UWAGA na sprzedawcę !!!

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
HANS13
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 105
Rejestracja: 01 stycznia 2016, 22:13
Tematy: 5
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

UWAGA na sprzedawcę !!!

Post autor: HANS13 »

Ostatnio pojawił się dziwny sprzedający. Ogłasza się na Giełdzie Czarnoprochowej na "Fuckbooku" :-/ jako "Lech Cziwe Iksz Anab". Parę dni temu sprzedawał rzekomo Remingtona.

Obrazek

Zadzwoniłem do człowieka z ofertą zakupu. Przedstawił się jako czynny strzelec, jednak na moje podstawowe pytania odnośnie stanu używanej przez siebie broni nie potrafił nic powiedzieć. Sprawdziłem jego konto, jakieś lipne ustawione tylko pod sprzedaż. Oczywiście próba nawiązania ponownego kontaktu się nie powiodła. Kilka telefonów z mojej strony, bez skutku. Widocznie koleś się wystraszył. Jeżeli traficie na niego zalecam ostrożność.
Obrazek
Awatar użytkownika
norikum
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1246
Rejestracja: 28 sierpnia 2008, 20:52
Tematy: 0
Lokalizacja: Bieżyń
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA na sprzedawcę !!!

Post autor: norikum »

Koleś został zbanowany pewnie dlatego nie masz z nim kontaktu.
Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad.

Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!
R0GNAR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 427
Rejestracja: 25 maja 2005, 19:39
Tematy: 0
Lokalizacja: Polska -już nie IV
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA na sprzedawcę !!!

Post autor: R0GNAR »

Telefonu mu nie zbanowali :)
Obrazek
Awatar użytkownika
scyzor1969
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 868
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 11:24
Tematy: 10
Lokalizacja: Bydgoszcz/Trzemeszno
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA na sprzedawcę !!!

Post autor: scyzor1969 »

HANS13 pisze:na Giełdzie Czarnoprochowej na "Fuckbooku"
Co to jest :?: :roll:
Colt Navy .36, Kentucky Rifle .45 Już nie oglądam TVP
ben_sage
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 981
Rejestracja: 17 lutego 2010, 20:36
Tematy: 18
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA na sprzedawcę !!!

Post autor: ben_sage »

Ja bym też chciał ostrzec przed użytkownikiem "plumbum4" z allegro który sprzedaje pociski.
Umówiłem się następnego dnia na odbiór pocisków.
Godzinkę przed spotkaniem rozmawiałem telefonicznie i umówiłem szczegóły odbioru z drugiej strony miasta, fajnie.
Po 20 minutach czekania w umówionym miejscu zdzwonię i okazało się że nawet 4liter z domu nie ruszył bo coś mu wypadło , dobra ale poinformować nie raczył ani w momencie jechania ani w momencie czekania. Proponuje uważać na tego oszusta który wystawia ludzi na zmarnowany czas i koszty dojazdu.
Niestety poczta zawiodła z innym sprzedawcą dlatego zaryzykowałem u tego gościa. Jak widać nieszczęście w nieszczęściu :roll: Nie życzę nikomu takiej przygody.
Fizyk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 648
Rejestracja: 12 czerwca 2006, 21:21
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA na sprzedawcę !!!

Post autor: Fizyk »

Byłbym ostrożny z nazywaniem kogoś oszustem z powodu niestawienia się na spotkanie. To chyba nie jest tak, że Cię oszukał, wziął pieniądze i nie dał towaru? Oczywiście powinien był odwołać spotkanie, jeśli nie mógł się na nie stawić, ale może faktycznie stało się coś takiego, że o tym zapomniał, nie miał głowy, bo mu woda zalewała mieszkanie albo inna katastrofa się wydarzyła? To można uznać za nierzetelność, zawodność, ale chyba nie oszustwo?

Wiele razy kupowałem od niego kule wysyłkowo i nigdy nie poczułem się oszukany. Raz pomyliły mu się paczki i do mnie przyszła przeznaczona do kogoś innego. Odesłałem, a przy następnym zamówieniu odliczył mi koszt tej zwrotnej przesyłki.
ben_sage
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 981
Rejestracja: 17 lutego 2010, 20:36
Tematy: 18
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA na sprzedawcę !!!

Post autor: ben_sage »

W sytuacji kiedy nie dostałem żadnej informacji stałem jak głupi to takie zachowanie nie ma żadnego usprawiedliwienia .Gość nie zapomniał bo godzinę przed wyjściem rozmawiałem telefonicznie a czekając jak głupi wykręciłem telefon i powiedział że coś mu wypadło innego.Nie zaproponował żadnego innego rozwiązania na które byłem przygotowany bo byłem świadomy że coś za długo czekam.
Dlatego zachęcam by obijać go szerokim łukiem i jeśli ktoś chce robić z kimś takim interesy niech zrobi z kimś innym jest tam wybór.
Nie zachował się jak dżentelmen i tyle.A ja straciłem ok. 1,5h i pieniądze które by pokryły porcję pocisków więc ja straciłem i czuję się oszukany.Nie wątpię w to że ma swoich zadowolonych klientów ale ja tego szczęścia nie miałem.Co wystarczyło by go skreślić z listy sprzedawców w przyszłości.
Terrormachine
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 192
Rejestracja: 05 października 2015, 23:38
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA na sprzedawcę !!!

