Się pochwalę, a co! :)

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
mildot
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1398
Rejestracja: 01 września 2011, 12:35
Tematy: 44
Lokalizacja: Bemowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Się pochwalę, a co! :)

Post autor: mildot »

Jak wiele osób widziało przy okazji wiosennego przeglądu zbrojowni doszedłem do wniosku, że trzeba by kończyć z tym CP bo i tak nie mam czasu ćwiczyć CP obok pneumatyka... a w planach jeszcze PSp... i PDw...

Tym sposobem mój piękny LePage znalazł się w KS i zostawiłem sobie Ch. Moore od Pedersoli nabyty drogą wymiany swego czasu...

No i nadszedł piękny dzień dzisiejszy. Po pół roku absencji na osi CP przyszła pora wypróbować Moore w boju. Nigdy wcześniej nie strzelałem z tego egzemplarza. Miałem Moore'a od Bondiniego kiedyś, ale znacznie się różnią.

Po dwóch rundach zapoznawczych i na ustawienie przyrządów pyknąłem sobie piękną serię 94pkt. :)
Obrazek

A mogło być lepiej bo dwie sprawy są do zrobienia:
- mucha nieco na lewo...
- i gora dół nie mam ustawione wiec było na czuja strzelane stąd te skoki góra -dół.

No cóż, myślałem juz o tym żeby i Moore poszukał nowego strzelca, ale czy można pozbyć się pistoletu który w takich okolicznościach daje takie wyniki?
Tym bardziej, że duuuużo pracy włożyłem w niego, ale to temat na inną okazję. Ale teraz wiem, że to najbardziej dopracowany Moore w okolicy. Nie ma drugiego takiego. :)

Druga sprawa, że znów mnie CP porwało... I nie wiem czy sprzedawanie LePage to nie jest głupi pomysł... :(
Strzelam... bo lubię. ;)

Wróć do „Hydepark CP”