Indeksator Air Arms s 410-510 zrób sam

Warsztat wiatrówkowy

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

darek 004
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 468
Rejestracja: 21 października 2008, 07:16
Tematy: 62
Lokalizacja: Okolice Mszczonowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Indeksator Air Arms s 410-510 zrób sam

Post autor: darek 004 »

Może się komuś przyda :wink: Trudno u nas dostać tę blaszkę ,więc postanowiłem się pobawić i wykonać coś na wzór oryginału.materiał na blaszkę znalazłem w starej lampie chyba od Żuka :-D ,wycinamy pasek odpowiedniej grubości i wiercimy otworek fi 2mm-wyginamy na wzór oryginału ,montujemy-tak w skrócie

Obrazek Obrazek
blaszka z lampy jest troszkę grubsza i sztywniejsza od oryginału przewiduję o wiele dłuższe jej działanie :-/
Podsumowując Indeksator działa idealnie,czas pracy 1 godzina ,zaoszczędzona stówka która wieczorkiem będzie przeznaczona na bardziej szczytny cel :piwo: :516:
Anschutz LG 380,FWB 300U,Diana 75, Diana 60,Walther LGV tyrolean,Fwb 150,Fwb 150 tyrolean,Fwb 602,Anschutz super air 2001,Walther LGM-1
domin74
Reactions:
Posty: 12
Rejestracja: 26 sierpnia 2009, 23:27
Tematy: 0
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Indeksator Air Arms s 410-510 zrób sam

Post autor: domin74 »

Ja to wycinałem z blaszki z puszki po karmie dla kota. Też jest spoko. Łatwiej dostępne niż blaszka od żuka :-D
Awatar użytkownika
JacekB
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 529
Rejestracja: 25 marca 2006, 23:23
Tematy: 20
Lokalizacja: Ostrołęka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Indeksator Air Arms s 410-510 zrób sam

Post autor: JacekB »

Witam!
Sam sporo robię różnych rzeczy, ale tego faktycznie nie próbowałem. Bardzo przydatne rzekł bym, bo wiele osób zrobi takie coś, jak to zobaczy na zdjęciu, obrazku, etc.
Natomiast dziwi mnie, że nikt Kolegi praktycznie nie pochwalił, nie powiedział, po prostu dobra robota i że jeszcze chciało mu się to pokazać na forum, zamiast zatrzymać tylko dla siebie. Kiedyś, dla starych forumowiczów, rzeczy nie bywałe, dzisiaj jak widzę, chleb powszedni :(
pozdrawiam-JacekB
Strzelectwo w czasie pokoju, to .............. przyjemność :)
darek 004
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 468
Rejestracja: 21 października 2008, 07:16
Tematy: 62
Lokalizacja: Okolice Mszczonowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Indeksator Air Arms s 410-510 zrób sam

Post autor: darek 004 »

Jacku -młode wilki teraz żądzą :wink: a my jesteśmy z tego pokolenia które jak coś się zepsuję to próbuję to naprawić a nie od razu na śmietnik :wink: Forum było mi na początku zabawy wiatrowej ''skarbnicą wiedzy'' i jeżeli moje wypociny pomogą choć jednej osobie to będzie taki mój mały osobisty sukces :-D
Anschutz LG 380,FWB 300U,Diana 75, Diana 60,Walther LGV tyrolean,Fwb 150,Fwb 150 tyrolean,Fwb 602,Anschutz super air 2001,Walther LGM-1
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Warsztat - Wiatrówki”