MSWiA już pracuje

Moderator: Moderatorzy CP

jorge
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 366
Rejestracja: 03 lutego 2007, 19:38
Tematy: 14
Lokalizacja: Cieszyn
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: MSWiA już pracuje

Post autor: jorge »

stangret pisze: 27 maja 2020, 21:14
Mam nadzieję, że masz na to wszystko akcyzę, bo jak nie to... hipokryzja :516:
Możliwe.
user
Awatar użytkownika
stangret
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1676
Rejestracja: 15 lutego 2010, 15:07
Tematy: 35
Lokalizacja: Wielka Brytwanna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: MSWiA już pracuje

Post autor: stangret »

Dobra Jorg. Pax i koniec. Chcesz lub wolisz zamordyzm, Twój wybór. Tylko. że co wydaje się jednostce za dobre nie koniecznie jest dobre i akceptowalne dla ogółu :516:
"And don't forget. That isn't your Martini you have. It belonged to others before you and will belong to others after you are gone. Look after it, and pass it on with pride. It deserves it." Malcolm Cobb, The Martini Henry Note-book
Awatar użytkownika
bruner23
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 394
Rejestracja: 02 lutego 2007, 19:35
Tematy: 25
Lokalizacja: region wschodni
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: MSWiA już pracuje

Post autor: bruner23 »

Tak się zastanawiam, czy kolego Jorge nie ma jakiś "genetycznych korzeni" w MSWiA :?: A może za dużo TVP ogląda ... Zamiłowanie do ograniczania swobód obywatelskich nie bierze się przecież znikąd :027:
Pozdr.
___________________
" Lepiej aby Cię trzech sądziło , niż czterech niosło..."
Awatar użytkownika
kukulka00
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 190
Rejestracja: 17 października 2013, 18:43
Tematy: 6
Lokalizacja: ŚWIDNICA
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: MSWiA już pracuje

Post autor: kukulka00 »

Witajcie. No , czytam posty i widzę ze poziom empatii w ludzie znad Wisły taki jak zwykle- synalkowie i córki milicjantów i innych capów z ruskiego nadania na "wiecznym etacie" jak zwykle chcą "monopolu na przemoc" a my sami im pomagamy zwalczając się wzajemnie. Myślę , że Kolega Jorge miał na myśli coś innego niż rejestracja broni - myślę że miał na myśli w jaki to sposób usunąć możliwość posiadania broni przez debili którzy nie wnoszą nic do środowiska pasjonatów starej broni - mam w du*** szeroko pojętą "wolność" kiedy idąc z dziećmi pod lasem jesteśmy narażeni na oberwanie kulką bo dwóch nachlanych debili kupiło Remingtona i butelkę Vesuvitu i strzela do wiadra. Albo na strzelnicy , kiedy śmierć patrzy w oczy bo gówniarz z kupionym UBERTITARGETINOXEM , przywiezionym w rekamówce z Biedry , w ciemnych okularach , macha przed nosem wylotem lufy. I to nie są przypadki wymyślone na poczekaniu- drugi przykład widziałem dwukrotnie. Myślę , że Kolega Jorge miał na myśli nie rejestrację jednostek broni jako takiej - miał na myśli zablokowanie dostępu do jakiejkolwiek broni przygłupom, jakich obecne czasy naprodukowały całe tabuny. Zakusy urzędników z nadania Berii chciałyby pozbawienia obywateli wszystkiego oprócz wiatrówek z gładką lufą- ale w obecnych czasach niekaralność plus badanie głowy UŻYTKOWNIKA na pewno by nieco uspokoiło atmosferę.

Kolego Bruner- Jorge , przesiąknięty duchem MSWIA strzela na strzelnicy - a Ty nadal siedzisz w swojej piwnicy ?
jorge
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 366
Rejestracja: 03 lutego 2007, 19:38
Tematy: 14
Lokalizacja: Cieszyn
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: MSWiA już pracuje

Post autor: jorge »

Bull's eye Kol. Kukułka. Nie wiem, czy Kol. się nikotynizuje, ale gdyby tak, to Joya de Nicaragua Antano 1970 jest dla Kol. u mnie. Ewentualnie coś lżejszego, gdyby to miało być pierwsze spotkanie z cygarem.
user
Awatar użytkownika
stangret
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1676
Rejestracja: 15 lutego 2010, 15:07
Tematy: 35
Lokalizacja: Wielka Brytwanna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: MSWiA już pracuje

