Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Artemis pr900w czy dozbierac do hatsana at44

Co kupić ? Co do czego i z czym....

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Yurko
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Artemis pr900w czy dozbierac do hatsana at44

Postautor: Yurko » 2020-01-10, 18:21

belphegor pisze:To jest NP3 gdzieś na forum już to przerobiliśmy, miałem i oddałem bo lufa była nie do użytku, ale myślę powrócić bo znów się pokazały w sprzedaży, ogólnie to lubię wszystko co nie waży z lunetą więcej jak 2,5kg 8-)

Z całum szcunkiem muszę Ci zwrócić uwagę, że się mylisz. Jeśli miałeś NP03:
Obrazek
Musiałeś zauważyć 2 rzeczy: Dżwignia przeładowania z prawej strony i lufa w osłonie.

W NP01 dźwignia jest z lewej strony i lufa jest goła. Poza tym z jakością tych luf jest różnie.

Obrazek Kral NP01 widok z lewej strony
"Nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria" Ludwig Eduard Boltzmann (1844–1906)

Awatar użytkownika
wichura
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: wichura » 2020-01-11, 17:52

oberro pisze:Ten webley raider to wygląda mi na jakiegoś Krala punchera. Koledzy polecają sprzęt w kierunku precyzji, a kolega kilka razy podkreślił "coś podatnego na tuning" i raczej nie o polerkę spustu mu chodziło :-D.
Biorąc pod uwagę powyższe myślę, że warto zobaczyć na:
- Artemis M11,
- Artemis M16,
- Artemis M 16A
- Diana Outlaw (droższy Artemis w ładniejszej osadzie).
Karabinki mają fabrycznie wbudowane regulatory i w kwocie do 2000 (z pominięciem Diany) powinny wyjść już z podstawowymi poprawkami u speca. Nie wiem jak z częściami, ale pewnie każdy spec przerzucił już wagon tych sprzętów i raczej tajemnic one przed nimi nie mają.

Podpisuję sie pod tym, tanie, proste, części raczej nie kupisz, ale też nie ma się co psuć - o-ringi, sprężynki dobierzesz
Slavia 630

Awatar użytkownika
Januszpelle

Postautor: Januszpelle » 2020-01-11, 18:04

S400 wielokrotnie wygrywały przeróżne zawody, oczywiście, ktoś odpowiednio je trzymał: Ola, Maszot itd. Jednak nie słyszałem by ktoś z Hatsanem wygrał?
Dzięki karabinkowi HW 100 strzelanie znowu stało się przyjemnością, mimo podeszłego wieku :-)

oberro

Postautor: oberro » 2020-01-12, 01:17

Pytanie czy kolega się na zawody wybiera. Wprawdzie skalpel jest ostrzejszy i bardziej precyzyjny niż maczeta, ale krzaczorów na działce nim się nie wykarczuje :wink:
A tutaj tarczka z Airmaster Puncher z zamontowanym regiem, kaliber 4,5mm, 28 strzałów, około 50m na powietrzu. Sprzęt który można było swego czasuckupić nowy w promocji za ok. 1000zł plus koszt rega.
https://www.fotosik.pl/zdjecie/a7f16a132e4158f5

http://www.fotosik.pl/zdjecie/8abdec914f7c6990
Ostatnio zmieniony 2020-01-12, 01:27 przez oberro, łącznie zmieniany 3 razy.

Wróć do „Piaskownica czyli pierwsze pytania...”