Post autor: Terrormachine »

Fuckbook-może to Pejsbook?? :one: :583: :roll:
Awatar użytkownika
hubertus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 840
Rejestracja: 06 czerwca 2005, 00:56
Tematy: 104
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA na sprzedawcę !!!

Post autor: hubertus »

Zostałeś raczej wystawiony, a nie oszukany, na twoim miejscu byłbym ostrożny w szafowaniu określeń oszust/oszukany. W twoim wypadku nie mają one absolutnie uzasadnienia.
Nulla servitus turpior est quam voluntaria
pozdrawiam
hubertus
Awatar użytkownika
claas87
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 23 lutego 2016, 19:51
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA na sprzedawcę !!!

Post autor: claas87 »

Kupowałem od sprzedawcy plumbum4 kulki kilkukrotnie i złego słowa powiedzieć nie mogę. Towar jest bardzo dobrej jakości za przystępną cenę, kontakt z gościem jest bardzo dobry, ostatnio nawet wysłał mi szybciej niż przelew przyszedł bo napisałem że mi się trochę spieszy. To, że gościu zaliczył raz wpadkę to nie znaczy od razu że trzeba go definitywnie skreślać, każdemu z nas się czasami zdarzy. Sam też odlewam kule na własne potrzeby (jeżeli pogoda mi na to pozwala) i wiem jaka to jest niewdzięczna i śmierdząca robota a tego sprzedawcę mogę polecić z czystym sumieniem, lepszych kulek w takiej cenie jeszcze nigdzie nie dostałem.
ben_sage
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 981
Rejestracja: 17 lutego 2010, 20:36
Tematy: 18
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA na sprzedawcę !!!

Post autor: ben_sage »

hubertus

Obrazek
Nie masz nic ciekawszego do roboty?
Awatar użytkownika
Eres_
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Reactions:
Posty: 124
Rejestracja: 16 sierpnia 2009, 20:57
Tematy: 0
Lokalizacja: Pabianice
Grupa: Użytkownik komercyjny
Kontakt:

Re: UWAGA na sprzedawcę !!!

Post autor: Eres_ »

To ja napiszę na temat kolegi Menkol.
Zakupił u mnie uszczelkę tłoka na Al... oryginalną ( wiem bo sam je sprowadzam z CZ) do wiatrówki Slavia i po jakimś czasie zadzwonił, od razu z wulgaryzmami i obelgami pod moim adresem oraz groźbami Nie mogłem się niczego dowiedzieć, a jedynie że uszczelka jest stara i używana. Po kilkukrotnym zwróceniu uwagi żeby zachowywał się kulturalnie, odpowiedziałem mu w podobnym tonie i się wyłączyłem. Nie było o czym rozmawiać.
Osobiście nie bronię tamtej firmy, ale w moim przypadku ta transakcja to porażka. Mój nick na All. to Superwiatrowki i można sprawdzić moje komentarze.
Jedynie kolega Menkol napisał komentarz negatywny, ale przez pomyłke wyszedł mu pozytyw :-D
taurus
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 04 grudnia 2016, 14:09
Tematy: 3
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA na sprzedawcę !!!

Post autor: taurus »

HANS13 pisze:Ostatnio pojawił się dziwny sprzedający. Ogłasza się na Giełdzie Czarnoprochowej na "Fuckbooku" :-/ jako "Lech Cziwe Iksz Anab". Parę dni temu sprzedawał rzekomo Remingtona.

Obrazek

Zadzwoniłem do człowieka z ofertą zakupu. Przedstawił się jako czynny strzelec, jednak na moje podstawowe pytania odnośnie stanu używanej przez siebie broni nie potrafił nic powiedzieć. Sprawdziłem jego konto, jakieś lipne ustawione tylko pod sprzedaż. Oczywiście próba nawiązania ponownego kontaktu się nie powiodła. Kilka telefonów z mojej strony, bez skutku. Widocznie koleś się wystraszył. Jeżeli traficie na niego zalecam ostrożność.
Lech banA szkI ewizC...czyli Banaszkiewicz?
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi."
Albert Einstein
Awatar użytkownika
Eres_
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Reactions:
Posty: 124
Rejestracja: 16 sierpnia 2009, 20:57
Tematy: 0
Lokalizacja: Pabianice
Grupa: Użytkownik komercyjny
Kontakt:

Re: UWAGA na sprzedawcę !!!

Post autor: Eres_ »

Sorki za mojego posta wyżej, ale przez pomyłkę wpisałem go nie w tym temacie :shame:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Hydepark CP”