POWITANIA

Sekcja CP - ZKS Warszawa

Moderator: Moderatorzy CP

VALDI
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3292
Rejestracja: 24 października 2003, 14:36
Tematy: 64
Lokalizacja: Polska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

POWITANIA

Post autor: VALDI »

Lista obecności - tutaj się witamy :)

W tym temacie każdy z lokalnego forum może napisać parę słów o sobie, ale nie jest to wymagane.
Wystarczy zwykle "cześć, jestem (nick) i mieszkam w .... ".
Dzięki temu będziemy mogli się bliżej poznać, i ułatwi to nam wszystkim kontakt ze sobą i pozwoli umówić się na strzelnicy.
Żyć to nie znaczy czekać aż burza przejdzie, ..... ale nauczyć się tańczyć w deszczu.
Awatar użytkownika
Arnie
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 4852
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 15:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa - Włochy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Arnie »

To ja pierwszy :) Arnold 38 lat, na pewno będę częściej pojawiał sie na ZKS-ie :) Może jest ktos z Ochoty, Włoch albo Ursusa ?
Awatar użytkownika
tadeusz45
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 728
Rejestracja: 24 listopada 2007, 14:57
Tematy: 0
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: tadeusz45 »

Tadeusz mam 62 lata i jestem zupełnie początkującym (oby nie zostało tak na zawsze) mieszkam na jelonkach, mogę pomocą służyć przy kłopotach z drewnem. pozdrawiam ( ta zabawa sprawia mi wielką frajdę posiadam kentucky i ze względów prozaicznych nie zanosi się na więcej)
Awatar użytkownika
ob.Lech
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 574
Rejestracja: 02 czerwca 2007, 19:45
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: ob.Lech »

Mam na imię Lech i jestem prochoholikiem. :diabel: Mieszkam w Ursusie i mało strzelam (głównie w Warce, ale i na ZKS chętnie się przy okazji wybiorę).
Broń to na razie Dragoon mod. 1 i M1841 "Mississippi", ale uzależnienie się rozwija i rozprzestrzenia. :one:
Nam strzelać nie kazano...
...my to po prostu lubimy.
suafek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 109
Rejestracja: 29 września 2006, 19:03
Tematy: 0
Lokalizacja: Piastów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: suafek »

Witam serdecznie, mam na imię Sławek ( 40 lat ) i mieszkam w Piastowie. Mam nadzieję, że nastawienie ZKS do czarnoprochowców nie zmieni się na gorsze, bo faktycznie entuzjazm z udostępnienia strzelnicy z tego co zauważyłem jest spory - zwłaszcza u początkujących, do których i ja się zaliczam. A poza tym dla mnie to tylko 25 minut jazdy, co z braku czasu jest bardzo ważne.
Awatar użytkownika
Waldo
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 217
Rejestracja: 21 stycznia 2004, 19:07
Tematy: 14
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Waldo »

To i ja się przywitam :)
Waldek, lat 30. Urzęduje na Grochowie, mimo to na ZKSie bywałem często swego czasu (ok. 2 lata temu). Teraz planuje odkurzyć trochę tą ścieżkę, którą wydeptałem sobie kiedyś na ZKS ;) . Był pistolet Kentucky, teraz jest rewolwer Navy, w przyszłości jakiś karabin najchętniej małokalibrowy CP, np. Davy Crocket.

Pozdrawiam i do zobaczenia :)
Obrazek
danesz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 302
Rejestracja: 23 listopada 2004, 21:27
Tematy: 0
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: danesz »

Czołem. Daniel, lat 33. ZKS nawiedziałem z pneumatykiem i z "grzmiącym kijem" ( chociaż z tego ostatniego częściej pod Rawą strzelałem niż tu choć ZKS mam pod nosem ).
Pozdrawiam.
lontówka XV/XVI w, Ardesa Shenandoah .45 1:66; Theoben E-Type + AGS MD 2, BMK-19
Awatar użytkownika
Jarek Fujarek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1269
Rejestracja: 10 lutego 2004, 23:16
Tematy: 52
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Jarek Fujarek »

