W trosce o szeroko pojęte dobro Użytkowników Forum związane z nasiloną aktywnością nieuczciwych sprzedawców w działach komercyjnych z dniem 01.02.2017 r., zostanie wprowadzone następujące ograniczenie:

Wymogiem będzie napisanie 30 merytorycznych postów w działach tematycznych, które umożliwią uzyskanie uprawnień do zakładania tematów i możliwość pisania postów w działach komercyjnych.

Nasz dział K/S służy do koleżeńskiej wymiany sprzętu.
Pomimo wprowadzenia ograniczeń, prosimy o dokładne sprawdzenie co i od kogo kupujecie.
Przypominamy, że Administracja Forum-Broń.pl nie jest stroną w zawieraniu transakcji.
Powyższe obostrzenia nie dotyczą użytkowników komercyjnych, których działalność została uzgodniona z Administracją Forum.

Linki w postach

Awatar użytkownika
ozmos
Administrator
Administrator
Posty: 679
Rejestracja: 2007-11-30, 16:12
Grupa: Administratorzy
Status: Offline

Linki w postach

Postautor: ozmos » 2015-12-14, 13:08

Ostatnio pojawia się na forum coraz więcej postów zawierających jedynie link lub jedno zdanie typu "Zobaczcie co tam jest". Przypominamy że forum-bron.pl jest forum dyskusyjnym, nie serwisem przekierowującym na inne strony.

Zalecenia: Do linku należy dodać krótkie podsumowanie, tak żeby użytkownicy mogli podjąć decyzję czy czują w ogóle potrzebę klikać w ten link. Autor postu powinien też dodać swoją opinię o materiale do którego kieruje i w jako sposób jest on zgodny z tematyką forum oraz wart dyskusji i rozpowszechniania. Dodatkowo taka forma zmniejsza niebezpieczeństwo pojawiania się linków kierujących na strony szkodliwe i kierowania na nie nieświadomych użytkowników. Przed dodaniem linku warto też sprawdzić czy ktoś nie zrobił tego wcześniej lub nie ma już dyskusji na ten temat. Jest duża szansa, że zrobił i że jest.

Posty niezgodne z tymi zaleceniami mogą być kasowane przez moderatorów bez sprawdzania zawartości linku. Jeżeli więc zastanawiasz się co się stało z Twoim postem zawierającym link, to teraz już wiesz.
Ostatnio zmieniony 2016-11-15, 12:18 przez tommylee, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapasowe konto administracyjne


Wróć do „Zasady forum-broń.pl”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość