MSWiA już pracuje

Moderator: Moderatorzy CP

Poprzedni tematNastępny temat
Awatar użytkownika
ben_sage
Zarejestrowany użytkownik

Re: MSWiA już pracuje

Post autor: ben_sage »

jorge pisze:
27 maja 2020, 12:12
Kol. stangret, my się nie porozumiemy w sprawie rejestracji. Ja mam swój pogląd,. Będzie porządek :-D :-D :-D
Całe szczęście że zauważalna większość nie popiera tego bełkotu.
Mnie to akurat by nie uderzyło, ale rozumiem ludzi zdrowo myślących. Trudno mimo pewnych różnić w pewnych sprawach nie zgodzić się ze stangret i innymi kolegami.

jorge

Post autor: jorge »

Co się odezwę, to od razu Hitler, Stalin... A to podpowiem niewiedzącym: Pol Pot do kompletu będzie pasował jak ulał :-D :-D :-D
P.S. Kol. stangret dalej nie wiem, kto spawa i szlifuje lufy. Powiedzże wreszcie.
user

escobar

Post autor: escobar »

Kolego jorge jakie pozytywy widzisz w rejestracji broni CP bo samo kupno prochu w polskim sklepie to żaden pozytyw , ja ci powiem jakie są negatywy rejestracji : prowadzi do reglamentacji a to prowadzi do tego na co ci władza pozwala to tego ci może zabronić .

Awatar użytkownika
stangret

Post autor: stangret »

jorge pisze:
27 maja 2020, 13:47
Co się odezwę, to od razu Hitler, Stalin... A to podpowiem niewiedzącym: Pol Pot do kompletu będzie pasował jak ulał :-D :-D :-D
Widzę że mierzysz w same szczyty zamordystów i wielbicieli swobód i demokracji :) To pewnie jakieś wspomnienia :103:
"And don't forget. That isn't your Martini you have. It belonged to others before you and will belong to others after you are gone. Look after it, and pass it on with pride. It deserves it." Malcolm Cobb, The Martini Henry Note-book

Awatar użytkownika
kropek

Post autor: kropek »

Ależ wy wszyscy dziwni jesteście. Oczywiście że rejestracja będzie mieć pozytywne następstwa.

Zostanie wprowadzony nakaz rejestracji wszelkiej, wszystkiej, każdej broni, a skutek tego taki, że wszystkie zbiry, łachudry i przestępce wezmą pójdą i zarejestrują. I voila! Mamy w Polsce kompletny rejestr caaaaałej broni. No, przecież to tak oczywiście pożyteczne i korzystne dla wszystkich, że strach pomyśleć, iż prawie nikt (poza mną oczywiście) nie dostrzega tego POZYTYWU par excellance i prima sort.

Zarejestrować WSZYSTKO WSZYSTKIM i mamy problem przestępczości z bronią palną rozwiązany, nie!?
I tylko zarobić w pysk będzie można z niezarejestrowanej pięści, no ale nie wszystko od razu... Zarejestrujemy też pięści, i świat będzie szczęśliwy. Przykład rejestracji pojazdów pokazuje, że przecież nikt nie powoduje wypadków jadąc zarejestrowanym samochodem, i nikt nie jeździ nierejestrowanym pojazdem, ani też bez prawa jazdy. Tylko policja i wojsko powinna mieć broń, tylko oni możliwość używania samochodów, ale też i telefonów (by się potencjalni przestępcy nie organizowali) i tak dalej. Potencjał organizacji lepszego nowego świata jest WSPANIAŁY, aż dech zapiera, że też nikt nigdy na to nie wpadł... czyżby?
.177-.69 Strzelba.net

Fokat

Post autor: Fokat »

Lepiej skasuj ten post, bo znając inteligencję miłościwie nam panujących, już ktoś drukuje ten post i leci z „przekazem dnia” do zwykłego szarego posła, w nadziei na lukratywne stanowisko w Orlenie :)

Awatar użytkownika
ravkill

Post autor: ravkill »

Słupki już lecą. Do wyborów mamy spokój.
HW 90k, Benjaminek Marauder, SS 10x42 MQ, DOT FFP, BURRIS TIMBERLINE

Awatar użytkownika
sas88

Post autor: sas88 »

Ano dobrodziejski interes powiedzmy jest taki, że rejestrując CP- mam na myśli obligatoryjne EKB - posiadacz repliki czy oryginału ma możliwość zakupu prochu i to jaki jest dostępny, a nie musi być skazany na pokątny czeski..
Logika tego zdania powala. Masz przymusowo zarejestrować broń, żebyś mógł dobrowolnie kupic jaki chcesz proch. Piłeś coś?

Wyobraź sobie, Jureczku, że teraz dobrowolnie wyrabiając EKB, możesz zrobić to samo. Na jakiego więc wuja przymus?
Powtarzasz w kółko, że masz swoje zdanie. To pięknie, ale postaraj się je jakoś mądrzej uargumentować.

