Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Indeksator Air Arms s 410-510 zrób sam

Warsztat wiatrówkowy

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

darek 004
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Indeksator Air Arms s 410-510 zrób sam

Postautor: darek 004 » 2018-04-28, 12:39

Może się komuś przyda :wink: Trudno u nas dostać tę blaszkę ,więc postanowiłem się pobawić i wykonać coś na wzór oryginału.materiał na blaszkę znalazłem w starej lampie chyba od Żuka :-D ,wycinamy pasek odpowiedniej grubości i wiercimy otworek fi 2mm-wyginamy na wzór oryginału ,montujemy-tak w skrócie

Obrazek Obrazek
blaszka z lampy jest troszkę grubsza i sztywniejsza od oryginału przewiduję o wiele dłuższe jej działanie :-/
Podsumowując Indeksator działa idealnie,czas pracy 1 godzina ,zaoszczędzona stówka która wieczorkiem będzie przeznaczona na bardziej szczytny cel :piwo: :516:
FWB 300U,Diana 75,Walther LGV tyrolean

domin74

Re: Indeksator Air Arms s 410-510 zrób sam

Postautor: domin74 » 2018-04-28, 22:04

Ja to wycinałem z blaszki z puszki po karmie dla kota. Też jest spoko. Łatwiej dostępne niż blaszka od żuka :-D

Awatar użytkownika
JacekB

Postautor: JacekB » 2018-05-04, 22:48

Witam!
Sam sporo robię różnych rzeczy, ale tego faktycznie nie próbowałem. Bardzo przydatne rzekł bym, bo wiele osób zrobi takie coś, jak to zobaczy na zdjęciu, obrazku, etc.
Natomiast dziwi mnie, że nikt Kolegi praktycznie nie pochwalił, nie powiedział, po prostu dobra robota i że jeszcze chciało mu się to pokazać na forum, zamiast zatrzymać tylko dla siebie. Kiedyś, dla starych forumowiczów, rzeczy nie bywałe, dzisiaj jak widzę, chleb powszedni :(
pozdrawiam-JacekB
Strzelectwo w czasie pokoju, to .............. przyjemność :)

darek 004

Postautor: darek 004 » 2018-05-09, 04:10

Jacku -młode wilki teraz żądzą :wink: a my jesteśmy z tego pokolenia które jak coś się zepsuję to próbuję to naprawić a nie od razu na śmietnik :wink: Forum było mi na początku zabawy wiatrowej ''skarbnicą wiedzy'' i jeżeli moje wypociny pomogą choć jednej osobie to będzie taki mój mały osobisty sukces :-D
FWB 300U,Diana 75,Walther LGV tyrolean

Wróć do „Warsztat - Wiatrówki”