Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

matador r3m vs r5m

Czyli wiatrówki o energii powyżej 17 J

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP, Moderatorzy WBP

FireFighter
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: matador r3m vs r5m

Postautor: FireFighter » 2018-07-12, 18:51

Indeksacja to bolączka matadorów, tych starych czyli R3M też. Przeładowanie też na końcu może niektórym przeszkadzać, natomiast R3M przeładowuje się spoko natomiast ma możliwość indeksacji ręcznej nie wiem jak R5M.

Leon2000
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: matador r3m vs r5m

Postautor: Leon2000 » 2018-07-15, 10:28

FireFighter pisze:Indeksacja to bolączka matadorów, tych starych czyli R3M też. Przeładowanie też na końcu może niektórym przeszkadzać, natomiast R3M przeładowuje się spoko natomiast ma możliwość indeksacji ręcznej nie wiem jak R5M.

Nie rozumiem Twojej wypowiedzi, piszes że R3M ma bolączke jeśli chodzi o przeładowanie, natomiast dalej że R3M przeładowywuje się "spoko".
Patrzą ogólnie na to co dzisiejszy rynek producentów karabinków oferuje użytkownikom, edgun R3M jest przestarzałą konstrukcja. Strzelanie dla wielu osób to czyste hobby, dlatego ma sprawiac przyjemnośc i karabinek powinien być dobrze zaprojektowany pod względem ergonomi i użytkowania. W kwocie jaką trzeba zapłacić za nowego edguna R3M kupiłem Vulcana w Polskim sklepie, gdzie mam prawo zwrotu towaru jeśli coś nie będzie mi odpowiadać. Można sprawdzić, przestrzelić i jeśli nie spełni Twoich oczekiwań to zwracasz. Mam również w zestawie dobrej jakości przetoczke, kufer i w razie awari szybki dostęp cześci zamiennych, czego o edgunie nie można powiedzieć. Takie jest moje osobiste zdanie.
Ostatnio zmieniony 2018-07-15, 10:28 przez Leon2000, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „FAC”