Cennik ZKS

Sekcja CP - ZKS Warszawa

Moderator: Moderatorzy CP

ptaku_1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 223
Rejestracja: 22 kwietnia 2005, 15:05
Tematy: 16
Lokalizacja: Jablonna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: ptaku_1 »

Powoli sie robi troszkę drogo dla CP :(
Paweł
Strzelam dla radochy, najlepiej do puszek :)
ayylmao
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 05 lutego 2019, 13:29
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: ayylmao »

A ja mam może trochę głupie pytanie, ale na strzelnicach płaci się za osobę czy za stanowisko? Bo w Suchodole zapłaciłem 50zł za 2 osoby za godzinę strzelania na jednej osi i z jednej broni CP i tak się zastanawiam czy na każdej strzelnicy trzeba tyle płacić, bo jeśli tak to mnie chyba na to nie stać :roll:
FridayNightSpecial
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 281
Rejestracja: 17 maja 2017, 21:13
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: FridayNightSpecial »

A gdybys tak prowadzil strzelnicę jako biznes, placil ZUS, podatki, VAT, oplate za teren, decyzje o nieszkodliwosci dla otoczenia, zaswiadczenia o nieszkodliwosci hałasu dla bliskich budynkow, zaswiadczenia ze strzelanie jest bezpieczne dla przejezdzajacych pobliską ulicą samochodow i HGW co jeszcze - co bys powiedzial?
Ja tez jestem klientem w tym momencie ale wiem (chyba) ile kosztuje prowadzenie firmy.
Tym co nie prowadzili nawet w koszmarnych snach sie nie sniło jakie to są koszty.
Dobroczynnosc to w Caritasie.
Moze jeszcze w T-Mobile.
Płaczę i płacę.
Osobiscie mam jeszcze łuk.
Z niego strzelam u siebie na podwórku i to też jest frajda.
Przepraszam jesli piszę zbyt brutalnie.
Ostatnio zmieniony 02 marca 2019, 22:26 przez FridayNightSpecial, łącznie zmieniany 2 razy.
ayylmao
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 05 lutego 2019, 13:29
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: ayylmao »

Do mnie piszesz? Mnie po prostu dziwi że bym musiał zapłacić 150zł za 3h strzelania z własnej broni z osobą towarzyszącą na jednym stanowisku... rozumiem że jeśli przyjdę z osobą towarzyszącą na ZKS to zapłacę 60zł? Czy 120zł?
ptaku_1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 223
Rejestracja: 22 kwietnia 2005, 15:05
Tematy: 16
Lokalizacja: Jablonna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: ptaku_1 »

Na ZKS płacisz od osoby ale już na fortach bema od stanowiska (byłem tam raz w dwie osoby i płaciłem od stanowiska)
Paweł
Strzelam dla radochy, najlepiej do puszek :)
Awatar użytkownika
Garfield
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 927
Rejestracja: 27 czerwca 2013, 00:19
Tematy: 0
Lokalizacja: W-wa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: Garfield »

Na ZKS 120
Ostatnio zmieniony 02 marca 2019, 22:46 przez Garfield, łącznie zmieniany 1 raz.
"Zły - być może, dobry - a czemu??"
"Kasandrą byłem, jestem i zostanę..... .....obym się mylił."
Glou
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 256
Rejestracja: 29 sierpnia 2018, 21:01
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: Glou »

FridayNightSpecial pisze:A gdybys tak prowadzil strzelnicę jako biznes, placil ZUS, podatki, VAT, oplate za teren, decyzje o nieszkodliwosci dla otoczenia, zaswiadczenia o nieszkodliwosci hałasu dla bliskich budynkow, zaswiadczenia ze strzelanie jest bezpieczne dla przejezdzajacych pobliską ulicą samochodow i HGW co jeszcze - co bys powiedzial?
Ja tez jestem klientem w tym momencie ale wiem (chyba) ile kosztuje prowadzenie firmy.
Tym co nie prowadzili nawet w koszmarnych snach sie nie sniło jakie to są koszty.
Dobroczynnosc to w Caritasie.
Moze jeszcze w T-Mobile.
Płaczę i płacę.
Osobiscie mam jeszcze łuk.
Z niego strzelam u siebie na podwórku i to też jest frajda.
Przepraszam jesli piszę zbyt brutalnie.
W punkt! :one:
Tomtap
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 622
Rejestracja: 31 października 2018, 09:47
Tematy: 21
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: Tomtap »

ayylmao pisze:A ja mam może trochę głupie pytanie, ale na strzelnicach płaci się za osobę czy za stanowisko? Bo w Suchodole zapłaciłem 50zł za 2 osoby za godzinę strzelania na jednej osi i z jednej broni CP i tak się zastanawiam czy na każdej strzelnicy trzeba tyle płacić, bo jeśli tak to mnie chyba na to nie stać :roll:
ale to jakaś pomyłka musi być bo na Suchodole płaci się za stanowisko. normalnie 20 zł/h, a na karnecie 15 zł. więc raz, że jakoś nie pasuje w ogóle kwota do niczego (chociaż czasem tam liczą po pół godziny i zwykle zaokrąglają na korzyść klienta), a dwa że może sam coś zamieszałeś w zeznaniach i policzyli Ci dwa stanowiska? albo wzięli kaucję za taker i zapomnieli zwrócić, a nie upomniałeś się o to?

