Co kupić do 500zł?

Miejsce, gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące posty i tematy.

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

onet12
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 150
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 22:34
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 500zł?

Post autor: onet12 »

sote

polecam pistolet Marksman delluxe 2004
bardzo fajny i celny, kosztuje 300pln nowy
sote
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 18 czerwca 2016, 22:56
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 500zł?

Post autor: sote »

Onet12 chciano go kupić, ale nigdzie nie jest dostępny.
Kupiłem Kandar'a CP1-M os Beorna :)
Awatar użytkownika
wretched
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 37
Rejestracja: 05 maja 2014, 14:41
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 500zł?

Post autor: wretched »

Czy kupno hatsana 125 na pierwszą wiatrówkę to dobry deal? Zapłaciłem 450zł za 2-miesięczny egzemplarz bez optyki.
Awatar użytkownika
Eres_
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Reactions:
Posty: 124
Rejestracja: 16 sierpnia 2009, 20:57
Tematy: 0
Lokalizacja: Pabianice
Grupa: Użytkownik komercyjny
Kontakt:

Re: Co kupić do 500zł?

Post autor: Eres_ »

Jak już kupiłeś to po co pytasz...
Moim zdaniem to kupiłeś armatę, a nie karabinek. :502:
Awatar użytkownika
wretched
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 37
Rejestracja: 05 maja 2014, 14:41
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 500zł?

Post autor: wretched »

To w sumie dobrze bo to bardziej atrakcja do grilla ma być niż super precyzyjna wiatrówka ;)
skanek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 26
Rejestracja: 16 lipca 2016, 11:10
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 500zł?

Post autor: skanek »

Witam, jestem tutaj nowy, mam na imię Andrzej i pochodzę z okolic Ełku.
Zawitałem tutaj bo mam problem z zakupem wiatrówki. Będzie to moja pierwsza. Mowa o karabinku 4,5mm. Kwota jaką chcę wydać oscyluje do 500 zł góra 600 zł. Jakby była tańsza a dobra bym się nie obraził ale z doświadczenia wiem, że jedno i drugie w parze nie idą za często.
Przejdę do sedna. Naczytałem się sporo różnych tematów na forach, oglądałem filmiki-recenzje, temat męczę już od tygodnia. Przeglądam oferty w różnych sklepach internetowych i na alledrogo. Patrzyłem też wśród używanych. Ale od tego czytania zdurniałem i sam już nie wiem co wybrać a chcę wreszcie postrzelać.
Pierwsza rzecz to zastanawiałem się nad sposobem zasilania. Doszedłem do wniosku, że w grę wchodzi tylko łamana lub dolny naciąg. Pompki mi się nie podobają, CO2 są dość drogie w eksploatacji i słabsze od sprężynówek a PCP za drogie. Brałem pod uwagę też sprężynę gazową, ale gdzieś na którymś forum wyczytałem, że potrafi pojawić się problem najprawdopodobniej z rozszczelnieniem gazu i przestaje praktycznie strzelać. Jeśli ktoś ma jakieś uwagi i sugestie, swoje doświadczenia i różnej maści porady bardzo chętnie poczytam i wyciągnę wnioski.
Kolejna sprawa to łoże. Tradycyjnie wolę drewno niż polimer ale widzę coraz więcej tych drugich w ofertach cenowo mi pasujących. Zagłębiając się w temat zauważyłem zwolenników jednego i drugiego rozwiązania. Także proszę o wypowiedź specjalistów i uzasadnienie swojego wyboru.
Jeśli chodzi o marki, na początku szukałem Crosmana bo nie zbyt drogi a podobno dobry. Z czasem z informacji, które wyczytałem dowiedziałem się, że to chinka i wcale nie jest tak fajnie. Interesowałem się modelami Copperhead, Vantage. Przeglądałem też Hatsany ale sam nie wiem, podobno mało celne i mają sporo wad. Ostatnio zastanawiałem się nad Gamo, wpadł mi w oko model Shadow 1000 za 540zł ale jest w polimerze i nigdzie nie mogę znaleźć jakichś opinii na temat tego modelu oprócz filmiku ze strzelaniem do królików.
Także proszę o porady, co wybrać, konkretne modele i oferty mile widziane, prosiłbym też o uzasadnienie swojego wyboru.
Dzięki z góry i pozdrawiam

Strona główna
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4730
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 158
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Co kupić do 500zł?