Post autor: stangret »

kukulka00 pisze: 27 maja 2020, 23:03 Witajcie. No , czytam posty i widzę ze poziom empatii w ludzie znad Wisły taki jak zwykle- synalkowie i córki milicjantów i innych capów z ruskiego nadania na "wiecznym etacie" jak zwykle chcą "monopolu na przemoc" a my sami im pomagamy zwalczając się wzajemnie. Myślę , że Kolega Jorge miał na myśli coś innego niż rejestracja broni - myślę że miał na myśli w jaki to sposób usunąć możliwość posiadania broni przez debili którzy nie wnoszą nic do środowiska pasjonatów. Myślę , że Kolega Jorge miał na myśli nie rejestrację jednostek broni jako takiej - miał na myśli zablokowanie dostępu do jakiejkolwiek broni przygłupom, jakich obecne czasy naprodukowały całe tabuny.
Taaa. A rejestracja będzie lekiem na całe zło. Zejdź na ziemię. Debile byli, są i będą :wink:
"And don't forget. That isn't your Martini you have. It belonged to others before you and will belong to others after you are gone. Look after it, and pass it on with pride. It deserves it." Malcolm Cobb, The Martini Henry Note-book
ben_sage
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 981
Rejestracja: 17 lutego 2010, 20:36
Tematy: 18
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: MSWiA już pracuje

Post autor: ben_sage »

kukulka00 pisze: 27 maja 2020, 23:03 bo dwóch nachlanych debili
Czyli pod dwóch nachlanych będziemy robić prawo czy może oni zadecydują jakie ono będzie ? ;laughing:

Tak kule zabłąkane latają jak gołębie tu i tam strach iść lasem :roll:
kukulka00 pisze: 27 maja 2020, 23:03 i strzela do wiadra.
Trzeba zakazać wiader...
Obrazek
s1k0r3k
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 390
Rejestracja: 20 kwietnia 2016, 09:40
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: MSWiA już pracuje

Post autor: s1k0r3k »

Zarejestrować. Zakazać. Zabrać. 3 razy tak. Popieram. Tylko skąd tyle morderstw w Meksyku, gdzie jest zakaz posiadania broni przez cywili. Pewnie dlatego, że tam nie ma rejestracji. A u nas będzie i będzie pięknie, i bezpiecznie, nie trzeba będzie myć zębów, nie będzie chorób, a piczki będą pachniały fiołkami. I dobijemy 10 mln urzędników. A my będziemy prosić o pozwolenie nawet na skoszenie trawy w swoim ogródku. Za 1957 zeta opłaty za pieczątkę. A każde koszenie będzie rejestrowane. I dobrze, bo bez rejestracji ktoś może usiąść du...;pą w pokrzywach.
Awatar użytkownika
marekp
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 7304
Rejestracja: 06 stycznia 2003, 20:13
Tematy: 294
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy CP

Re: MSWiA już pracuje

Post autor: marekp »

Ulegamy pewnej manipulacji. Jak cos jest bez pozwolenia to na pewno jest nielegalne. I taki jest przekaz do ciemnej masy. Nic nie poradze. Moglem nawet z SLD rozmawiac. A teraz ze sztacheta w plocie nie ma szans. Moze ktos sie zajmie neutralizwoaniem takich poczynan. Pozdrawiam

MarekP

PS. Te petycje mozena sobie w buty wlozyc. Byl projekt niezlej usawy o broni. Po pierwszym czytaniu. Ale wodz powiedzial ze nie doroslismy do posiadania broni. Z rozumem da sie prowadzic dyskusje. Z fanatyzmem nie za bardzo. Wodz powiedzial i bedzie jak bedzie.
Awatar użytkownika
kukulka00
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 190
Rejestracja: 17 października 2013, 18:43
Tematy: 6
Lokalizacja: ŚWIDNICA
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: MSWiA już pracuje

Post autor: kukulka00 »

Wiadomo że decyzje podejmowane przez widzimisię pana milicjanta to najgorsze co może nas spotkać -ale po prostu w dyskusji pojawiło się utopijne marzenie o ukróceniu patologii -od tego jest forum żeby o tym podyskutować. A i tak jest jak napisał Marek- obecna władza jest przekonana że ma prawo kierować emocjami ludzi i uszczęśliwiać wszystkich według swoich zachcianek.
Awatar użytkownika
stangret
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1676
Rejestracja: 15 lutego 2010, 15:07
Tematy: 35
Lokalizacja: Wielka Brytwanna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: MSWiA już pracuje

Post autor: stangret »

jorge pisze: 27 maja 2020, 23:59 Bull's eye Kol. Kukułka. Nie wiem, czy Kol. się nikotynizuje, ale gdyby tak, to Joya de Nicaragua Antano 1970 jest dla Kol. u mnie. Ewentualnie coś lżejszego, gdyby to miało być pierwsze spotkanie z cygarem.
Dżizus. Może lepiej nie, bo jak zapali to zapragnie wszystko rejestrować i reglamentować w poczuciu walki o normalność i bezpieczeństwo ;laughing: ;laughing: ;laughing:
"And don't forget. That isn't your Martini you have. It belonged to others before you and will belong to others after you are gone. Look after it, and pass it on with pride. It deserves it." Malcolm Cobb, The Martini Henry Note-book
Fokat
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 985
Rejestracja: 26 listopada 2017, 17:16
Tematy: 8
Lokalizacja: Małopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: MSWiA już pracuje

