CP zakazane w Eurokołchozie?

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
mildot
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1398
Rejestracja: 01 września 2011, 12:35
Tematy: 44
Lokalizacja: Bemowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CP zakazane w Eurokołchozie?

Post autor: mildot »

W dokumentach normatywnych wyrażenie "powinno być " jest nakazem. Czyli tak ma być. Nie dopuszcza się takim wyrażeniem opcjonalności zastosowania danej normy...

A co do samej UE, jej planów i sposobu funkcjonowania to warto spędzić parę godzin w Internecie i się dokształcić zamiast oglądać zdjęcia broni, fora i gołe d...y. ;)
Strzelam... bo lubię. ;)
Awatar użytkownika
claas87
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 23 lutego 2016, 19:51
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CP zakazane w Eurokołchozie?

Post autor: claas87 »

Co do planów działania UE nie mam złudzeń wbrew temu co myślisz czasami zdarza mi się coś przeczytać w przerwach pomiędzy oglądaniem zdjęć broni i gołych d..p. Może podzielisz się z nami jakimiś konkretnymi wnioskami dotyczącymi broni rozdzielnego ładowania w świetle nowej dyrektywy i jakie mogą być jej realne skutki. Niektórzy już po przeczytaniu tematu planują gdzie zakopać swoje CP więc może jakieś fakty?
casull454
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 42
Rejestracja: 10 sierpnia 2011, 08:38
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CP zakazane w Eurokołchozie?

Post autor: casull454 »

Przynajmniej jedno sie wyjaśniło.

Natomiast co do samej unii to wiadomo ze od początku chodzi o federalizacja poprzez osłabienie suwerenności państw narodowych.
Dlatego zawsze będę uważał ze trzeba sie z tego wymiksować !
To mogła być sprawnie działająca unia gospodarcza (taka luźna konfederacja) ale lewactwo zrobiło z tego cyrk.
To nigdy nie będzie unia na wzór Stanów Zjednoczonych
Dobra koniec offtopuw.

Z resztą już to widzę jak wszyscy poleca rejestrować czy inne papierki wyrabiać. Poza typowymi strzelcami ze środowiska so widza w tym tylko historyczna zabawkę i dziurkacz do papieru to 2/3 nie pójdzie. Albo pójdzie ale nie ze wszystkim i coś sobie zostawią "poza ewidencją"
Sam bym tak zrobił. (już widzę reakcje na to ostatnie zdanie ale proszę bez moralizatorskich górnolotnych komentaży.)
Ostatnio zmieniony 15 marca 2017, 22:05 przez casull454, łącznie zmieniany 2 razy.
kaliber .44
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 802
Rejestracja: 24 grudnia 2008, 22:17
Tematy: 0
Lokalizacja: Toruń
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CP zakazane w Eurokołchozie?

Post autor: kaliber .44 »

