Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Ciekawostki z portali informacyjnych - część III

Miejsce, gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące posty i tematy.

Moderatorzy: Moderatorzy CP, Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Ciekawostki z portali informacyjnych - część III

Postautor: adnikauto » 2018-11-18, 10:26

Zdumiewajace zdjecia niemieckich zolnierzy podczas wojny.... co za porabana nacja :roll: :shock:
https://www.fakt.pl/hobby/historia/tak- ... d#slajd-12
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...

KudrigY

Re: Ciekawostki z portali informacyjnych - część III

Postautor: KudrigY » 2018-11-18, 10:50

Jestem daleki od wybielania niemieckich żołnierzy, w pewnej, mniejszej czy większej części, zbrodniarzy wojennych, ale w tej galerii nie ma nic dziwnego. Że dla jaj przebierali się za baby? A teraz ludzie na serio potrafią sobie coś tam uciąć i stać się babą...

Ogólnie młodzi kolesie, za dużo testosteronu, brak kobiet, ryzyko śmierci, to czego się spodziewać?

Tu masz śmieszne fotki amerykańskich żołnierzy "wolności" nawet bez konfliktu wojennego: http://www.earthporm.com/22-soldiers-days/

Tutaj rosyjskich / radzieckich: https://www.reckontalk.com/funny-russia ... -videos-1/

Polskich na szybko nie sklecę, ale gdzieś mam biegi w słoniach, i akcje z paleniem paczki fajek na raz (krajowy odpowiednik kary złapania na fajku, zamiast noszenia papierosa z drewna).

Dodatkowo warto pamiętać, że nasze Państwo samo odwala podobne akcje, np. wymagając, żeby husarze maszerowali pieszo, co słusznie było w memach np. tutaj: http://buzz.gazeta.pl/buzz/7,156947,237 ... obyla.html
.22LR / 9x18 / 9x19 / 7.62x25 / .38 / .357 / .45ACP / 5.45x39 / 7.62x39 / .308 WIN / 7.62x54R / 12GA

Awatar użytkownika
adnikauto

Postautor: adnikauto » 2018-11-18, 11:03

@KudrigY

Nie widzisz roznicy pomiedzy wyglupami zolnierskimi a scenami lozkowymi w wykonaniu zolnierzy Wermachtu?
Ja widze i dla mnie to jest wynaturzenie ocierajace sie o homoseksualizm...

KudrigY

Postautor: KudrigY » 2018-11-18, 11:25

"Ja widze i dla mnie to jest wynaturzenie ocierajace sie o homoseksualizm..."

Nosz k***a mać, to już lepiej, żeby gwałcili, etc? Jeżeli przebieranki, a i nawet seks homoseksualny spowodował, że chociaż jedna kobieta nie została zgwałcona, to super. Widać że woja nie znasz. Zdejmij swoje różowe okulary. Gwałty, rabunki, etc - to może przerażać, i armia niemiecka miała wszystkie tego typu zachowania, niestety - inne armie też. Taka robota :/ Co więcej, jak poczytasz, to się okaże, że spora część armii, także w XX wieku, miała na stanie nawet burdele... Ale rozumiem, że tobie przeszkadzają tylko przebieranki...

Rozumiem, że mieszkasz w USA - pojedź sobie do Azji, pogadaj z ludźmi z Tajlandii czy Wietnamu, co "bohaterscy" GI Joes potrafili tam odwalać...
Ostatnio zmieniony 2018-11-18, 11:26 przez KudrigY, łącznie zmieniany 1 raz.
.22LR / 9x18 / 9x19 / 7.62x25 / .38 / .357 / .45ACP / 5.45x39 / 7.62x39 / .308 WIN / 7.62x54R / 12GA

Awatar użytkownika
adnikauto

Postautor: adnikauto » 2018-11-18, 11:35

Posluchaj kolego @KudrigY... gdzie ja mieszkam to nie jest tematem mojego postu ani tej dyskusji.... :621:

Wypraszam sobie twoje uwagi na temat mojej osoby!

Jesli mozesz sie ustosunkowac do tresci artykulu to OK, jesli nie to lepiej zakoncz te wymiane uszczypliwosci...... :090:
Ostatnio zmieniony 2018-11-18, 11:35 przez adnikauto, łącznie zmieniany 1 raz.

KudrigY

Postautor: KudrigY » 2018-11-18, 11:52

Heh, ale wymieniłem uwagi co do artykułu. Dla mnie to nie nowość, a tej armii można zarzucić dużo więcej, vs Twoje "wynaturzenie ocierające się o homoseksualizm... Tyle że ja interesuje się przebiegami konfliktów wojennych w XX wieku. I niestety historia jest bardziej "szara" niż ta wersja pisana przez zwycięzców. I tak, wybieram te podlinkowane "wynaturzenia ocierające się o homoseksualizm", niż setki prawdziwych przykładów zbrodni wojennych i innych, bardziej szkodliwych, wg mnie, wynaturzeń.

Jeżeli natomiast uważasz, że mój komentarz oparty o to, co sam masz napisane w notce o sobie, to uwaga co do Twojej osoby, i że takie sobie wypraszasz, to po prostu zmień opis.

salvatorfabris

Postautor: salvatorfabris » 2018-11-18, 12:14

@adnikauto - taka ciekawostka: https://www.polskieradio.pl/7/178/Artyk ... jenieckich. A tutaj Polacy się za baby przebrali, bo ich na miejscu nie posiadali, hańba, totalne homo i obraza boska, szokujące! :-D

MarcinD

Postautor: MarcinD » 2018-11-18, 12:19

Co innego sztuka na deskach teatru a co innego latanie w kiecce i oblizywanie kolegow. Jak sie za babe przebiore i cykne se fotke waclawa, to nikt przy zdrowych zmyslach tego za sztuke nie wezmie;)
.177 / .22 / .22LR / 9x18 / 9x19 / 7,62x25 / 5,45x39 / 5,56x45 / 7,62x39

Awatar użytkownika
Shooter7
Status: Online

Postautor: Shooter7 » 2018-11-18, 20:53

adnikauto pisze:Zdumiewajace zdjecia niemieckich zolnierzy podczas wojny.... co za porabana nacja :roll: :shock:

Ogladalem swego czasu program na temat zbrodni popelnionych na narodach tych ktore II W S wygraly.

Francuzi gwalcili Francuski, Angole gwalcili wszystko co im pod fiuta podeszlo a hamerykanie wydawali rozmowki z tekstami ktore by Cie zbulwersowaly. Ci tez gwszystko co nie nazywalo sie jez i nie uciekalo na drzewo - porabana byly !!

Nie uulega watpliwosci, ze na Niemkach popelniono tych gwaltow najwiecej.

Najwiecej gwaltow dokonali Rosjanie i to nie tylko w PL ale i wsamej Rosji a w Niemczech cos kolo
miliona, takie czasy.
AAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa i zadna chyba armia nie upodlala po II WS swoich zolnierzy tak jak ta hamerykanska !

:wink:
Ostatnio zmieniony 2018-11-18, 20:59 przez Shooter7, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Rynsztok”