Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Insygnia oficera kawalerii US

Moderator: Moderatorzy CP

Irek M
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Insygnia oficera kawalerii US

Postautor: Irek M » 2018-08-08, 18:13

Wyszykowałem sobie taki mundurek kawalerii :wink:. Pytanie - czy powinienem mieć jeszcze jakieś insygnia na mundurze lub kepi oprócz tego co mam na ramionach ? Kiedy noszono kepi,a kiedy kapelusze? Czy żółta chusta zakładana na bluzę mundurową czy na koszulę. Na filmach jest i tak, i tak.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ryba

Re: Insygnia oficera kawalerii US

Postautor: Ryba » 2018-08-09, 09:21

Musiałbyś jeszcze zdecydować, który okres chcesz odtwarzać, bo to się jednak zmieniało. Ponadto w zależności od jednostki też wyglądało to inaczej.
...nie wiesz co ci powie Ryba i skąd nadpływa...

Irek M

Re: Insygnia oficera kawalerii US

Postautor: Irek M » 2018-08-09, 10:03

Tak, wiem że ważny jest okres. Wzór kurtki i spodni jest ściśle określony. Kurtka to Indian Wars Fatigue Blouse c1874-1884

Wróć do „Hydepark CP”