Co kupić do 500zł?

Miejsce, gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące posty i tematy.

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

egzo23
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 243
Rejestracja: 11 czerwca 2013, 12:16
Tematy: 0
Lokalizacja: TARNÓW
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: egzo23 »

Słuchaj Greena. Dobrze prawi. Kup używaną slavie, będziesz miał banana na gębie.
crosman 2240 + kolba + tłumik + bsa 3-9x32
hw 77k ambi + DOC
Makarov MP-654K silver
green_thunder
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 1622
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:53
Tematy: 0
Lokalizacja: z Mokotowa
Grupa: RIP

Post autor: green_thunder »

Cortez pisze:
green_thunder pisze:...No dobra, to mój ostatni post chyba....
Robert - nie unoś się... :)
...nie, nie unoszę się, tylko - cyt. "powiedzieliśmy już wszystko..." na ten temat, tak uważam, slavia załatwi sprawę na plus, choć znany jest mój stosunek do nich, co nie umniejsza ich jakości, celności i innych zalet :mad:

... DOC to niezłe szkiełko, sam takie posiadam, warto kupić, nówka bez montażu to będzie ze 350 zł...a 820-850 to trzeba dać za nówkę slavię z tuningiem, ale bez lupy...
Vz.47, jakieś długie, pośrednie, parę pistoletów
Awatar użytkownika
mironTG
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 49
Rejestracja: 05 września 2013, 18:52
Tematy: 0
Lokalizacja: Zebrzydowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mironTG »

No i właśnie :-D obie Slavki dziubią w oko bardziej 634. Twoja kasa Twoja decyzja. Sam myślałem początkowo o Slavii D...y nie urywa ale celna i mało awaryjna.
Wesoły dziadek :) HW 97KT Black (HOGAN) Leapers UTG 6-24x50 Crosmann 2240 (Michał) Walther 2x20 KANDAR CP1 BSA+AGS 3-9x40
Awatar użytkownika
Rogers
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 95
Rejestracja: 05 października 2014, 18:37
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Rogers »

Sam mam Slavię. To dobry wybór jak na początek. Do tego doc i dobry śrut. Nowego Doca można dorwać za 310zl i do tego montaż +/- 400zl razem.
Pozdrawiam.
szpak
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 23
Rejestracja: 24 kwietnia 2015, 16:36
Tematy: 0
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: szpak »

green_thunder pisze:
"powiedzieliśmy już wszystko..." na ten temat, tak uważam,
A niestety niektórzy skutecznie zniechęcili mnie jakiejkolwiek broni.


A tak przy okazji: Zastanawiam się nad Hatsanem 95. Używana slavia odpada tak jak wcześniej mówiłem, w Polsce nowa jest trochę droga a w innym kraju jakoś nie mam ochoty kupować.

Edytuję ten wpis żeby wytłumaczyć co miałem na myśli pisząc go :
A niestety niektórzy skutecznie zniechęcili mnie jakiejkolwiek broni. - Narazie dostałem radę żeby nie kupować chińskich wiatrówek oraz nie ma idealnej wiatrówki taki wyciągnąłem wniosek.
Druga część wpisu : wstępnie powiedziałem o wyborze.
Ostatnio zmieniony 30 kwietnia 2015, 10:11 przez szpak, łącznie zmieniany 3 razy.
Pozdrawiam
HW30s
green_thunder
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 1622
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:53
Tematy: 0
Lokalizacja: z Mokotowa
Grupa: RIP

Post autor: green_thunder »

Kolego, kup sobie, co chcesz, nie żądaj potwierdzenia swojego wyboru, tylko nie zapomnij napisać parę słów wniosków za jakiś czas...
Vz.47, jakieś długie, pośrednie, parę pistoletów
Awatar użytkownika
mironTG
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 49
Rejestracja: 05 września 2013, 18:52
Tematy: 0
Lokalizacja: Zebrzydowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mironTG »

Ty kolego czytasz to co piszemy???? Czy tylko lubisz bić pianę. Dwa okienka wcześniej pisałem "Twoja kasa i Twoja decyzja" Nie tylko ja odniosłem się do Twojego wyboru że niezbyt trafiony. A KUP SOBIE KORKOWIEC NA ODPUŚCIE BO WIDZĘ ŻE LUBISZ HAŁAS. SORKI ale mnie nerwi jak się ktoś pyta o coś a i tak ma swoje zdanie. A tak na marginesie nasze hobby nie ma nic wspólnego z bronią, to karabinki i pistolety rekreacyjne i sportowe.
Wesoły dziadek :) HW 97KT Black (HOGAN) Leapers UTG 6-24x50 Crosmann 2240 (Michał) Walther 2x20 KANDAR CP1 BSA+AGS 3-9x40
green_thunder
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 1622
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:53
Tematy: 0
Lokalizacja: z Mokotowa
Grupa: RIP

Post autor: green_thunder »

Miron, do tego to trzeba choć raz UoBiA przeczytać, ale do harrego z pudełka już nie, kudy mu do niego "robionej" slavii, gwarancji nie ma, pudełka czasem...
Vz.47, jakieś długie, pośrednie, parę pistoletów
Awatar użytkownika
Rogers
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 95
Rejestracja: 05 października 2014, 18:37
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Rogers »

