Do Kol. Rzuf

Miejsce, gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące posty i tematy.

Moderatorzy: Moderatorzy CP, Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi

Poprzedni tematNastępny temat
kombatant
Zarejestrowany użytkownik

Do Kol. Rzuf

Post autor: kombatant »

Ponieważ temat sprzedaży HW70 został zamknięty, niniejszym gratuluję pomyślnej sprzedaży/kupna.
Ale zanim temat zniknie, a zniknie za kilka dni, to niech „se Kolega Rzuf” przeczyta:
W swoim dość długim życiu między innymi:
- Zdobyłem sporo medali w LA w biegach średniodystansowych. Ścigałem się na stadionach także z obecnym Prof. Balcerowiczem, który był nieco starszy, ale i niestety lepszy niż ja w owych czasach;
- W wieku dojrzalszym zaliczyłem około 20 maratonów, z czego połowę w zakresie 2.45-3,00h, oraz setki biegów 5-20km;
- Mam zaliczone 21,5 roku służby wojskowej – może nie bezpośrednio „wojennej”, ale jednak, oraz dalej jestem czynny w pracy w innym zawodzie;
- Ze strzelectwa pneumatycznego już jako „dziadek” pomimo nielicznego uczestniczenia w imprezach mogę pokazać kilka zdjęć z podium medalowego, także z Mistrzostw Polski;
- W międzyczasie byłem Mistrzem Polski w swojej kategorii wiekowej w łucznictwie bloczkowym, wygrywając w bezpośrednim pojedynku z ówczesną halową Mistrzynią Europy, a także mam kilka medali z innych imprez łuczniczych;
- Jeżdżę cały czas „grubasem” Suzuki 1500;
- Ostatnio kupiłem sobie pierwszy rower w życiu (szosówkę) – i jeszcze nie wiem co na nim wykręcę;
- Zrobiłem szereg wystaw fotograficznych (w małym okolicznym lokalnym zakresie) z wyjazdów w różne ciekawe miejsca (takie tam małpy, tygrysy, słonie, piękne miejsca i inne);
- Zorganizowałem trochę lokalnych imprez strzeleckich z pneumatykami i łukami w okolicy dla mieszkańców;
- I jeszcze parę innych rzeczy.
- Natomiast sprawy komputerowe i inne związane z elektroniką, które są dniem dzisiejszym dla dzieci otrzymujących w prezencie na chrzciny swój pierwszy srajfon, niekoniecznie są do łyknięcia dla DZIADKÓW!
Tak więc SYNKU, Kol. Rzuf, jeśli w czymkolwiek mi dorównasz lub przewyższysz (może być także sfera kultura/sztuka lub inne), to przyznam Ci prawo do nazywania mnie i innych moich rówieśników DZIADKAMI. Ale jeśli nie, to proponuję wsadzić pewną część ciała w tzw. „kubeł” i zamilknąć.

Miało to być od razu w dziale „Rynsztok”, ale tam wrzucają tylko zarządzający.
Pozdrawiam.
kombatant
Historia: Grupa Strzelecka Dziki Zachód, PSST ORZEŁ, WSST STRZELEC. Aktualnie: bezpartyjny.

Rzuf
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Re: Do Kol. Rzuf

Post autor: Rzuf »

Aha.

irek_39

Post autor: irek_39 »

Lepiej wrzućcie zdjęcia, kto ma "większego", może to komuś podbuduje EGO. Nawet wiem kto wygra - oczywiście starszy i bardziej doświadczony.
ps. można prosić o dziadkowe linki, bo brzmi ciekawie (zwłaszcza z Balcerowiczem),
pss. a co jeśli ktoś gra w szachy zamiast biegania czy to też liczy się do chwalenia?
psss. a można zobaczyć dziadkowe zdjęcia tygrysów, albo słoni? - też jestem zainteresowany, bo lubię te tematy. Kiedyś nawet zrobiłem kilka fotek w zoo!
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2020, 22:47 przez irek_39, łącznie zmieniany 1 raz.

