GUNPOWER SSS

Czyli wiatrówki o energii powyżej 17 J

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

martiusx
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 286
Rejestracja: 19 lipca 2008, 14:09
Tematy: 0
Lokalizacja: rzeszów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: martiusx »

No tak.
Przyznaję, że strzelcem jestem takim sobie - strzelanie to dla mnie patent na walkę z nerwicą. Ręce mi sie stabilizują dopiero po jakiejś godzinie strzelania :/ . Strzelanie z podparcia oczywiście eliminuje wiekszość problemu, ale i tak z niebotycznym podziwem czytam o wyczynach kolegów walących skupienia na 50 m, o 70, 100, czy 200 m nawet nie wspominając.
Niekiedy zdarza mi się strzelać na 120 m do blachy po tablicy ostrzegawczej "Wstęp wzbroniony" (taka gdzies A3) i jestem zachwycony, jak 3 na 10 trafi. No oczywiście rozumiem - karabinek w limicie, optyka nie topowa 6x, strzelec jak wyżej itd.
Dlatego z niecierpliwością będę oczekiwał na wspomniane "komisyjne" strzelanie, choćby po to, żeby nie chodziły mi po głowie krzywdzące zapewne wielu kolegów niesprawiedliwe myśli :027: .
Jak sądzę, takich jak ja wdzięcznych kibiców będzie spory tłumek.
Wdzięczny więc jestem kolegom za tą piękną inicjatywę, choćby po to, żebym ja i inni mogli z dumą nosić zasłużoną odznakę "Strzelec do d....", składając hołd należny mistrzom, oraz mogąc im już z czystym sumieniem okazywać wiernopoddańczość i czołobitność :030: .
yaro
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 14903
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 17:07
Tematy: 164
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: yaro »

Emhyrion pisze: A co post, to mu rośnie pasek. Fajnie, ale chyba moderator powinien wyjaśnić za co :)
Kliknij na ostrzeżenia to się dowiesz.

Doprawdy sam się dziwię ogromnym pokładom swojej tolerancji. Stolerowałem nick zbrodniarza, "odwaznego inaczej" mordercy niewinnych dzieci, komunisty, stopkę z hasłem zbrodniarza a teraz jeszcze zachwyty nad strzelaniem w pobliżu domostw z broni pneumatycznej i zwykłe chamstwo wobec innych użytkowników. Zadziwiające.

Została jedna szansa.
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „FAC”