Kolego Stamgret, oryginały sprzed 1850 roku nawet za Stalina były free, więc pomysły naszego Jorgusia idą dalej.
“Put your trust in God; but mind to keep your powder dry!”

maniutek

Post autor: maniutek »

Witam Panowie .Z moich wieloletnich obserwacji wynika ,że gdyby nie wolna podaż czeskiego prochu ,prywatny import i inne takie,to cena pozostałych(szwajcar,Złoty Stok) w polskich sklepach oscylowała by koło 500 zł.Jedynie swobodny dostęp ogranicza pazernośc naszych sprzedawców i dystrybutorów.Dożynam właśnie końcówkę z 20 kg parti czecha kupowanej jeszcze po 46 zł.To całe EKB w naszym krajowym wydaniu, to jakaś karykatura celu w jakim został stworzony ten dokument.Efekt zgniłego kompromisu. Takie kupowanie bucików juniorków na książeczkę zdrowia dziecka, za komuny w stanie wojennym.Potrzebne to wszystko jak w du*ie koszula (Biskup). :103:
Będzie lepiej...

jantes
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Post autor: jantes »

ale po co komplikować z EKB i rejestracjami? nie lepiej uwolnić proch i możliwość jego bezproblemowego kupowania? czarny proch to bardzo prosta substancja składająca się z trzech, prostych, ogólnie dostępnych składników
teraz zastanówmy się nad rejestracją, jako czymś co ma spowodować, że broń nie będzie użyta w niecnych zamiarach, czy naprawdę ten ktoś który zabił z broni CP tę kobietę, o której mówiono w programie "Alarm" nie zabiłby jej tylko dlatego że broń była zarejestrowana? naprawdę ktoś myśli, że rejestracja to lek na zło tego świata? to takie samo myślenie jak myślenie, ogłupiałego, zachodniego społeczeństwa, że kolorowe kredki powstrzymają zamachy, że plakietka z napisem "nie gwałć" powstrzyma gwałcicieli przed gwałtami
ludzie ogarnijcie się

Tomeks

Post autor: Tomeks »

Oczywiście, że to gadanie niczego nie załatwia, jednak jeżeli by zabił ja nożem z IKEI to nie byłoby sprawy. Nie byłoby o czym mówić. No, chyba że to byłby KaBar czy Kampfmesser, gdzie sama nazwa jest groźna.

jorge

sas88 pisze:
27 maja 2020, 16:17
Ano dobrodziejski interes powiedzmy jest taki, że rejestrując CP- mam na myśli obligatoryjne EKB - posiadacz repliki czy oryginału ma możliwość zakupu prochu i to jaki jest dostępny, a nie musi być skazany na pokątny czeski..
Logika tego zdania powala. Masz przymusowo zarejestrować broń, żebyś mógł dobrowolnie kupic jaki chcesz proch. Piłeś coś?

Wyobraź sobie, Jureczku, że teraz dobrowolnie wyrabiając EKB, możesz zrobić to samo. Na jakiego więc wuja przymus?
Powtarzasz w kółko, że masz swoje zdanie. To pięknie, ale postaraj się je jakoś mądrzej uargumentować.

Kolego Stamgret, oryginały sprzed 1850 roku nawet za Stalina były free, więc pomysły naszego Jorgusia idą dalej.
Przyznaję się, posty pisałem pod wpływem Joya de Nicargua Antanio 1970 Gran Consul. To dziś. Wcześniejsze posty to wpływ Perdomo Cabinetta Series P ( dwunastoletnie) To dużooooo nikotyny. Przekonaliście mnie. Żadnej rejestracji. Niczego. Zaraz zrywam blachy z auta i do przykopy. Kto za mną ?
user

Awatar użytkownika
stangret

To faktycznie powinieneś z tymi Consulami i innymi Perdomo mocno uważać a już na pewno je zarejestrować 8-) Byłyby dużo lepsze gdyby kosztowały więcej i wymagały podań, załączników i maślanych oczu ;laughing:
Przy tobie Jorg to niejeden formalista urzędnik wysiada :) :) :)
Mam nadzieję, że masz na to wszystko akcyzę, bo jak nie to... hipokryzja :516:
"And don't forget. That isn't your Martini you have. It belonged to others before you and will belong to others after you are gone. Look after it, and pass it on with pride. It deserves it." Malcolm Cobb, The Martini Henry Note-book

jorge

Ależ mam akcyzę, mam, inaczej bym się nie chwalił z obawy donosu.
user

Awatar użytkownika
stangret

To fajnymi ludżmi się otaczasz jeśli boisz się, że Cię ktoś pod...li :roll: ;laughing:
Stąd te rejestracyjne i legislacyjne zapędy :one:

Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo CP”