Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

szukam kontaktu z osobami z Ostrowa Wielkopolskiego

Kalisko - Ostrowska grupa strzelecka

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
mckomp
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

szukam kontaktu z osobami z Ostrowa Wielkopolskiego

Postautor: mckomp » 2011-11-25, 21:37

Witam serdecznie. Mam ogromną prośbę o pomoc w zakupie drobnej rzeczy w sklepie Oring na ul.Okólnej 31.Ja mieszkam w Gnieźnie. Mam szybkozłączkę do karabinka PCP i brakuje w niej jednej kulki fi 2.4mm.
Obdzwoniłem pół Polski i w Ostrowie Wlkp. mają te kulki i mogą mi je sprzedać w ilośći dowolnej. Kupiłbymbym 10sztuk cena 38gr/szt ale oni wysyłają dopiero od 100zł zamówienia. Czy możemy się umówić, że wpłacę 10zł na konto, a ktoś wyśle je na mój adres do Gniezna zwykłym listem za 3zł. Gdyby nie sprawiło to wielkiego kłopotu. Proszę Podać ew. na priva tel to uzgodnimy wszystko przez telefon. Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź.
AA s200

zxair76
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Postautor: zxair76 » 2014-01-27, 18:16

heh troche póznio ale może sie komus przyda mieszkam blisko oringu w ostrowie więc jak ktos cos potrzebuje moge kupic i wysłac

Wróć do „Kalisko - Ostrowska grupa strzelecka”