Post autor: Fokat »

kukulka00 pisze: 27 maja 2020, 23:03 myślę że miał na myśli w jaki to sposób usunąć możliwość posiadania broni przez debili którzy nie wnoszą nic do środowiska pasjonatów starej broni - mam w du*** szeroko pojętą "wolność" kiedy idąc z dziećmi pod lasem jesteśmy narażeni na oberwanie kulką bo dwóch nachlanych debili kupiło Remingtona i butelkę Vesuvitu i strzela do wiadra. Albo na strzelnicy , kiedy śmierć patrzy w oczy bo gówniarz z kupionym UBERTITARGETINOXEM , przywiezionym w rekamówce z Biedry , w ciemnych okularach , macha przed nosem wylotem lufy. I to nie są przypadki wymyślone na poczekaniu- drugi przykład widziałem dwukrotnie. Myślę , że Kolega Jorge miał na myśli nie rejestrację jednostek broni jako takiej - miał na myśli zablokowanie dostępu do jakiejkolwiek broni przygłupom, jakich obecne czasy naprodukowały całe tabuny.
Twoje wizje są tak kriwożercze i prawdziwe, jak wieczorne przekazy TV PiS, które mają uzmysłowić elektoratowi, że wieczorami na osiedlach, widać i czuć zapach dymiących luf z CP, a po 23 odbywają się zakamuflowane pojedynki rycerzy ortalionu a zwłoki wywozi się hurtem, dopiero po 5 rano. :)
No normalnie strach iść z dzieckiem na spacer, bo co drugi uzbrojony w remingtona, łypie na ciebie nienawistnie, czuję się jak ten czarny redaktor z GW na Marszu Niepodległości.
W Krakowie, prędzej odetną Ci rękę maczetą, niż zobaczysz CP na żywo. Skończ proszę opowiadać swoje BAJKI.
Awatar użytkownika
mgmg
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 172
Rejestracja: 05 kwietnia 2018, 13:18
Tematy: 0
Lokalizacja: podkarpacie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: MSWiA już pracuje

Post autor: mgmg »

W dyskusji widać ducha naszych czasów i tego forum. Wyzywa się natychmiast kogoś o odmiennym poglądzie zarzucając atak na wolność i tym samym odmawiając mu tej wolności. Paradoks? Nie, standard tutaj.
Awatar użytkownika
cyraniusz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 183
Rejestracja: 24 października 2015, 20:39
Tematy: 4
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: MSWiA już pracuje

Post autor: cyraniusz »

Problem myślenia urzędniczego polega na całkowice innym podejściu do rzeczywistości. Według osoby myślącej urzędniczo wszystko jest domyślnie zakazane a żeby wykonywać jakiekolwiek czynności potrzebne jest zezwolenie. W myśl tej chorej logiki wszystko co nie jest dozwolone jest z automatu zabronione. W umyśle takiego niewolnika brak zezwolenia od Pana stanowi o niebezpieczeństwie danej czynności. Żadna forma rejestracji CP nie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa, z tej prostej przyczyny że zorganizowani przestępcy nie posługują się CP a ci działający w afekcie użyją zarejestrowanego CP bo nie kalkulują. Przypomina to wiarę w gunfree zones gdzie szyld zakazujący wnoszenia broni ma powstrzymać kogoś kto chce zabijać ludzi ;laughing: . PiS polega w sprawach broni na policji a tam jest jedna idea, broń tylko dla policji i koniec. Trzeba pisać do posłów PiS ze swojego regionu, ja dzisiaj sklecę maila do posła Wróblewskiego. Opresja urzędnicza nic nie da, kto ma złe intencje i tak to oleje a dostanie się normalnym ludziom.
"Dzięki Ci Boże mój za ten krzyż, który Jezus cierpiał za mnie..."
Fokat
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 985
Rejestracja: 26 listopada 2017, 17:16
Tematy: 8
Lokalizacja: Małopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: MSWiA już pracuje

Post autor: Fokat »

Jeżeli idąc lasem "widzisz" dymiące lufy CP, a na strzelnicy oszalałych użytkowników, machających Ci przed nosem naładowanym rewolwerem i używasz to do argumentacji o rejestracji, kontroli i przymusowych badaniach, to wybacz, ale nie spodziewaj się tutaj entuzjazmu...
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo CP”