Diana 48 T06

Czyli wiatrówki o energii powyżej 17 J

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

McMichael
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 15
Rejestracja: 29 listopada 2013, 13:08
Tematy: 0
Lokalizacja: Podkarpacie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Diana 48 T06

Post autor: McMichael »

Dzień dobry wszystkim. Tak jak w temacie, mam kilka pytań dotyczących sprzętu od Diany. Ciekawią mnie jego możliwości w Facu, jakie ma granice Julowe, przy jakiej energii się zachowuje najlepiej (5.5 mm kaliber) no i ogólne wrażenia z użytkowania. Bardzo, ale to bardzo ważne jest dla mnie to czy lewooczni - tak jak ja - będą mogli wygodnie i skutecznie z niego strzelać. Dajcie znać jak łoże i baka są wyprofilowane, bo czytałem obiecujące opinie na ten temat, ale chciałbym nieco szerzej poruszyć ten temat. Z góry dziękuję za dyskusję i podpowiedzi. Pozdrawiam forumowiczów
McMichael
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 15
Rejestracja: 29 listopada 2013, 13:08
Tematy: 0
Lokalizacja: Podkarpacie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Diana 48 T06

Post autor: McMichael »

Ale strzelałeś z lewego oka?
Stary dziad2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 20
Rejestracja: 11 stycznia 2017, 10:29
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Diana 48 T06

Post autor: Stary dziad2 »

Diana 48 w 5,5 nie mam pojęcia a w 4,5 to tak od 20 juli robi się fajna . Uspokaja się ,skraca się cykl strzału szarpniecie staje się mniej dokuczliwe i tak do 24 jule a potem z każdym metrem wszystko bardzo się pogarsza.Kolba to porażka ,chyba że weźmiesz D52.Ogólnie jest to sprzęt na pokolenia,wytrzymały bardzo i mimo brzydkiej osady nie żałuję ani złotówki wydanej na nią.
Stary z nikąd
McMichael
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 15
Rejestracja: 29 listopada 2013, 13:08
Tematy: 0
Lokalizacja: Podkarpacie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Diana 48 T06

Post autor: McMichael »

A czy oddawałeś ją do tuningu i np Dębowego? Chciałbym zrobić z niej faca tak do 22-23 J, bo zależy mi na niezłej celności no i jakiejś mocy :) Ale nie chce zrobić z tej dianki niszczyciela optyki. A no i jakie dokładnie trzeba wprowadzić zmiany, aby miała ona energię około 22 J?
Stary dziad2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 20
Rejestracja: 11 stycznia 2017, 10:29
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Diana 48 T06

Post autor: Stary dziad2 »

Ja wiatrowkami bawię sir już 40 lat i wszystko robię sam.Ja mam sprężynę tytanowa z *** , pierścień slizgowy na tłoku, dobrze spasowana prowadnice z przegubowym kapeluszem .no i oczywiście podkładki ślizgowe . Lupa u mnie to DOC na jednoczęściowym montażu noname , poszło już 15 paczek exact heawy i wszystko jest super. Nie zapomnij że fac to rejestracja i strzelnica.
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2017, 15:35 przez Stary dziad2, łącznie zmieniany 1 raz.
Stary z nikąd
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „FAC”