Cennik ZKS

Sekcja CP - ZKS Warszawa

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
Toost
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1428
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 08:00
Tematy: 5
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: Toost »

jarek1300 pisze:Ja strzelałem tutaj Strzelnica w Górze Kalwarii k/Warszawy http://www.strzelnicagora.pl/p/parametr ... ca-to.html
Warunki trochę spartańskie ale można do 300 m strzelać. Tak tanio ja na ZKS-sie nie jest ale bardzo drogo też nie.
O Górze wiem, właśnie pod tym katem kupiłem Tryona. Jak go nieco okiełznam z pewnością tam się pojawię.
pozdrawiam Tomek
36, 9x19, 22LR, 6.5x55SE, 45ACP, 38Spec, 223Rem, 308Win, 44Mag, 12/76, 357Mag, 7.62x39, 9x18, 7.62x25
Awatar użytkownika
Toost
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1428
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 08:00
Tematy: 5
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: Toost »

Pavlin pisze:
mildot pisze: [...]
Mam nadzieję, że ZKS utrzyma model płacisz i siedzisz ile chcesz. Nigdy nawet nie wybrałem się na strzelnicę, gdzie ktoś mi będzie stał z zegarkiem nad głową. To jest właśnie urok ZKS pod tym względem - zamiast wpadać i na ura wystrzelać ile wlezie bo czas leci można zrobić przerwę, naprawić np. muchę Colta, pogadać z kolegami, pomóc świeżakowi stawiać pierwsze kroki. Oby tak zostało.
Gorzej tylko jak chcesz postrzelać na osi 50m i nie możesz bo ktoś wpadł tam pogadać z kolegami, naprawić muchę itp. i okupuje przez kilka godzin
jedynie miejsce gdziemożna z karabinu strzelić Płacenie za czas ma niestety zalety przy takiej(nie)dostępności do osi jak ma to miejscne na ZKS.
Niestety parę razy trafiłem na takiesytuacje i przestałem się tam pojawiać.
Na 50tce jest chyba ze 20stanowisk, na każdym można strzelać 25 i 50m. Bywało, że strzelałem sam.
pozdrawiam Tomek
36, 9x19, 22LR, 6.5x55SE, 45ACP, 38Spec, 223Rem, 308Win, 44Mag, 12/76, 357Mag, 7.62x39, 9x18, 7.62x25
Awatar użytkownika
mildot
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1398
Rejestracja: 01 września 2011, 12:35
Tematy: 44
Lokalizacja: Bemowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: mildot »

I ja nigdy jeszcze na stanowisko nie czekałem. Kolega chyba pomylił z osią gdzie strzela się z karabinów WPB. Tam chyba są tylko dwa stanowiska. Ale tam CP się nie strzela.
Strzelam... bo lubię. ;)
Awatar użytkownika
Kiersnowski Artur
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 381
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 15:33
Tematy: 8
Lokalizacja: Błonie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: Kiersnowski Artur »

Toost pisze:
Pavlin pisze:
mildot pisze: [...]
Mam nadzieję, że ZKS utrzyma model płacisz i siedzisz ile chcesz. Nigdy nawet nie wybrałem się na strzelnicę, gdzie ktoś mi będzie stał z zegarkiem nad głową. To jest właśnie urok ZKS pod tym względem - zamiast wpadać i na ura wystrzelać ile wlezie bo czas leci można zrobić przerwę, naprawić np. muchę Colta, pogadać z kolegami, pomóc świeżakowi stawiać pierwsze kroki. Oby tak zostało.
Gorzej tylko jak chcesz postrzelać na osi 50m i nie możesz bo ktoś wpadł tam pogadać z kolegami, naprawić muchę itp. i okupuje przez kilka godzin
jedynie miejsce gdziemożna z karabinu strzelić Płacenie za czas ma niestety zalety przy takiej(nie)dostępności do osi jak ma to miejscne na ZKS.
Niestety parę razy trafiłem na takie sytuacje i przestałem się tam pojawiać.
Na 50tce jest chyba ze 20stanowisk, na każdym można strzelać 25 i 50m. Bywało, że strzelałem sam.
Wielokrotnie strzelałem sam. Zwłaszcza popołudniami bywało tak pusto że wiatr hulał miedzy słupami :-) :-).
P.S.
Tak jeszcze wtrącę off topem, a propo Suchodołu. Bardzo fajna strzelnica, położona przy lesie. Na osiach oznaczone 10, 15, 25m. Na 50m podobnie. Fajny patent, z "szynami" i mocowaniami do tarcz, gorszy w stosunku do ZKS z przypinaniem tarcz, nie wpadli na pomysł że można korzystać z klipsów biurowych, tylko te zszywacze w użyciu, które działają jak działają. Atmosfera bardzo luźna. Nie wymagają żadnych szkoleń ani się nie pytają. Na osi jest się samym ewentualnie z innymi współstrzelaczami, przynajmniej na osiach 25 i 50m, bo jak na innych nie wiem. Ogólnie, chyba Suchodół będę odwiedzał na zmianę z ZKS-em, zależnie od humoru jaki będę miał.
Slavia 631 + Blog 3,5-10X40 SFE
Remik .44
Awatar użytkownika
Toost
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1428
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 08:00
Tematy: 5
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: Toost »