Post autor: TZ »

Witaj,
Ponieważ masz do wydania tyle ile masz, dlatego też w sumie skazany jesteś na markę Hatsana, może Gamo. Klasa wyżej rzędu HW zaczyna się od kilku stówek więcej ... Dlatego pomińmy.
Że Hatsany niecelne słyszałeś .... widocznie gdzieś ktoś to opisał. Aż tak źle nie jest. Jeśli Harnaś jest po dobrym przeglądzie zerowym, to i celny będzie. Celny to zresztą bardzo względne pojęcie. Osobiście Turcję zawsze podziwiałem za produkcję dywanów, Tshirtów znanych marek tzw "oryginal" po 1 USD za sztukę i podrabianych leków zalewających europejskie rynki. Jeśli chodzi o wiatrówki zawsze śmiałem się z Turczynek. Nie mogę być jednak głuchy na wiele opinii zadowolonych posiadaczy. Proponuję Ci poczytać trochę nasze Forum a szybko zapomnisz o "podobno" a sam wyrobisz sobie o nich opinie.
Szkłem tyłka nie podetrzesz jak mawiają, podobnie jak za niewiele nie dostaniesz zbyt dużo, ale owe 5-6 stówek za Hatsana to gód prajs tu performens - uwierz mi a najważniejsze nie pytaj się wujków dobra rada o opinię, tylko zabieraj się za czytanie Forum, aby swoją jak najszybciej posiąść.
Pozdr,
TZ
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
skanek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 26
Rejestracja: 16 lipca 2016, 11:10
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 500zł?

Post autor: skanek »

Dzieki za zainteresowanie, zacząłem czytać właśnie najwięcej na forum bo recenzje sprzedawców nic nie przekazują.
TZ a które hatsany bądź gamo byś polecił? I jeszcze kwestia materiału łoża.
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4730
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 158
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Co kupić do 500zł?

Post autor: TZ »

Leń jesteś straszny. Tu jest mnóstwo o hatsanach, tylko porozrzucane. Lupka hasło Enter i masz wszystko.
Dla leni : http://www.e-tawerna.pl/viewforum.php?f=30 tam się specjalizują w harnasiach

Łoże jak kto lubi, ja osobiście nienawidzę plastiku. A co polecę z hatsanów? Ja nie polecam harnasi, polecam HW 8-)

Pozdr,
TZ
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
Awatar użytkownika
Michaus
Moderator globalny
Moderator globalny
Reactions:
Posty: 1394
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:04
Tematy: 69
Lokalizacja: Pabianice
Grupa: Moderatorzy globalni

Re: Co kupić do 500zł?

Post autor: Michaus »

@skanek. Godzinkę jazdy od Ciebie (w Piszu), na jednym z portali ogłoszeniowych, jakiś jegomość sprzedaje HW30s.
Winszuje sobie za ten cud 690,-PLN. Jak potargujesz, to może zbliżycie się z ceną ostateczną do Twojej górnej granicy.
Myślę, że z "kruszynki" byłbyś bardziej zadowolony niż z jakiegokolwiek Hatsana czy Crossmana.

Pragnę dodać, że nie mam nic wspólnego ze sprzedającym - poszukałem tylko w Internetach, czy aby nie ma czegoś sensownego za sensowne pieniądze, niedaleko Ciebie.
"Nie muszę wyważać drzwi co już zostały wyważone."
skanek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 26
Rejestracja: 16 lipca 2016, 11:10
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 500zł?

Post autor: skanek »

Dzięki Michaus, dopiero mam trochę czasu by posiedzieć przy kompie, zerknę co to za sprzęt
skanek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 26
Rejestracja: 16 lipca 2016, 11:10
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 500zł?

Post autor: skanek »

a co myślicie o crosman copperhead?
http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=107&t=145868

hunter_997 wystawił tutaj na sprzedaz za 500 z lupką po poprawkach
Awatar użytkownika
Michaus
Moderator globalny
Moderator globalny
Reactions:
Posty: 1394
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:04
Tematy: 69
Lokalizacja: Pabianice
Grupa: Moderatorzy globalni

Re: Co kupić do 500zł?

Post autor: Michaus »

Chcesz, to sobie kup. Nasze zdanie już poznałeś.
"Nie muszę wyważać drzwi co już zostały wyważone."
green_thunder
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 1622
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:53
Tematy: 0
Lokalizacja: z Mokotowa
Grupa: RIP

Re: Co kupić do 500zł?

Post autor: green_thunder »

Na OLX masz teraz dwie Norica w Twoim zasięgu. obie z otwartymi i to są karabinki, a nie ta chińszczyzna...

...nie pomyl z norconia, bo zdarza się...

...summit, hatsan... :cry:
Vz.47, jakieś długie, pośrednie, parę pistoletów
onet12
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 150
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 22:34
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Co kupić do 500zł?

Post autor: onet12 »

Hw 30s to bardzo dobra opcja, zbij tylko cene, bo na korpusie są delikatne wżery, to dobry powód żeby negocjować :)
W komplecie masz tez inserty, możesz je też sprzedac i wyrwac ze 60-70pln, co obnizy koszt zakupu, do tego dołożyc drugie 60-70 pln i za 120-150 dokupić jakąś uzywana center pointa itp budżetową lupkę, na początek by wystarczyło, a lunetka zmienia jakość strzelania.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Rynsztok”