no i tak patrząc na ZKS - nie byłem tam nigdy, więc może nie będę obiektywny, ale właśnie dlatego nie zajrzałem jeszcze na tą strzelnicę, że odstraszają mnie informacje o w pierwszej kolejności konieczności odbycia szkolenia, które jest tylko w pierwsze niedziele miesięcy i kosztuje ile to tam? 60? 90? i słyszałem, że nie respektują faktu posiadania patentu, na uzyskanie którego musiałem odbyć szkolenie między innymi z CP. no i kwoty - jeśli sam zapłacę 60 zł to porównywalnie w Suchodole mam za to 4 h i chyba nie miałem jeszcze okazji siedzieć dłużej. co teraz jeśli na ZKS przyjadę w składzie 3 osoby? i będziemy tam godzinę bo zimno? wg tego co tu koledzy piszą zapłacę 180 zł? a w Suchodole 15 zł. lol.
ayylmao
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 05 lutego 2019, 13:29
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: ayylmao »

Tomtap pisze: ale to jakaś pomyłka musi być bo na Suchodole płaci się za stanowisko. normalnie 20 zł/h, a na karnecie 15 zł. więc raz, że jakoś nie pasuje w ogóle kwota do niczego (chociaż czasem tam liczą po pół godziny i zwykle zaokrąglają na korzyść klienta), a dwa że może sam coś zamieszałeś w zeznaniach i policzyli Ci dwa stanowiska? albo wzięli kaucję za taker i zapomnieli zwrócić, a nie upomniałeś się o to?
Podobno cena poszła w górę i rzeczywiście na strzelnicy w cenniku było 25zł za godzinę, ale że zapłaciłem za 2 osoby tutaj nie ma żadnej pomyłki, bo Pan wyraźnie powiedział że płaci się od osoby, byłem jakąś godzinę i 15 minut mimo to powiedział że liczy godzinę, ale za 2 osoby, kaucji żadnej nie dawałem, po prostu zapłaciłem przy wyjściu
Tomtap
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 622
Rejestracja: 31 października 2018, 09:47
Tematy: 21
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: Tomtap »

ayylmao pisze: Podobno cena poszła w górę i rzeczywiście na strzelnicy w cenniku było 25zł za godzinę, ale że zapłaciłem za 2 osoby tutaj nie ma żadnej pomyłki, bo Pan wyraźnie powiedział że płaci się od osoby, byłem jakąś godzinę i 15 minut mimo to powiedział że liczy godzinę, ale za 2 osoby, kaucji żadnej nie dawałem, po prostu zapłaciłem przy wyjściu
a w której części byłeś? na prawo od wjazdu czy na lewo? tam działają dwie strzelnice, jakieś remonty są i może skierowali Cię na myśliwską, gdzie rzeczywiście inne regulacje obowiązują. płaciłeś w sklepie w piwnicy, czy w domku drewnianym?

możliwe, że czegoś nie wiem bo fakt że ze dwa miesiące tam nie byłem.
ayylmao
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 05 lutego 2019, 13:29
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: ayylmao »

na prawo i placilem w domku drewnianym
Tomtap
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 622
Rejestracja: 31 października 2018, 09:47
Tematy: 21
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: Tomtap »

ayylmao pisze:na prawo i placilem w domku drewnianym

no to masz wyjaśnienie. na prawo jest strzelnica należąca do Koła Łowieckiego, tam są inne stawki i w ogóle cud, że wpuścili z CP bo tam generalnie nie chcą.

a dlaczego nie na lewo? czy po prostu w ogóle nie trafiłeś do tego sklepu, który jest w suterenie budynku? czy może tam było zamknięte? bo normalnie idziesz do sklepu i tam masz obsługę innej strzelnicy, komercyjnej, gdzie jest właśnie 20 zł/h za stanowisko. wątpię by coś się w tej kwestii zmieniło, ale za tydzień tam będę i sprawdzę.
Ostatnio zmieniony 03 marca 2019, 09:48 przez Tomtap, łącznie zmieniany 1 raz.
akami00
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 27
Rejestracja: 24 lipca 2014, 08:28
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: akami00 »

Proponuję,przed wizytą w Suchodole, upewnić się czy osie 25m i 50m są otwarte. Mają problem z dalekimi sąsiadami i może się zdarzyć, że obie osie bedą niedostępne do czasu modernizacji, czyli min. do końca roku.
Tomtap
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 622
Rejestracja: 31 października 2018, 09:47
Tematy: 21
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: Tomtap »

akami00 pisze:Proponuję,przed wizytą w Suchodole, upewnić się czy osie 25m i 50m są otwarte. Mają problem z dalekimi sąsiadami i może się zdarzyć, że obie osie bedą niedostępne do czasu modernizacji, czyli min. do końca roku.
bardzo możliwe, że to jest ta kwestia, o której piszesz i być może czynna jest tylko część myśliwska na czas remontu (zresztą ta również była w trakcie remontów parę tyg. temu). ja akurat będę tam na zawodach, więc bez znaczenia bo te i tak odbywają się właśnie na myśliwskiej. ale też będzie to okazja do sprawdzenia tej komercyjnej części.
Awatar użytkownika
Trusia
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 62
Rejestracja: 21 czerwca 2015, 18:48
Tematy: 16
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Cennik ZKS

Post autor: Trusia »

Na stronie rzeczywiście są stare, ale w kasie nowo :516:
Pozdrawiam

Marcin T.
Mój YT https://www.youtube.com/channel/UCdmimD ... 3tZIpgw5RA
Instagram : strzelectwo_sportowe
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Sekcja CP - ZKS Warszawa”