Z wielką przykrością informujemy, że w dniu 1 sierpnia 2017 r. zmarł Jerzy Cieśla (9x19).
Informacje dotyczące spraw pogrzebowych znajdą Państwo w tym temacie.

Z wyrazami szacunku
Administracja Forum.

Air Arms S400 F kal. 4,5 mm - nowy.

Miejsce, gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące posty i tematy.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP, Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Tommy54
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Air Arms S400 F kal. 4,5 mm - nowy.

Postautor: Tommy54 » 2017-08-07, 22:23

Zagorek pisze:Jak ktoś kupuje nawet 20-ty sprzęt to nic mi do tego co z nim robi jak go stać. Zwracałem uwagę na kupowanie do handlu i regulaminie, który jest jeden a traktowanie różne. Tommy ja nie mam nic do tego, że kupiłeś tanio jesli będziesz nadal jego posiadaczem bez znaczenia czy dla siebie, dziecka czy do gabloty. I nie tylko do Ciebie ale nikogo kto tanio kupił pod warunkiem, że dla siebie a jak się znudzi nawet za dwa dni to można sprzedać i nich się kolejni cieszą. Dołożysz np. tłumik, zrobisz osadę itp. to wycenisz swój wkład finansowy i roboczy to i cena w górę. Widziałem przypadki kupna a za dwa dni na portalu handlowym kilka stówek w górę i nawet zdjęcia te same.

Absolutnie nie miałem zamiaru od razu sprzedawać S400, chciałem by mój chłopak sobie do końca wakacji postrzelał , a jak by go strzelanie z lekkiego karabinka wciągnęło , to może też jesienią jeździłby ze mną na strzelnice Gdynia, Sopot.

Ktoś pisał powyżej ...jak go stać ... - mnie też stać na zakup 10 takich karabinków bez uszczuplania budżetu . Dlaczego więc te forumowe SZAKALE na mnie naskoczyły ??? Bo co , bo jestem starszy wiekiem - do piachu z gościem ???
Nie mam nic do kolegi @rokasa58 - ale wszystkich powinno się traktować RÓWNO !!!

Zagorek

Postautor: Zagorek » 2017-08-07, 22:38

Za bardzo bierzesz do siebie. Nie pisałem ani słowa o Tobie choć nie raz i nie dwa spieraliśmy się na forum. Nie chodzi mi również o tą konkretną transakcję. Napisałem ogólnie włączając się do dyskusji.
Walther LGU + Vortex,
Walther LGV + Vortex,
Walther Rotex + Leapers

Awatar użytkownika
Tommy54

Postautor: Tommy54 » 2017-08-07, 22:45

O tobie nie myślałem kol. @Zagorek.

Awatar użytkownika
rokasa58

Postautor: rokasa58 » 2017-08-08, 00:19

Tommy54 pisze:
kryspin 110 pisze:Najszybszy okazał się kolega rokasa58 który na priwa oznajmił że bierze więc karabinek wędruje do niego.

Czyli zafundował sobie ^6- ty karabinek . ;laughing:
To wykaz jego karabinków ze stopki :

BSA Buccaneer by Kuffel22 + Vortex
BSA GRT + ZR1 +Leapers
HW-77 + Dampa + DOC
LGU + ZR1+ Nitrex
FWB-300S

No iwebowi HEJTERZY - DO DZIEŁA , hejtować : po co tyle karabinków, czy z kilku naraz będzie strzelał, który będzie na handel , gdzie będzie handlował na OL..X czy Alle...ro itd . :502:
Czyżby hate był tylko na moją osobę !!!

A w czym widzisz problem, czy ja ci wyliczam ile ty masz karabinków???!!! Może zacznij liczyć ilość karabinków wszystkich userów? Zajmij się czymś produktywniejszym.
S 400F + Vortex
Walther LGU + Nitrex

Wróć do „Rynsztok”