Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

CZ P-10

Miejsce, gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące posty i tematy.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP, Moderatorzy WBP

Hermes
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: CZ P-10

Postautor: Hermes » 2018-01-30, 10:53

Spitfire24 pisze:
Hermes pisze:
Spitfire24 pisze:..../quote]
Najlepiej analizuj każdy wyraz jeśli masz problem z konstrukcją jednolitej wypowiedzi...
Polarms Ci na wszystko odpowiedział.
Sengera nie znam.Strzelam u niego zawody bo sa świetnie zorganizowane i jest doskonała atmosfera.Woli tez dać w nagrode 3 jednostki broni,zafundowac polowanie na muflona w Czechach niż robić stronę www i profil FB dla leni którym się nie chce ruszyć doopy z domu a potem wyrabiaja opinie o drugim człowieku bo...ma brzydka stronę internetową.

Kolego odniosłem się do każdego z poruszonych chaotycznie przez ciebie tematów, stąd taka forma wypowiedzi. Nie potrafisz ttylko się bezradnie miotasz. Bycie dystrybutorem na kraj w XXI wieku nie polega na zorganizowaniu polowania dla zaprzyjaźnionych myśliwych. Rynek sportowców jest dużo większy i jako taki przez tego dystrybutora jest zaniedbany. A na rynek to Singer ma wywalone, bo ten produkt jest tani, więc i tak się sprzeda. Dowodem na to jest cała ta sytuacja. Żaden sklep sprzedający CZ nie wie kiedy będzie dostawa z Chodzieży i co w niej przyjdzie. ;laughing:
Nie wyrabiam człowiekowi opinii bo ma brzydką stronę i nie o tym pisałem. PRAWDZIWY DYSTRYBUTOR dba o przekaz marki na rynku, dba o dostępność informacji dla WSZYSTKICH klientów, a internet nie jest dla leni tylko dla ludzi potrafiących korzystać ze zdobyczy XX i XXI wieku. Ten nie dba zupełnie to widać i żadne twoje zaklęcia tego nie zmienią.
Dodatkowo nie potrafisz się odnieść merytorycznie do argumentów bo ich nie rozumiesz. Przeczytaj z uwagą i zrozumieniem wpisy kolegów @lotnik, @Polarms i @tomekwrocławski, może to ci coś rozjaśni. Koledzy wyraźnie napisali, że ceny odsprzedażowe są niskie i to pośrednicy ponoszą wszystkie koszty dystrybucji.

I nie wiem co ty z tym BULLem, to jest wątek o CZ i jak masz bull doopy (jak sam to określiłeś) to już twój problem.

Reasumując. Biorąc pod uwagę poziom twojej ostatniej wypowiedzi :090: dłużej nie będę tej dyskusji ciągnął. Miłego dnia dla wszystkich.

I dobrze bo jesteż zabawny.Nie masz nic do powiedzenia.Twoja powyższa odpowieć to merytoryczny śmietnik z pejoratywami pod moim adresem.
Senger przeczytał Twoje wypowiedzi i chętnie sie do nich odniesie.Poprosze Cię o telefon na PW i przekaże go jemu a wtedy bedzięsz mógł ODWAŻNIE obronić polski rynek broni.

KudrigY
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: CZ P-10

Postautor: KudrigY » 2018-01-30, 11:18

Hermes,

Ja nie mam nic wspólnego ani z obecnym, ani poprzednim dystrybutorem (czy też tym, który już nim nie jest), ale przynajmniej dla mnie coś faktycznie jest w zarzutach dot. nierównomiernego traktowania sklepów i amatorskich działaniach obecnego.

Dobrze znam jeden sklep w Wawie, i przy okazij dyskusji dlaczego nie są w stanie dostarczyć mi jednej sztuki, dostałem dość dokładny przedział kwotowy, za ile dostali (całe dwa!) P-10C, i po ile musza je opchnąć, żeby wyjść na swoje. W rezultacie, swoją kupię "w kraju", gdzie z dojazdem do Wawy (co podwyższy jej cenę o 100 pln...) zapłacę 1915 pln. jak łatwo wyliczyć, cena bazowa "w terenie" w tym sklepie to 1815 pln. Nie wiem po ile ta ekipa dostała te P-10C, ale ewidentnie musi być to niższa kwota, bo nie uwierzę, że ktoś dokłada do tego interesu.

Wcześniej tez był temat samych konwersji do 22LR. Też jakimś cudem znacząco zdrożały po zmianie. Czy to polityka CZ czy dystrybutora, nie wiem, ale dużego biznesu na samych "przyjaciołach królika", to w normalnym biznesie za długo się nie zrobi. Wiem, obrót bronią, to nie jest normalny biznes, więc zobaczymy, jak będzie tutaj.

Sam będę miał w szafie trzy CZtki, więc jestem żywotnie zainteresowany, żeby był rozsądny dostęp do części zamiennych czy magazynków (a popytaj w ramach ćwiczenia o zapasowe magazynki 22lr do P-07...), więc jako Klient, to ja widzę rezultaty dobrej lub słabej działalności dystrybutora. Jak dla mnie - obecnie jest ona bardzo słaba.

Ostatnia ciekawostka - do swojego świeżo zakupionego P07 KADET nie dostałem nawet dedykowanej instrukcji, tylko ogólną, czym de facto dystrybutor i sklep złamał prawo naszego kraju. A jak ktoś ma fabrycznego Kadeta, to pewnie potwierdzi, że na szkielecie nie ma dość kluczowego zaznaczenia jak zgrać z nim zamek do rozłożenia. I trzeba sobie radzić inaczej. Taka info powinna znaleźć się w instrukcji, ale po co, do pudełka dorzuci się manual od standardowej P-07 i będzie dobrze :)

Otóż dobrze z dostępem do CZ w PL nie jest.
.22LR / 9x18 / 9x19 / 7.62x25 / .38 / .357 / .45ACP / 5.45x39 / 7.62x39 / .308 WIN / 7.62x54R / 12GA

Wróć do „Rynsztok”