Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Maszynka do robienia patronów

Miejsce, gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące posty i tematy.

Moderatorzy: Moderatorzy CP, Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi

Marek-
Moderator
Moderator
Grupa: Moderatorzy CP
Status: Offline

Re: Maszynka do robienia patronów

Postautor: Marek- » 2017-10-14, 08:58

Tak, youtob się przestraszył żeby powstanie refolwerowcow nie wybuchło jak sie nauczą szybko patony krecic :one: . Uznali to za reklamę I wywalili jak nie zapłacił.
Przestań bredzic o surviving'u to nie ma nic wspólnego z rewolwerem czarnoprochowym, prędzej taki surviving można połączyć z chorobą umysłową.
Problem z refolwerowcami jest taki że dla większości to namiastka broni scalonej i tyle, stad te różne szybko szybkoladowacze, "wymienne magazynki" czy gilzy z bateryjek. Nie macie nic wspólnego z przytaczaną historia C.W.

MaciekSz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Postautor: MaciekSz » 2017-10-14, 09:15

Na YT się nie płaci za reklamę, w swoim filmie może mieć wszystko, co nie narusza regulaminu lub praw osób trzecich (w tym autorskich) :)
Niestety przypadki wywalania filmów "nie po linii" się zdarzają - wystarczy, że ktoś taki materiał zgłosi jako promujący przemoc.
Maciek
.62 i .69

Marek-
Moderator
Moderator

Postautor: Marek- » 2017-10-14, 11:38

Widać coś tam naruszył, albo się za bardzo bronił tym rewolwerem.
Takie szybkie ładowanie ma sens w dwóch przypadkach udział w zawodach westernowych, a nie przypuszczam żeby to było powodem tych wymysłów lub jakąś droga strzelnica na godziny, a i tak mnie nikt nie przekona że ma jakiś sens strzelanie na akord do tarczy, lepiej strzelić 20 razy i potrafić wyciągnąć z tego pobytu na strzelnicy jakąś lekcje niż walić na czas i oślep byle by szybciej.
Większości neofitów szybko przechodzi ta fascynacja patronami.

pako1
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: pako1 » 2017-10-14, 12:14

Przestań bredzic o surviving'u to nie ma nic wspólnego z rewolwerem czarnoprochowym, prędzej taki surviving można połączyć z chorobą umysłową.
I z tym bym się nie zgodził. Najpierw poczytaj sobie lepiej co to słowo oznacza !
Jak się na czymś nie znasz- lepiej się nie ośmieszaj.
A ty jako moderator CP powinieneś chyba promować strzelectwo, a z tego co widzę jesteś za zakazem propagowania filmów na yt związanych z tym tematem, bo widać coś tam naruszył, albo się za bardzo bronił tym rewolwerem. Widać dużo wiesz. :651:

Marek-
Moderator
Moderator

Postautor: Marek- » 2017-10-14, 13:11

Co powinienem to moja sprawa, co do wiedzy, zdążyłem zapomnieć więcej niż się kiedykolwiek dowiesz, stąd te jałowe terie spisku mnie śmieszą.
Zadajesz pytanie o maszynkę, a później jak się okazuje bronisz jej jak tylko możesz, to po co pytasz ?
Reklamujesz to ?

pako1
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: pako1 » 2017-10-14, 15:23

Po prostu korzystam z forum w celu do którego zostało stworzone. Chce się dowiedzieć, czy maszynkę do robienia patronów warto kupić za 58 zł ? Dla mnie to trochę dużo. Kolega FunkyKoval5 obiecał ją przetestować i napisać, czy według niego warto ją kupić czy nie.
Chciałbym również, żeby ci którzy są na forum i posiadają "takowe ustrojstwo" podzielili się swoimi informacjami, np. kupuj rewelacja albo nie kupuj totalne badziewie.

Nie bronie żadnej maszynki z prostego powodu- nie mam jej i nie wiem czy nawet działa.

A co do twojej wiedzy szczególnie dotyczącej yt'a to bym polemizował.
Liberalny yt, stworzył sobie ogólny tręd, żeby demonetyzowac, a czasami usuwać filmy dotyczące broni i amunicji, i zniechęcać tym samym ich twórców, co nie ma oczywiście nic wspólnego z cenzurą ;laughing:

No ale ty jako Moderator CP na pewno o tym zdążyłeś sobie zapomnieć.

Marek-
Moderator
Moderator

Postautor: Marek- » 2017-10-14, 15:46

To teraz popyskuj sobie na fejsiku

Wróć do „Rynsztok”