Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Regulamin - konurencje pozaregulaminowe

Forum PSSH

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
mkl1
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Postautor: mkl1 » 2012-03-12, 11:19

Kamerlik +Sharps
Nitro i CP od .30 , aż do .58 :-D i jakiś "wiaterek" lat 1970-tych się też znajdzie :-D

Awatar użytkownika
Willie357
Moderator
Moderator
Grupa: Moderatorzy CP

Postautor: Willie357 » 2012-03-12, 16:31

Ja będę (ale jako współtwórca zamieszania) bo z biedy sprzedałem juz dawno ostatnią odtylcówkę rozdzielnego ładowania .Ale sylwetki będę strzelał 3 bączkowym Enfieldem.
CZARNE I NITRO,>18 , moturki , G 4x4 Bundeswehr ,T3 Bundesheer, za młodu kobietki.
TAK dla eutanazji kretynów

nosu
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Postautor: nosu » 2012-03-12, 16:42

Postaram się przyjechać ale jako laboratoryjny niewolnik nic nie obiecuję ( chcę zmienić pracę bo przeszkadza mi w strzelaniu ) .

Marek-
Moderator
Moderator

Postautor: Marek- » 2012-03-12, 16:43

Zrobimy może klase CP scaloną, może sie udać bo Ty, Spike, Telesfor, może Cereus, zrobisz więcej kulek, dla mnie też, to będzie już nas pięciu.

Awatar użytkownika
Willie357
Moderator
Moderator

Postautor: Willie357 » 2012-03-12, 18:52

Nochal, nie marudz, mimo wszystko masz najwięcej czasu na treningi, jak chcesz zobaczyć niewolników wpadnij do mnie do fabryki marzeń.
CZARNE I NITRO,>18 , moturki , G 4x4 Bundeswehr ,T3 Bundesheer, za młodu kobietki.

TAK dla eutanazji kretynów

Awatar użytkownika
Wielebny Andree
R.I.P
R.I.P
Grupa: RIP

Postautor: Wielebny Andree » 2012-03-12, 19:37

Konkurencje pozaregulaminowe to nie tylko rodzaj broni i strzelanie do tarczy. Kilka lat już temu na zawodach w Dąbrówce było strzelanie do pyry, czyli ziemniaka. Dwa dystanse - inny dla krótkiej, inny dla długiej. Wszyscy doskonale się przy tym bawili, był to relaks po napięciu, towarzyszącemu strzelaniu tarczowemu. Nie będę truł o jesiennym strzelaniu do korbola - ale przekonajcie się sami, nawet Ci z wynikami od 94 w górę czy tak łatwo trafić jest w jajko, albo mandarynkę. Żeby tylko w Warce nie prowadzili jako dodatkowej strzelania do truskawki! Sposobów na urozmaicenie jest wiele - to tylko przykładowe propozycje.
nie samym słowem człowiek żyje - czasem musi sobie strzelić...
Andree

Wróć do „ Polskie Stowarzyszenie Strzelectwa Historycznego”