Który model z podanych nada się na FAC'a

Miejsce, gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące posty i tematy.

Moderatorzy: Moderatorzy CP, Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Ślubek
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Online

Re: Który model z podanych nada się na FAC'a

Postautor: Ślubek » 2017-11-09, 23:29

Pomnik pisze:Tylko nie jakieś '' są tacy którzy'' bo to kijem po wodzie pisane. Konkrety...

Konkrety? Uparty jesteś, ale OK.

Strzelane na szybko, bez kurtki, spodni i rękawicy, z nieprzestawionymi przyrządami, w zimnej piwnicy. Sprężynowy Walther LGV, seria 10 strzałów, 10 m, tarcza pistoletowa. Trzy-cztery kliki w dół i sześć strzałów nie wyszłoby z "10". Reszta - no cóż, błędy słabego strzelca nie strzelającego na codzień ze sprężyny, ze sporym katarem... :^/
Obrazek
Morini CM162EI, Łucznik wz.70, FEG GPM-01, Crosman 3576,
FWB 700, Diablik+DOE 3-9x40AO MD, Walther LGV Olympia, Crosman 1760

Pomnik
Zbanowany
Zbanowany
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Postautor: Pomnik » 2017-11-10, 07:42

Strzelane na szybko, bez kurtki, spodni i rękawicy, z nieprzestawionymi przyrządami, w zimnej piwnicy seria 10 strzałów, 10 m, , ze sporym katarem...
Obrazek[/quote]
Ja tak strzelam niemal zawsze.

Tu nie chodzi o to czy jestem uparty ,a jestem owszem ale o to czy Ty jesteś słowny. Zagotowałem się czytając twój post ,ze 100/10) stojąca itp... Niepowinno stanowić problemu . Sam w dyche ani razu nie trafiłeś :).

kewalsPL

Postautor: kewalsPL » 2017-11-10, 07:59

Kilka lat temu syn kolegi ze szkolnej ławy wpadł do mnie ze Slavcią z której na 10 m nie mógł trafić w pudełko zapałek. Dzień później na strzelnicy trafiał dosyć często z 30m w kulki BB (4,4mm) , myślisz że nauczył się strzelać z niej w te 24 godziny co była u mnie :?: Nie jestem jakimś extra strzelcem, jednak kilkadziesiąt pucharów nie przyszło do mnie tak sobie....

Awatar użytkownika
Ślubek
Status: Online

Postautor: Ślubek » 2017-11-10, 08:02

Jeżeli uważasz, że tak da się bez przygotowania, za każdym razem, to nie mamy o czym dyskutować.

Przestań trollować i przynajmniej poczytaj, co to jest skupienie i powtarzalność strzałów.
Morini CM162EI, Łucznik wz.70, FEG GPM-01, Crosman 3576,
FWB 700, Diablik+DOE 3-9x40AO MD, Walther LGV Olympia, Crosman 1760

Pomnik
Zbanowany
Zbanowany

Postautor: Pomnik » 2017-11-10, 08:54

Trollowac ? Licz się ze słowami.

Cwaniaczysz twierdząc , ze 10m pozycja stojąca nie podparta z wynikiem 100/100 nie powinno stanowić problemu i pisałeś to z taką lekkością. Po swoim wyniku wyciągnij wnioski i weź nie pitol.

I kolejny kolezka kolezki który strzelać nie potrafił i na następny dzień trafiał w kulki bb z az 30m... uwierzę. Ale jak powiesz mi ze była to slavia z otwartymi z pozycji stojącej nie podpartej to śmiało Ja Ciebie nazwać będę mógł jak kolega wyżej mnie "trollem".

Slubku dalej uważasz ze wynik 100/100 w odległości i pozycji jaką podałeś "nie powinien stanowić problemu " ?

Awatar użytkownika
mildot

Postautor: mildot » 2017-11-10, 09:16

Pomnik, prezentujesz bardzo roszczeniowe podejście do życia. Koledzy pomogli jak mogli. Wielu rzeczy jeszcze nie rozumiesz - np. tego, że Ślubek strzelał z ponad 40-letniego karabinka sprężynowego właśnie z rzeczonej pozycji niepodpartej. Nie ustawiał przyrządów celowniczych tak by skupienie było w środku tarczy - dla rzetelnego podliczenia trzeba by skupienie przesunąć do środka tarczy kilkoma kliknięciami dioptera - wtedy tych dych byłoby dużo. Jak umiesz zrobić skupienie to ustawienie go w środku tarczy to bardzo prosty zabieg. I od tej strony na to patrz.

Zawodnicy na średnim poziome strzelają powyżej 360pkt w serii 40 strzałów do prawdziwej tarczy KPn gdzie dycha ma 0,5mm. I mówimy to o ludziach po 1-2 latach porządnego treningu. Popatrz na wyniki zawodów.

Tarcza z militariów ma bodajże 11mm dziesiątkę więc efektywnie trzeba trafić w okrąg o średnicy 20mm (11 + 2x4,5mm).

Nie ciągnijmy tego wątku bo to chyba bez sensu.
Strzelam... bo lubię. ;)

kewalsPL

Postautor: kewalsPL » 2017-11-10, 09:23

Pomnik pisze:ze była to slavia z otwartymi z pozycji stojącej nie podpartej to śmiało Ja Ciebie nazwać będę mógł jak kolega wyżej mnie "trollem".

Zanim kogoś obrażasz to się choć trochę zastanów, nie napisałem z jakiej pozycji strzelał tylko z czego. Sprzęt to tylko narzędzie a z drugiej strony jest "operator" który go może wykorzystać.
Co do strzelania do kulek ASG i BB to mogą się tu odezwać dziesiątki osób z którymi strzelałem u mnie na strzelnicy, wszystkich nazwiesz trolami ?
Wystarczy tego.

Pomnik
Zbanowany
Zbanowany

Postautor: Pomnik » 2017-11-10, 09:55

kewals A czy Ja Cię nazwałem trollem ? Rany co za banda. Narazie :516:

Pomnik
Zbanowany
Zbanowany

Postautor: Pomnik » 2017-11-11, 14:25

Przeanalizowałem raz jeszcze co pisaliście i przykro mi stwierdzić , ale jesteście debilami. Dokłądnie debilami teraz śmiało możecie stwierdzić , że was obraziłem.
1.Tarcza z militariów.pl nie ma średnicy dychy 11 mm tylko 4mm.
2.Jakby ślubek głąb przestawił przyrządy to i tak dwa strzały mu uciekły poza dziewiątkę- I co byś szanowny panie nie powiedział 100/100 zbędzie stanowić problem choćbyś się zesrał. No chyba , że ta dycha będzie gabarytów Twojego brzucha taktycznego.
3.Strzala z ponad 40 letniego karabinku - Buahahhahaha moja Slavia ze stanu wojennego jeszcze to ma ze 36 lat zresztą wiek niema wpływu na celność. Do tego przyrządy przeziernikowe które są o niebo lepsze od tych ze slavii. Ale zapomiałem ! 100/100 ze stojącej nie podpartej na 10m Nie powinno stanowić problemu nawet z ŁUCZNIKA !!! Miazga ;laughing: ;laughing: ;laughing:

Więc co wy mi za makaron na uszy nawijacie ? Hę ? Banda po pierdolenców po prostu :583:

No to pora na mnie czubki :))) NARA ! :516: :516:

Awatar użytkownika
mildot

Postautor: mildot » 2017-11-11, 14:39

Brawo gimbaza! :-)
Pokaż wpis tacie. Będzie dumny! ;)
Strzelam... bo lubię. ;)