Rzuf
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Irek, pan nie umie wrzucić zdjęcia na forum, dlatego się na mnie rozsierdził...nie wiem czemu służy ten temat- pogratulować udanego życia?- gratuluję, szacunku krzykiem się nie zdobywa czy w realu, czy na forum.

Awatar użytkownika
DrA

Post autor: DrA »

Andrzej, od kiedy Ty się emocjonujesz wpisami kosmitów na forum ?
Nowe hobby ? ;laughing:
Walther LG400 Gary Canes Custom / Schmidt&Bender FT2 1/8

Walther LG400 / March 1-10x24

Daystate MK4 Platinum / Vortex PST2 2-10x32

Feinwerkbau 800 Alu Black / Schmidt&Bender FT2 1/4

Awatar użytkownika
Linek

Post autor: Linek »

Rzuf kiedyś za wpisy w twoim stylu moderatorzy wiązali sycylijskie krawaty na forum.
Ale to było z 10 lat temu teraz tego nie robią, co nie zmienia faktu że wpisy twoje uprzejmością nie grzeszyły i należałoby trochę przeprosić.

Kolega Bernard sprzedawał zgodnie z najlepszą wiedzą na forum HW70 ty przysapałeś o fotki choć zainteresowany kupnem nie byłeś, taki patrzyciel przysapywacz z ciebie.

Rzuf
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Przewyższyć kulturą czy czymkolwiek- nie trzeba, ten temat jest durny i w dziwnym stopniu satysfakcjonujący... użytkownik forum zwraca się do mnie per "Ty", per "Synku", per "Kolego"...dziwne to jakieś i "kulturalne"... napisał o sobie jak o osobie starszej i skróciłem sarkastycznie do formy "dziadek"- ale zabolałoooo...nie chcę mieć na sumieniu bo żyłka pękła...na prawdę.
Tak mnie się skojarzyło: jak dziadek mówi do dziadka "Ty dziadek..." to nie jest obraźliwe, jak powie ktoś z mniejszym licznikiem to już obraża- w miejsce słowa "dziadek wstaw "czarnuch" i jestem "dziadkowym rasistą"...

...dodam jeszcze- nie potrzebuję absolutnie niczyjej zgody na pisanie tego co uważam, to problem pana "kombatant" ,że się obraził- nie mój, mam płakać teraz za "Synka" ?! :D zezwalam;)
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2020, 00:07 przez Rzuf, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MarcinKr

Post autor: MarcinKr »

Czas na forum stworzyć dział 'pojedynki slowne'. Każdy może wyzwać kogo chce i w prywatnym temacie, o ile adwersarz odpowie, wrzucać sobie do woli.
Nie śledziłem wątku sprzedaży rzeczonej wiatrówki, stąd też może nie wiem skąd nagle doszliśmy do Balcerowicza?

Rzuf
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Linek pisze:
28 lipca 2020, 23:38
Rzuf kiedyś za wpisy w twoim stylu moderatorzy wiązali sycylijskie krawaty na forum.
Ale to było z 10 lat temu teraz tego nie robią, co nie zmienia faktu że wpisy twoje uprzejmością nie grzeszyły i należałoby trochę przeprosić.

Kolega Bernard sprzedawał zgodnie z najlepszą wiedzą na forum HW70 ty przysapałeś o fotki choć zainteresowany kupnem nie byłeś, taki patrzyciel przysapywacz z ciebie.
Zainteresowanie było, ale wyzbyłem się po atakach użytkownika "kombatant"- wiek nie ma znaczenia, szacunek należy się każdemu, kto mnie nie szanuje nie znając mnie w ogóle ten mojego szacunku również nie uświadczy- nudno już się tu robi, nie nadużyłem żadnych zasad, a "psiapsióły" forumowe obsiadły mnie- na forum szukam wiedzy, nie przepychanek, choć milczeć nie będę, wyżywajcie się ile wlezie, ale jak oferta mnie zainteresuje w jakikolwiek sposób to będę chciał zdjęć i żadnemu użytkownikowi nic do tego.

Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Rynsztok”