Twoja kasa. Twoja decyzja. Myślę że nie ma sensu kontynuować tego wątku.
Pozdrawiam.
szpak
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 23
Rejestracja: 24 kwietnia 2015, 16:36
Tematy: 0
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: szpak »

mironTG pisze:Ty kolego czytasz to co piszemy???? Czy tylko lubisz bić pianę. Dwa okienka wcześniej pisałem "Twoja kasa i Twoja decyzja" Nie tylko ja odniosłem się do Twojego wyboru że niezbyt trafiony. A KUP SOBIE KORKOWIEC NA ODPUŚCIE BO WIDZĘ ŻE LUBISZ HAŁAS. SORKI ale mnie nerwi jak się ktoś pyta o coś a i tak ma swoje zdanie. A tak na marginesie nasze hobby nie ma nic wspólnego z bronią, to karabinki i pistolety rekreacyjne i sportowe.
Tak moja kasa i moja decyzja - miałem już sobie dawno zamówić wiatrówkę ale dla pewności chciałem zapytać czy to dobry wybór najwyraźniej to mój błąd że chciałem uzyskać pomoc a w zamian dostałem "baty" od "Miszczów".Więcej w tym temacie nic nie napiszę bo zaraz ten wpis zostanie źle odebrany i znowu zostanę oskarżony o nie czytanie i bicie piany.
Rogers, Masz rację.
Dodam że pod tekstem "zniechęcili mnie..." miałem na myśli to że prawie każda wiatrówka ma dużo wad i jej nie kupować oraz nie krytykuje waszych opini lecz je szanuje. I to że nazwałem wiatrówki bronią to już nie jest powód do kolejnej fali krytyki przynajmniej moim zdaniem.
green_thunder pisze:tylko nie zapomnij napisać parę słów wniosków za jakiś czas...
Nie wiem czy napiszę bo zaraz ktoś skomentuje że nie potrzebnie bo już wielokrotnie ta wiatrówka była opisana na forum. Hatsana 95 to już nawet potwierdzania nie chciałem tylko powiedziałem o swoim wyborze.


Dziękuje tym co mi pomogli.
The end
Pozdrawiam
HW30s
Devih
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2015, 14:47
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Devih »

Na forum jestem nowy, ale kilka tematów - m.in. ten cały przeczytałem. Już od dawna chciałem kupić wiatrówkę, ale tak jakoś schodziło, aż do teraz. Dopiero zacząłem się tym interesować tak na poważnie. Mam do wydania około 500zł. Głównie będę korzystał z tego rekreacyjnie. Od czasu do czasu postrzelać do puszek / tarczy.
Początkowo myślałem o pistolecie na CO2 ze śrubami diabolo. Mały sprzęt, wydawał mi się na początek dobry. Przeglądałem oferty kilku sklepów i tak wstępnie + po przeczytaniu podwieszonego tematu wybrałem:
Rewolwer Crosman 3576 (z cekaus) lub rewolwer Crosman Vigilante 4,5 mm (CCP8B2) z militaria.
Zdaje sobie sprawy, że to du** nie urywa, ale dlatego o tym pistoleciku myślę, bo mi się podoba. Czy w tej cenie coś lepszego dorwę? Dobrze jakby celność była dobra i siła - w takiej granicy, żeby z tych 10m+ strzelić do puszki. Wydaje mi się, że nabój CO2 poręczniejszy, dobrze jakby nie był jednostrzałowy. Chyba, że coś innego?

Jednak z drugiej strony też myślę o normalnej wiatrówce. Nie mogę się zdecydować, więc prosiłbym o pomoc w doborze tych dwóch rzeczy. Po przeczytaniu informacji wstępnych wybrałem:
Wiatrówka Hatsan 90 STG SAS™ Quattro Trigger 4.5 mm z kolba pl
Tutaj chyba sprężynówka najlepsza? Też jak wyżej, żeby celność była akceptowalna i śrut diabolo najlepiej.

Co sądzicie? Proszę o pomoc.

PS. Też właśnie co do sklepów u kogo najlepiej kupić?
egzo23
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 243
Rejestracja: 11 czerwca 2013, 12:16
Tematy: 0
Lokalizacja: TARNÓW
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: egzo23 »

Te dwa rewolwery są ok. Są celne i tanie. Różnią się tylko wyglądem.
Apropo długiej. To polecam używaną slavie lub na hw 30. Jak masz zacięcie majsterkowicza to kup hatsana.
crosman 2240 + kolba + tłumik + bsa 3-9x32
hw 77k ambi + DOC
Makarov MP-654K silver
Devih
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2015, 14:47
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Devih »

Używanej się trochę boję, żeby nie kupić bubla. Sam się na tym nie znam, więc nie sprawdzę, a nikt ze znajomych się tym nie para :) Co do tych rewolwerów to one są poniżej mojego budżetu - i dobrze, ale jednak jakby coś znacznie (jeśli w tym zakresie można to tak ująć) lepszego od tego się znalazł to chętnie dołożę.
egzo23
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 243
Rejestracja: 11 czerwca 2013, 12:16
Tematy: 0
Lokalizacja: TARNÓW
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: egzo23 »

Jest jeszcze bardzo fajny crosman 2240. Tylko nie ma magazynka.
crosman 2240 + kolba + tłumik + bsa 3-9x32
hw 77k ambi + DOC
Makarov MP-654K silver
Devih
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2015, 14:47
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Devih »

Nie podoba mi się za bardzo konstrukcja.
Przeglądając polecany temat zainteresowały mnie:
rewolwer Dan Wesson 8'' BB 4,5 mm
CyberGun Swiss Arms GSG P92 4,5 mm
Wiatrówka Tanfoglio Witness 1911 Blow Back

Kwestia taka, że wszystkie są tylko na kulki BB. Nie za bardzo jestem przekonany do nich. Czytałem, że lubią rykoszetować i tak dalej. Coś w ten deseń by było ze śrutem Diabolo? W miarę realistyczny wygląd i jakość / moc.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Rynsztok”