Kiersnowski Artur pisze: Tak jeszcze wtrącę off topem, a propo Suchodołu. Bardzo fajna strzelnica, położona przy lesie.
Strzelałem tam z długiej i z krótkiej. Teraz liczyłem, że postrzelam z CP na setce, no ale trudno. ZKS jest znacznie bliżej, na dalszy dystans zostanie Góra Kalwaria lub Rembertów.
pozdrawiam Tomek
36, 9x19, 22LR, 6.5x55SE, 45ACP, 38Spec, 223Rem, 308Win, 44Mag, 12/76, 357Mag, 7.62x39, 9x18, 7.62x25
Awatar użytkownika
hubertus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 840
Rejestracja: 06 czerwca 2005, 00:56
Tematy: 104
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: hubertus »

Taki urok ZKS'u, nie tylko strzelnica ale również miejsce spotkań, nauki i wymiany doświadczeń :-D
Nulla servitus turpior est quam voluntaria
pozdrawiam
hubertus
Awatar użytkownika
jarek1300
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 283
Rejestracja: 20 kwietnia 2009, 14:40
Tematy: 18
Lokalizacja: Grochów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: jarek1300 »

hubertus pisze:Taki urok ZKS'u, nie tylko strzelnica ale również miejsce spotkań, nauki i wymiany doświadczeń :-D
... podpisuje się pod tym, ZKS to fajne miejsce. Spotykam tam interesujących ludzi, którzy tworzą dobrą atmosferę.
ZKS
Przeżyłem wiele lat i miałem wiele problemów, z których większość nigdy się nie wydarzyła. Mark Twain
Zbigniew Rybka
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 924
Rejestracja: 07 października 2011, 11:40
Tematy: 19
Lokalizacja: Radzików, Mazowsze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: Zbigniew Rybka »

Pavlin pisze: Gorzej tylko jak chcesz postrzelać na osi 50m i nie możesz bo ktoś wpadł tam pogadać z kolegami, naprawić muchę itp. i okupuje przez kilka godzin
jedynie miejsce gdziemożna z karabinu strzelić Płacenie za czas ma niestety zalety przy takiej(nie)dostępności do osi jak ma to miejscne na ZKS.
Niestety parę razy trafiłem na takiesytuacje i przestałem się tam pojawiać.
Czasami taka sytuacja na ZKS zdarza się w niedzielę, gdy w poprzedzającą sobotę były zawody powszechne - ci, którzy nie lubią startować w zawodach mają jeden dzień "do tyłu" i w niedzielę od rana bywa tłoczno. Wtedy najlepiej zjawić się wczesnym popołudniem (w porze obiadowej), będzie luźniej. A sytuacje, kiedy ktoś zajmuje stanowisko tylko po to, naprawić muchę są NAPRAWDĘ bardzo rzadkie, natomiast "bieżąca" awaria może się zdarzyć każdemu. A na sytuacje, kiedy są zajęte wszystkie stanowiska (rzadko) polecam przyniesienie również wiatrówki sportowej (do 10J) - za plecami jest kontener wiatrówkowy i można świetnie poćwiczyć celowanie i ściąganie spustu z pełną kontrolą przyrządów. Nie bez powodu strzelcy wiatrówkowi są najlepszymi strzelcami również w scalonych i czarnym prochu.
W. Moore .36 Bondini/L. Renzo, C. Moore Pedersoli .46 skałka, Colt Army 1860 Pietta, Mortimer .36 Bondini/L. Renzo, Alamo Rifle Pedersoli .50 skałka, Walther CPM 1, FWB C60.
Awatar użytkownika
kopczyniak
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 145
Rejestracja: 09 października 2015, 14:13
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: kopczyniak »

ale oś wiatrówkowa jest osobno płatna czy jest w cenie osi CP ?
Awatar użytkownika
Trusia
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 62
Rejestracja: 21 czerwca 2015, 18:48
Tematy: 16
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Cennik ZKS

