Lepiej przerobić, czy poczekać i kupić.

Czyli wiatrówki o energii powyżej 17 J

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

Raszer
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 14 lipca 2018, 16:27
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Lepiej przerobić, czy poczekać i kupić.

Post autor: Raszer »

Mam Hatsana Air Stike Edge. Strzelam ok rok czasu. Wcześniej miałem Chinki. Chodzi o to, że dystans 30m został opanowany w miarę, i rzuciłem się na głęboką wodę. Nawet do 80m. I w sumie już po za dystansem 30 metrów, pojawia się problem ze skupieniem. Luneta o dziwo się trzyma bardzo dobrze. Odradzano mi kupno BSA 3x9-32 WR, ale naprawdę, nic się z nią nie dzieje. I teraz jak chciałbym uzyskać lepsze skupienie na dalszych dystansach, to ten model nie spełni swojej roli. Chyba, że wymienie w nim sprężynę na gazową. I tu czy sprężyna HP jest jakoś widocznie mocniejsza? Czy odrzut się zmniejszy a skupienie poprawi. Czy lepiej kupić, karabin pcp. Na początku, strzelałem do puszek z B1,B3 potem kupiłem kulołap, zainteresowałem się śrutami, bipodem i zacząłem zupełnie inaczej strzelać. Podoba mi się, kiedy jest wyzwanie i mogę je spełnić za pomocą dobrze oddanego strzału. Zacząłem to uwielbiać :)

Jestem nowym członkiem forum nie wiem czy dobrze trafiłem w wątek z pytaniem.
telli
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1319
Rejestracja: 06 grudnia 2004, 17:37
Tematy: 77
Lokalizacja: wielkopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Lepiej przerobić, czy poczekać i kupić.

Post autor: telli »

Raszer pisze: Czy lepiej kupić, karabin pcp.
Tak !
Twinmaster competitor/Beeman P-17/Walther PPS+laser/CZ-75D compact+laser/ Sti DutyOne/Colt Combat Clasic/CZ200S+magazynek+dłuższy kartusz+pompka PCP Webley[FX].
Sandacz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 111
Rejestracja: 03 listopada 2016, 09:49
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Lepiej przerobić, czy poczekać i kupić.

Post autor: Sandacz »

Zdecydowanie polecam kupno wiatrówki PCP. Jeżeli nie zaamierzasz rejestrować FAC-a to w limicie do strzelania na wiekszym dystansie zdecydowanie lepszy będzie kaliber 4,5. Jeśli nie odstrasza cię relestracja FAC i strzelanie tylko na strzelnicy to proponuję kaliber 5,5.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „FAC”