Casull, wymiksowanie to nienajlepszy IMHO pomysł, ale powrót do FUNKCJONALNYCH - ekonomicznych fundamentów jest jak najbardziej wskazany. Stany Zjednoczone Europy pod przewodnictwem Niemiec to nic innego, jak stworzona siecią ekonomicznych zależności (a nie militarnych podbojów) III Rzesza. Do tego dążą kraje, które już 3 razy były teatrem spektakularnych i dramatycznych dla Europy wydarzeń; wymieńmy je jeszcze raz: Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania - Mam przypominać jakie to były wydarzenia i czemu te właśnie kraje dążą do takiego, a nie innego stanu rzeczy? Dlaczego w rozważaniach o przyszłości UE nie wspomina się GENERALNEJ idei chrześcijańskiego ojca - założyciela UE - Schumanna, a na piedestał wynosi się lewackie bydlę wabiące się Spinelli i jego wyznawców mieni się głównymi ideologami UE? Unia ekonomiczna i militarna niezależnych NARODÓW - to przyszłość UE. Tą dyrektywą, pożal się Boże, eurobiurwy stworzyły sobie 25 mln kolejnych przeciwników i eurosceptyków. Jeszcze o tym nie wiedzą, bo myślą, że ich decyzje służą powszechnemu szczęściu ludu. Przypomnijcie tylko sobie tylko, co lud robił z takimi.
Ad meritum: Ilość CP jest nie do opanowania ani sklasyfikowania ŻADNYMI metodami. I to może być argumentem w naszej sprawie, że mimo niekontrolowanego obrotu tą bronią Polacy pokazali, że są odpowiedzialnym, nie bojącym się i potrafiącym używać broni w odpowiednim celu (na strzelnicach) narodem. Każdej broni. Dlatego należy teraz wszystkie ręce rzucić na pokład i odbywać pielgrzymki do każdego Posła w swoim regionie, zasypywać go rzetelnymi informacjami ws tej dyrektywy i jej skutków, demaskując przy tym głupotę EUrolewactwa, pokazując, jakie szkody to bydło może wyrządzić w kontekście odbierania kolejnych wolności milionom ludzi i w realnym tworzeniu szkód we wpływach do budżetów państw członkowskich. Należy angażować znanych i niej znanych znajomych/kolegów/współpracowników w naszą sprawę i budować możliwie szeroki fundament dla odporu tej haniebnej dyrektywy na naszym "podwórku". RAZEM DO CELU!!!
Ostatnio zmieniony 15 marca 2017, 22:47 przez kaliber .44, łącznie zmieniany 5 razy.
666... 6 komór, 6 kul, 6 strzałów...
casull454
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 42
Rejestracja: 10 sierpnia 2011, 08:38
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CP zakazane w Eurokołchozie?

Post autor: casull454 »

Powiem tylko ze Twój wpis wygląda jakbyś mi do głowy zajrzał !
Zgadzam się na 110%
Dodam że nie jestem za rozpadem unii jako takiej ale za rozpadem obecnej formy-karykatury i to jak najszybszym bo nie wierze ze to sie da reformować. Trzeba całkiem zresetować system.
Awatar użytkownika
Marcin P.
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 256
Rejestracja: 01 lipca 2015, 14:02
Tematy: 19
Lokalizacja: Dzierzgoń
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CP zakazane w Eurokołchozie?

Post autor: Marcin P. »

Poza tym uważam, że unia europejska powinna zostać zniszczona :502:
„Najbardziej przerażające słowa w języku angielskim to: Jestem z rządu i jestem tutaj, aby pomóc”.
Ronald Reagan
casull454
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 42
Rejestracja: 10 sierpnia 2011, 08:38
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CP zakazane w Eurokołchozie?

Post autor: casull454 »

I chwała Ci za to !
:piwo:
Zbigniew Rybka
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 930
Rejestracja: 07 października 2011, 11:40
Tematy: 19
Lokalizacja: Radzików, Mazowsze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CP zakazane w Eurokołchozie?

Post autor: Zbigniew Rybka »

Naprawdę wolisz jeździć do Czech z paszportem????
W. Moore .36 Bondini/L. Renzo, C. Moore Pedersoli .46 skałka, Colt Army 1860 Pietta, Mortimer .36 Bondini/L. Renzo, Alamo Rifle Pedersoli .50 skałka, Walther CPM 1, FWB C60.
geminix
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 526
Rejestracja: 18 sierpnia 2015, 15:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CP zakazane w Eurokołchozie?

Post autor: geminix »

... i wizą?
Awatar użytkownika
DDW
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 79
Rejestracja: 16 września 2016, 17:45
Tematy: 0
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CP zakazane w Eurokołchozie?

Post autor: DDW »

Nie jeździsz bez paszportu dzięki unii europejskiej, tylko dzięki układowi z Schengen.

"Układ z Schengen – porozumienie, które znosi kontrolę osób przekraczających granice między państwami członkowskimi układu, a w zamian za to wzmacnia współpracę w zakresie bezpieczeństwa i polityki azylowej. Dotyczy również współpracy przygranicznej.

Porozumienie to zostało zawarte 14 czerwca 1985 roku w miejscowości Schengen, w Luksemburgu."

Unia może walnąć, układ może zostać.
Sebastian
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7395
Rejestracja: 30 marca 2003, 13:01
Tematy: 138
Lokalizacja: Suwałki
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: CP zakazane w Eurokołchozie?

