Drodzy Użytkownicy działu Strzelectwo Pneumatyczne,

W dziale "Zawody, imprezy, zloty, spotkania" został wprowadzony regulamin dotyczący zakładania nowych tematów.
Prosimy się z nimi zapoznać.

LINK

Dziękujemy.
Administracja Forum.

EKB

Moderator: Moderatorzy CP

John Smith
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

EKB

Postautor: John Smith » 2017-01-03, 13:17

Witam,
Postępując zgodnie wytycznymi odnośnie EKB zawartymi na stronie KW Lublin złożyłem podanie o wydanie wspomnianego dokumentu.
Podanie zostało wysłane trzy miesiące temu i wciąż nie mam odpowiedzi. Czy to normalne dla WPA w Lublinie ?

Zbigniew Rybka
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik

Re: EKB

Postautor: Zbigniew Rybka » 2017-01-03, 13:21

Nie wiem, jak jest w Lublinie, ale może zadzwoń do nich i spytaj, czy już wystawili. W Warszawie zdarzało się, że zapominali poinformować, że już jest.
W. Moore .36 Bondini, C. Moore Pedersoli .46 skałka, Colt Army 1860 Pietta, Mortimer .36 Bondini, Alamo Rifle .50 skałka, Walther CPM 1, FWB C60.

Awatar użytkownika
marekp
Moderator
Moderator
Grupa: Moderatorzy CP

Postautor: marekp » 2017-01-03, 14:07

Rozumiem ze poleconym wyslales. To jest zaswiadczenie to EKB to na to jest tydzien na wydanie. Wiec sie zainteresuj dlaczego nie ma.

MarekP

John Smith
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: John Smith » 2017-01-12, 11:39

Temat można uznać oficjalnie za zamknięty. WPA po prostu zapomniało mnie o tym poinformować, muszę jednak ich pochwalić mimo wszystko bo 6 października wysłałem wniosek, a 10 dokument był gotowy do odbioru co daje czas realizacji, krótszy niż tydzień.

Wróć do „Prawo CP”