaniu .
I potwierdzając przedmówców na przegląd do dembowego .
Przyodrobinie talentu i odpowiednim treningu niejedna hwusia czy tx zostają w tyle.
Snajper.

Zibixu

Postautor: Zibixu » 2017-08-23, 19:50

Witam !
Znajomy ma do wydania 1000zł.
Chce kupić pistolet wiatrówkę na co2 z systemem Blow Back, ma przypominać oryginał więc magazynek w rękojeści (a nie bębnek) wygląd maksymalnie oryginał. Kiedyś posiadałem MAKAROVa i byłem zadowolony, widzę że dalej można takiego kupić tylko że w sklepach jest bogata oferta i wyboru wszelakich konstrukcji w tym nowszych. Sprzętu jak twierdzi będzie używał do strzelania w puszki i papierowe tarcze.
Co polecicie ?
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi !
Pozdrawiam !

Awatar użytkownika
browar25

Postautor: browar25 » 2017-08-23, 20:15

Zibixu pisze:Witam !
Chce kupić pistolet wiatrówkę na co2 z systemem Blow Back, ma przypominać oryginał więc magazynek w rękojeści (a nie bębnek) wygląd maksymalnie oryginał. Kiedyś posiadałem MAKAROVa i byłem zadowolony, widzę że dalej można takiego kupić tylko że w sklepach jest bogata oferta i wyboru wszelakich konstrukcji w tym nowszych. Sprzętu jak twierdzi będzie używał do strzelania w puszki i papierowe tarcze.
Co polecicie ?
Pozdrawiam !

Nic się w tym temacie nie zmieniło. Makarov ciągle rządzi jako najwierniejsza replika, jednak bez blow-backa..., co ma też i zalety. Do tarczy pistolety na bbsy się nie nadają. Chyba, że stworzy własną tarczę gdzie 10 będzie wielkości całego czarnego pola w tarczy 17x17.
HW 40

Awatar użytkownika
browar25

Postautor: browar25 » 2017-08-23, 20:18

browar25 pisze:
Zibixu pisze:Witam !
Co polecicie ?
Pozdrawiam !

Nic się w tym temacie nie zmieniło. Makarov ciągle rządzi jako najwierniejsza replika, jednak bez blow-backa..., co ma też i zalety. Do tarczy pistolety na bbsy się nie nadają. Chyba, że stworzy własną tarczę gdzie 10 będzie wielkości całego czarnego pola w tarczy 17x17.

Edit: Makarov Baikał oczywiście
HW 40

Zibixu

Postautor: Zibixu » 2017-08-23, 20:23

Dziękuję za utwierdzenie mnie w tym przekonaniu że makarov nadal jest ok. Tak się właśnie spodziewałem że ani celności ani mocy :) ale jako plujka w puszki będzie :d

oferk
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: oferk » 2018-06-22, 23:32

HW30S - 770zł

Wróć do „Piaskownica czyli pierwsze pytania...”