Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Pistolet

Czyli wiatrówki o energii powyżej 17 J

Moderatorzy: Moderatorzy CP, Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi

Krriiss
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Pistolet

Postautor: Krriiss » 2018-11-29, 13:59

Planuje zakup wiatrówki pistoletu najlepiej pcp w linicie 17+ kaliber 4,5 chodź niekoniecznie, szukam czegoś z łatwą regulacją mocy i dostępnością części no i najważniejsze zeby był celny, czy moglibyście doradzić jakiś sensowny model?
Ostatnio zmieniony 2018-11-29, 14:05 przez Krriiss, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Michaus
Moderator
Moderator
Grupa: Moderatorzy wiatrówkowi

Re: Pistolet

Postautor: Michaus » 2018-12-08, 18:52

FX Ranchero. Quakenbush... i jak na razie, nic więcej mi się nie przypomniało.
"Pijcie piwo! Picie piwa zapobiega rozlaniu się piwa na laptopa!"

Łódzka Grupa Strzelecka >>ORZEŁ<<

Krriiss
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: Krriiss » 2018-12-09, 12:01

U to wydatek już ponad 3000, no i fakt nie napisałem ile chciałbym przeznaczyć na zakup. Myślałem coś do 1000, trochę szukałem i natrafiłem na pp700 sa - co o nim sądzicie?

oshe
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: oshe » 2018-12-09, 12:21

Biorąc pod uwagę że kuoujesz pistolet PCP za 650 zł to jest to fajny sprzęt. Taki typowy pistolet do rekreacyjnego strzelania na podwórku, ale mam kolegów którzy go lekko poprawili i 30 metrów strzelają w złotówkę aż miło. Oczywiście przez lunetę. Po wymianie osiągów poprawieniu portu ładowania i korony będzie to na prawdę fajny pistolet na początek zabawy w pcp.

Awatar użytkownika
Michaus
Moderator
Moderator
Grupa: Moderatorzy wiatrówkowi

Postautor: Michaus » 2018-12-09, 12:37

Chciałeś pistolet FAC, więc wyboru za dużego nie ma.
Dolicz jeszcze koszt Karty Rejestracji Broni Pneumatycznej (całkowity, z badaniami itd.).
"Pijcie piwo! Picie piwa zapobiega rozlaniu się piwa na laptopa!"

Łódzka Grupa Strzelecka >>ORZEŁ<<

Krriiss
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: Krriiss » 2018-12-09, 12:46

Na 50-200m mam karabinek pcp, a z pistoletu planuję strzelać max 20m z otwartych przyrządów ewentualnie kolimator. Wracając do pp to czytalem także że lufa w nin to jest loteria.

Michaus pisze:Chciałeś pistolet FAC, więc wyboru za dużego nie ma.
Dolicz jeszcze koszt Karty Rejestracji Broni Pneumatycznej (całkowity, z badaniami itd.).

Koszty związane z rejestracją to osobna kwestia i to nie tak duży wydatek bo karabinek już jeden w wersji fac posiadam
Ostatnio zmieniony 2018-12-09, 12:47 przez Krriiss, łącznie zmieniany 1 raz.

oshe
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: oshe » 2018-12-09, 21:22

Lufy w chinczykach są coraz lepsze i coraz mniej jest bubli. W razie czego można kupić fajna lufę o d slavi czy cezetki i dopasować a wtedy sprzęt będzie jeszcze celniejszy. Pamiętaj że to pistolet za 6-7 stowek i ja za tą kwotę nie ma konkurencji. Pewnie ze nie będzie to dziurkacz jak FWB P34 ale też i inne pieniążki i inne przeznaczenie.

lupus1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Postautor: lupus1 » 2018-12-12, 22:32

Krriiss pisze:Na 50-200m mam karabinek pcp, a z pistoletu planuję strzelać max 20m z otwartych przyrządów ewentualnie kolimator. Wracając do pp to czytalem także że lufa w nin to jest loteria.

Michaus pisze:Chciałeś pistolet FAC, więc wyboru za dużego nie ma.

Koszty związane z rejestracją to osobna kwestia i to nie tak duży wydatek bo karabinek już jeden w wersji fac posiadam

Jeżeli od rejestracji minęło z pół roku czekają cię takie same wydatki jakbyś rejestrował pierwszy raz. Cała procedura od początku.
proca

Wróć do „FAC”