Post autor: Trusia »

Od marca 2017 cena wstępu na oś CP będzie wynosić 50 zł dla osób nie będących członkami ZKS.
:piwo:
Pozdrawiam

Marcin T.
Mój YT https://www.youtube.com/channel/UCdmimD ... 3tZIpgw5RA
Instagram : strzelectwo_sportowe
Awatar użytkownika
mildot
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1398
Rejestracja: 01 września 2011, 12:35
Tematy: 44
Lokalizacja: Bemowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: mildot »

Taki tłok się tam zrobił?
Czy inni szatani są tam czynni?
Strzelam... bo lubię. ;)
Awatar użytkownika
Kiersnowski Artur
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 381
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 15:33
Tematy: 8
Lokalizacja: Błonie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: Kiersnowski Artur »

Za obecny standard stanowczo za dużo, rozumiem że dużo chętnych i okazja zarobić, bo jedna z nielicznych strzelnic, która dopuszcza CP, ale jest pewne ALE. Druga z przyczyn, jak podejrzewam jest pokłosiem, pewnej dyskusji w innym medium, gdzie właśnie takie były głosy, członków, bo sobie postrzelać nie mogą, włącznie z zakazem strzelania nie członków w weekendy. Teraz jak rozumiem, przy tej cenie to ZKS będzie stać żeby zrobić wszystkie osie oświetlone, nie tylko 4 pierwsze.
Slavia 631 + Blog 3,5-10X40 SFE
Remik .44
Awatar użytkownika
mildot
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1398
Rejestracja: 01 września 2011, 12:35
Tematy: 44
Lokalizacja: Bemowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: mildot »

No jeszcze jakby tarczociągi były.... ehh... pomarzyć sobie można... ;)
Strzelam... bo lubię. ;)
Awatar użytkownika
Kiersnowski Artur
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 381
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 15:33
Tematy: 8
Lokalizacja: Błonie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: Kiersnowski Artur »

Tarczociągi to już bajka, ale wystarczyło by jak by wszystkie osie były oświetlone, wtedy spokojnie można dymić popołudniami i wieczorem, i nie trzeba się by było martwić czy osie oświetlone są wolne czy nie. Takie mam wrażenie że na zksie panuje styl myślenia socjalistyczno kapitalistyczno skarbowy, najpierw podniesiemy ceny, zaczniemy łupić chętnych a potem się zastanowimy czy coś z tej daniny oddamy łupionym,( ale w sumie po co, skoro i tak jest tłum chętnych, tylko że w pewnym momencie tłum może się urwać i skończyć, bo tylko czekać jak i inni zwietrzą interes interes i udostępnią w rozsądnych pieniądzach lepsze warunki, wtedy będzie płacz i znowu podnoszenie ceny bo chętnych nie będzie i tak w kółko), zupełnie jak nasze kolejne rządy.
Slavia 631 + Blog 3,5-10X40 SFE
Remik .44
Awatar użytkownika
Popeye
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1878
Rejestracja: 27 listopada 2012, 10:14
Tematy: 9
Lokalizacja: Hydrohoryzont
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: Popeye »

Nie ma co jojczeć na podwyżkę ceny, bo ZKS jako jedyny chyba nie ma stawki GODZINOWEJ za użytkowanie strzelnicy.
Wszędzie gdzie nie pójdzie się na strzelnicę to godzina średnio 30 zł.
ZKS to nie fundacja Caritas. Ceny były nie zmieniane od wielu lat i ludzie się po przyzwyczajali, a od tego czasu to na przykład benzyna skoczyła 2 złote na litrze, bilety autobusowe zdrożały o połowę i nikt nie podnosi rabanu.

Keep calm and go shoot :one:
Men mid-life crisis.
Lets spend some money :)

My Youtube chanel
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Sekcja CP - ZKS Warszawa”