W trosce o szeroko pojęte dobro Użytkowników Forum związane z nasiloną aktywnością nieuczciwych sprzedawców w działach komercyjnych z dniem 01.02.2017 r., zostanie wprowadzone następujące ograniczenie:

Wymogiem będzie napisanie 30 merytorycznych postów w działach tematycznych, które umożliwią uzyskanie uprawnień do zakładania tematów i możliwość pisania postów w działach komercyjnych.

Nasz dział K/S służy do koleżeńskiej wymiany sprzętu.
Pomimo wprowadzenia ograniczeń, prosimy o dokładne sprawdzenie co i od kogo kupujecie.
Przypominamy, że Administracja Forum-Broń.pl nie jest stroną w zawieraniu transakcji.
Powyższe obostrzenia nie dotyczą użytkowników komercyjnych, których działalność została uzgodniona z Administracją Forum.

Limity energii dla wiatrówek w krajach Europy

Czyli wiatrówki o energii powyżej 17 J

Moderatorzy: Moderatorzy CP, Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi

Corvus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 2016-09-15, 21:58
Lokalizacja: Wawa/ Błonie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re:

Postautor: Corvus » 2016-11-16, 21:40

browar25 pisze:

Co do Austrii, tutaj jest mnóstwo imigrantów, ale to naprawdę dużo (z Bałkanów, Turcji, dalszych krajów islamistycznych jak i zarówno z krajów zachodnio i wschodnio Słowiańskich) i każdy prawie ma prawo posiadać broń; i Bajkała 27M i Sako TRG-42, jak i nawet grubsze kalibry. Czuję się tutaj bardzo bezpiecznie, nikt by nie ryzykował robiąc głupoty, bo jak by nie dostał od policjanta, to by dostał od przechodnia.


A to dla tego że imigranci przybyli do kraju gdzie panują pewne zasady i zwyczaje i musieli się do nich przystosować, to normalne. Są mniejszością więc muszą się podporządkować.

.


jak zupełnie inaczej to brzmi dzisiaj w 2016r....................... dawno ten cytowany post został napisany... 6 lat temuWróć do „FAC”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości