Kalisz , czy są tu strzelcy ?

Kalisko - Ostrowska grupa strzelecka

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
oktogenek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 165
Rejestracja: 13 listopada 2005, 11:39
Tematy: 0
Lokalizacja: Wielkopolska Kalisz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: oktogenek »

Officer_199 no fakt jeśli się strzela z zamego początku to ktoś może wyleźć pod lufę, ale jeśli stanie sie dalej to żeby ktoś wlazł na linię strzału musiał by przeleźć najpierw przez krzaczory i wspiąć się na wał ziemny więc wątpię żeby sie komuś chciało :-D
Awatar użytkownika
Officer_199
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1153
Rejestracja: 12 sierpnia 2006, 15:33
Tematy: 26
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Officer_199 »

Jak to na spacerze tam na końcu jest ściana krzaków. Ktoś w nie wejdzie i mamy tragedię, co gorsze my tego nie zauważymy- one są dosyć gęste.
Dużo wiary tam chodzi wystarczy, że komuś coś będzie się nie podobało dzwoni po policję. Tym bardziej, że ludzie tam robią pikniki. Nie czepiam się ;laughing: ale Pruślin to miejsce bardziej odludne i cały obszar strzelnicy widzimy. Szansa, że ktoś/coś nam wyskoczy pod lufę jest ZEROWA. Moim zdaniem bardziej bezpiecznego miejsca nie ma. A w razie wizyty policji lub innych służb mamy wytłumaczenie, że to naprawdę bezpieczne miejsce, co widać. Przed podjęciem decyzji, gdzie będziemy strzelać radzę nowym Kolegą zwiedzić teren w Ostrowie i wtedy podejmiemy decyzję gdzie będziemy się spotykać. To jest WASZA decyzja ja się dostosuje. Raz w tygodniu dojazd do Kalisza to dla mnie nie problem. Jednak moje zdanie znacie.
Awatar użytkownika
Chik3n
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 423
Rejestracja: 10 sierpnia 2007, 00:49
Tematy: 0
Lokalizacja: Kalisz<->Czewa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Chik3n »

Panowie mamy własny dział , dyskusja przenosi się tam , zapraszam .
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Kalisko - Ostrowska grupa strzelecka”