Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Superwiatrówki, czyli wiatrówki do mania i do strzelania

Miejsce, gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące posty i tematy.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP, Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Jacek_1
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Superwiatrówki, czyli wiatrówki do mania i do strzelania

Postautor: Jacek_1 » 2019-12-23, 13:57

Było tak:
W sklepie Superwiatrówki.pl , kupiłem sobie takie coś, bo spodobała mi się osada: https://superwiatrowki.pl/wiatrowka-weihrauch-hw97k-spezial-p-707.html
Nie, to żeby od razu z tego strzelać, bo do strzelania mam co innego, ale osada taka ładna :-D
Zamówiłem, od razu zrobiłem przelewik, ale myślę sobie.. zadzwonię jeszcze do sklepu, żeby upewnić się, że faktycznie ten karabinek wygląda tak jak na zdjęciu. Sklepowy, mówi, że tak, jak najbardziej, wszystko wygląda jak na zdjęciu. Super..
Czekam tydzień, sprzęt przychodzi i wygląda tak (oczywiście bez lunety) Obrazek
Trochu się zdziwiłem, bo osada, którą dostałem, tyle ma wspólnego z tą ze zdjęcia, co opona z prezerwatywą, choć i to i to guma.. Ale, myślę sobie, zadzwonię do sklepu i zapytam, czy nie ma jakiejś pomyłki. Sklepowy, mówi mi, że nie ma żadnej pomyłki, dostałem, to , co zamówiłem, i że mam być zadowolony :-D :-D :-D
Myślę, sobie, trudno, niech będzie.. Dobrze, że chociaż, karabinek, ten, który zamówiłem, bo mógł przysłać Mausera albo innego Łinczestera :-D :-D :-D
Ale nie ma tego złego, co na dobre by nie wyszło. Tamten miałem mieć do mania, a z tego, przynajmniej sobie postrzelam :-D :-D :-D
Air Arms S510-SL Carbine & Vortex Diamondback Tactical 4-16 x 44
Weihrauch HW 97K & Vortex Diamondback Tactical 4-16 x 44

Awatar użytkownika
Januszpelle
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Superwiatrówki, czyli wiatrówki do mania i do strzelania

Postautor: Januszpelle » 2019-12-23, 15:34

Powiedz co się nie zgadza w tej osadzie, bo nie zauważam różnicy.
Czy miałeś kilka wzorów słojów w drewnie do wyboru przed zakupem?
Jeśli nie, to chyba zdajesz sobie sprawę, że to jest drewno i ma różne słoje, jak z liniami papilarnymi i identycznych nie ma.

Napisz co jest grane, nie będziemy zgadywać.
Dzięki karabinkowi HW 100 strzelanie znowu stało się przyjemnością, mimo podeszłego wieku :-)

brrupsz
Status: Online

Postautor: brrupsz » 2019-12-23, 17:09

To co wstawiłeś wygląda jak HW97K w osadzie standardowej z HW77K.
S400 MPR-FT | LGU | LGM2

qaras

Postautor: qaras » 2020-01-04, 18:36

Przeciez to to samo na zdjeciu sklepu i to co dostales :583:
Hw 80+BL 5-15x40, Hw50+DOT 4-16x42, Hw 97kt black+DOT FFP, Hw 40,Hw 35,Bmk 20+Laepers3-9x32 ,Zoraki hp 01 light
Wszystko 4,5;)

Wróć do „Rynsztok”