Post autor: Sebastian »

Zbigniew Rybka pisze:Naprawdę wolisz jeździć do Czech z paszportem????
Dales sie nabrac na klamstwo lewackiej propagandy. EU jest tworem POLITYCZNYM, rozpad EU nie oznacza likwidacje EWG czyli jednolitego rynku bo to jest regulowane odrebnymi dokumentami ani likwidacji strefy Schengen czyli ruchu bezwizowego.
To sa DWIE jedyne wartosci ktore powstaly PRZED Unia a ktore sa nam sprzedawane jako dobrodziejstwa EU. Wynika to tylko z tego ze Polacy NIE WIEDZA czym jest EU.
Z kolei politykom zalezalo na EU czyli na dostepie do doplat jako mechanizmu legalnej korupcji administracji i finansowania oligarchii. Gospodarka Polska rozwijala sie przed EU w wiekszym tempie BEZ doplat. Wystarczy sprawdzic cyfry. Bez EU dzis bylibysmy dalej.
Ostatnio zmieniony 17 marca 2017, 09:50 przez Sebastian, łącznie zmieniany 1 raz.
Thalon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 716
Rejestracja: 17 stycznia 2008, 19:50
Tematy: 22
Lokalizacja: Kalisz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CP zakazane w Eurokołchozie?

Post autor: Thalon »

Bez EU dzis bylibysmy dalej
Albo tam gdzie Ukraina (przecież sa poza komuna tyle co Polska)
Rigby .45. Whitworth .451
Awatar użytkownika
stangret
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1676
Rejestracja: 15 lutego 2010, 15:07
Tematy: 37
Lokalizacja: Wielka Brytwanna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CP zakazane w Eurokołchozie?

Post autor: stangret »

Zbigniew Rybka pisze:Naprawdę wolisz jeździć do Czech z paszportem????
Wolę takie "utrudnienie" niż podporządkowanie się idiotycznym wymysłom ludzi, którzy są całkowicie oderwani od rzeczywistości. Jeśli ktoś, dla kogo ślimak to ryba a marchewka to owoc ma decydować co mam robić to wolę paszporty :one:
"And don't forget. That isn't your Martini you have. It belonged to others before you and will belong to others after you are gone. Look after it, and pass it on with pride. It deserves it." Malcolm Cobb, The Martini Henry Note-book
Awatar użytkownika
stangret
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1676
Rejestracja: 15 lutego 2010, 15:07
Tematy: 37
Lokalizacja: Wielka Brytwanna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CP zakazane w Eurokołchozie?

Post autor: stangret »

:516:
Ostatnio zmieniony 17 marca 2017, 10:54 przez stangret, łącznie zmieniany 1 raz.
"And don't forget. That isn't your Martini you have. It belonged to others before you and will belong to others after you are gone. Look after it, and pass it on with pride. It deserves it." Malcolm Cobb, The Martini Henry Note-book
salvatorfabris
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 154
Rejestracja: 02 sierpnia 2007, 07:54
Tematy: 1
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CP zakazane w Eurokołchozie?

Post autor: salvatorfabris »

Sportowiec o kolekcjonerze - no jak to tak, że byle kto sobie kupuje AR po trzech miesiącach a ja to dwadzieścia lat w loku szczelałem z kbks i wystarczało. Oni nawet szczelać nie potrafio.
Myśliwy o sportowcu - biedota sobie kupuje jakieś kałachy, ja to panie, tylko z blaserem. Niech sobie zabraniają, co mnie to.
Kolekcjoner o myśliwym, ja to zbieram, bo jestem historykiem i estetą, a te pijane janusze mylą sarnę z rowerzystą.
Scalony o czarnoprochowcach- no jak będą dziadkom te kombojskie kolty odbierali to se kupie kilka z depozytu po taniości, he, he... Normalny człowiek to by sobie dawno wyrobił pozwolenie.
Wszyscy powyżej o wiatrówkowiczach - szczeniaki sobie pokupowały i strzelają do autobusów, powinni to jakoś porejestrować albo coś.
Funkcjonariusz o cywilach - ja służbowo mam, bo stoję na straży porządku publicznego, a oni w zasadzie nie mają ważnego powodu, tylko jakieś fanaberie a potem same kłopoty z nimi.
Świat istotnie jest pełen głupoty.
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo CP”