W ZWIĄZKU Z PRACAMI REMONTOWYMI W DNIACH 4-8.09.2017

Sekcja CP - ZKS Warszawa

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
kopczyniak
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 145
Rejestracja: 09 października 2015, 14:13
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

W ZWIĄZKU Z PRACAMI REMONTOWYMI W DNIACH 4-8.09.2017

Post autor: kopczyniak »

Czy ktoś orientuje dlaczego i co ma być w zakresie tego remontu ? We wtorek i środę przychodziłem na ZKS z bronią palną i CP mając nadzieję że postrzelam też z CP - po czyszczeniu chciałem przestrzelać broń przed zawodami. Tymczasem nie było takiej możliwości - strzelałem więc na osi 25m z PCZ. Spostrzeżenie moje jednak jest takie, że na tej osi CP w zasadzie nikt nic nie robił. Za to po 14 sekcja wyczynowa miała trenować bez przeszkód. Nie wiem co o tym myśleć, - zrozumiałe by były przerwy techniczne- wiadomo wszędzie jakieś przerwy są, ale konkretnych robót nie widziałem (możliwe że były w czasie zanim przyszedłem albo jak poszedłem :D ) . Dziś ZKS sobie odpuściłem i strzelałem na rembertowie. Zastanawiam się jednak czy ta przerwa techniczna oraz np. podnoszenie cen za wejście na oś CP (z 25 - 35 ostatecznie na 50 pln) - które spowodowało zmiejszenie liczby nowych osób trenujących w tygodniu i ( zdaje mi się ) - jest spowodowane niewiedzą ekonomiczną - czy celowym zniechęceniem strzelców CP do korzystania ze strzelnicy ZKS.
Ostatnio zmieniony 07 września 2017, 21:55 przez kopczyniak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kopczyniak
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 145
Rejestracja: 09 października 2015, 14:13
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: W ZWIĄZKU Z PRACAMI REMONTOWYMI W DNIACH 4-8.09.2017

Post autor: kopczyniak »

swoją drogą od czasu podniesienia ceny w cenniku sam nikogo nowego na CP na ZKS nie zapraszam.
TamtaRamta
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 23 czerwca 2017, 13:34
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: W ZWIĄZKU Z PRACAMI REMONTOWYMI W DNIACH 4-8.09.2017

Post autor: TamtaRamta »

możliwe że z tym zniechęcaniem może być coś na rzeczy
w tym momencie oś dla cp najdroższa
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Sekcja CP - ZKS Warszawa”