Maciek. Czterdziestolatek z Grochowa. Strzelam głównie w Rembertowie, ale dla dobrego towarzystwa pojadę na ZKS. Mam Hawkena match i Navy .36.
Pozdrawiam
Maciek
jarek molga
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 643
Rejestracja: 21 listopada 2007, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Witajcie

Post autor: jarek molga »

Jestem 41 latkiem i to na ZKS rozpocząłem swoją przygodę z CP. niedługa to historia (ok. miesiąca), ale stała się już nałogiem. Jak to z nałogami bywa puszczam sporo dymu i ołowiu z navy kal. 44, ale już nie sypiam po nocach z powodu karabinu. Niedługo więc zasilę oś 50 m.
Wszystkim nowicjuszom polecam ZKS i warto przyjechać nawet z bliższej lub dalszej dali (ja jeżdżę z Grodziska). Atmosfera świetna i pomocna dłoń zawsze pod ręką. W tym miejscu serdeczne dzieki dla Dobromira, który pokazał mi "jak to się robi".
A teraz do roboty, bo nałogi kosztują.
04toudi
Reactions:
Posty: 10
Rejestracja: 12 marca 2006, 04:40
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

witam

Post autor: 04toudi »

Witam,
Nigdy nie strzelałem na ostro z CP ale wielokrotnie podczas różnych inscenizacji bitew. Czy dyżury instruktorów CP na zksie są ciągle aktualne? Z chęcią bym się wybrał aby ktoś mi pokazał o co w tym chodzi. Mam kapiszonowego Kentucky, mam skałkowego Kentucky, mam tez skałkowego AN - replikę z okresu napoleońskiego. Mam własny proch, ale nie mam ani kul ani przybitek...
Drwal
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 19 lutego 2008, 14:32
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Witam

Post autor: Drwal »

Mam już 40 dychy i dopiero mnie dopadło CP. Mieszkam na Ursynowie, połknąłem bakcyla CP jeszcze bez ztrzelania z CP, kiedyś trochę strzelałem z bocznego zapłonu. Mam zamiar kupić coś z krótką lufą. Chciałem zobaczyć czym to pachnie przed kupnem. Czy może ktoś z miłośników CP będzie w niedzielę na ZKS?
Pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
T-54
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 62
Rejestracja: 13 grudnia 2007, 20:46
Tematy: 0
Lokalizacja: płn. mazowsze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: T-54 »

Wpadnij
W niedziele od 11 zawsze ktoś jest z CP ,ja też będę,
więcej na PW
zdrówko - tomek
04toudi
Reactions:
Posty: 10
Rejestracja: 12 marca 2006, 04:40
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: 04toudi »

fajnie, spróbuję przyjść...
Awatar użytkownika
Czarek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 154
Rejestracja: 26 lutego 2008, 18:03
Tematy: 0
Lokalizacja: obok stolycy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Czarek »

Witam, Cezary 31 lat z Radzymina. Na ZKS byłem niedawno bez broni. Podziękowania dla kolegi, który pozwolił mi strzelić ze swojego dragoona. Teraz jestem właścicielem navika i postaram sie wpadać od czasu do czasu na strzelnicę.
pozdrawiam, Cezary.
Fizyk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 648
Rejestracja: 12 czerwca 2006, 21:21
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Fizyk »

I ja mogę się przywitać jako osoba, która już dymiła - Piotr, 28 lat.

Wczoraj po raz pierwszy zabrałem nieco wyeksploatowanego Patriotta i utensylia strzeleckie i w towarzystwie kolegi pojechałem na ZKS. Kolega po opróżnieniu dwóch rewolwerowych magazynków pojechał i zostawił mnie, a mnie wciągnęło tak, że dopiero brak flejtuchów wygonił mnie ze stanowiska. Co nie znaczy, że ze strzelnicy i okolic, w których się strzelanie czarnoprochowe odbywało :) Teraz nie mogę się doczekać, kiedy znów będę wypatrywał tarczy przez obłok dymu, zatem do zobaczenia!
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Sekcja CP - ZKS Warszawa”