Cennik ZKS

Sekcja CP - ZKS Warszawa

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
tadeusz45
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 728
Rejestracja: 24 listopada 2007, 14:57
Tematy: 0
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: tadeusz45 »

Zbysiu, taki układ potłuc o kant du**. Czy koledzy o których wspominasz będą startowali w pucharze Prezesa? bez możliwości finału czy zwycięstwa?. To jest chore i nie piernicz że zacznie się pęd na licencję. Z pełnym szacunkiem Tadeusz.
ben_sage
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 981
Rejestracja: 17 lutego 2010, 20:36
Tematy: 18
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: ben_sage »

Osobiście gdybym chodził na zks to wolałbym zapłacić 100zł żeby było pusto niż te 50zł przy tłoku. Zawsze można jechać za miasto tam ceny bywają po 15-20zł za cały dzień na łonie natury i pusto ja i wielu innych tak preferuje.
Nic na siłę. Jak wam zależy tak bardzo żeby bić pianę to znajdziecie te 10-15zł więcej zamiast skamleć.
Ostatnio zmieniony 10 marca 2017, 17:01 przez ben_sage, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Toost
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1428
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 08:00
Tematy: 5
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: Toost »

ben_sage pisze:Osobiście gdybym chodził na zks to wolałbym zapłacić 100zł żeby było pusto niż te 50zł przy tłoku. Zawsze można jechać za miasto tam ceny bywają po 15-20zł za cały dzień na łonie natury i pusto ja i wielu innych tak preferuje.
Daj ze dwa adresy w okolicy Warszawy, bo wszędzie gdzie coś widziałem dla CP to było 20-35zł za godzinę.
W tygodniu na ZKS strzelam zwykle sam lub jest nas 2-3 osoby. 50zł ze wejście bez limitu czasu na krytą strzelnice to nadal bardzo konkurencyjna cena. Tak przynajmniej uważzam.
pozdrawiam Tomek
36, 9x19, 22LR, 6.5x55SE, 45ACP, 38Spec, 223Rem, 308Win, 44Mag, 12/76, 357Mag, 7.62x39, 9x18, 7.62x25
Awatar użytkownika
Toost
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1428
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 08:00
Tematy: 5
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: Toost »

tadeusz45 pisze: Czy koledzy o których wspominasz będą startowali w pucharze Prezesa? bez możliwości finału czy zwycięstwa?.
Przyłączam się do pytania, czy do PP też wymagana jest licencja by być klasyfikowanym?
pozdrawiam Tomek
36, 9x19, 22LR, 6.5x55SE, 45ACP, 38Spec, 223Rem, 308Win, 44Mag, 12/76, 357Mag, 7.62x39, 9x18, 7.62x25
suafek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 109
Rejestracja: 29 września 2006, 19:03
Tematy: 0
Lokalizacja: Piastów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: suafek »

Mnie osobiście bardziej martwi wprowadzenie licencji i patentów. Nie sądzę, żeby wszyscy zaczęli natychmiast je wyrabiać - a ci którzy to zrobią i tak docelowo skończą raczej na nitro. Frekwencja na zawodach się zmniejszy nie tylko o tych co nie będą mogli wziąć w nich udziału, ale i nie każdemu będzie się chciało jechać kilkaset kilometrów by postrzelać w gronie kilku osób. Ewentualnie pozostanie udział w zawodach dla satysfakcji i rankingu na CelPal, bo mam nadzieję, że Darek nie wprowadzi tam jakiegoś podziału.
Awatar użytkownika
hubertus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 840
Rejestracja: 06 czerwca 2005, 00:56
Tematy: 104
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: hubertus »

O ty że PZSS przykręca śrubę trąbiłem już 2 lata temu, namawiałem żeby powoli się do tego przygotować, robić patenty licencje, jak widać nie specjalnie to dotarło. Sorry ale ja nie mam na to wpływu.
Osobiście uważałem od początku że powinniśmy mieć własną reprezentację (stowarzyszenie) i olać PZSS, a jeżeli już, to występować jako reprezentacja, wtedy może byśmy mieli coś do powiedzenia (np. zwolnienie z posiadania licencji)
Nulla servitus turpior est quam voluntaria
pozdrawiam
hubertus
suafek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 109
Rejestracja: 29 września 2006, 19:03
Tematy: 0
Lokalizacja: Piastów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: suafek »

Oczywiście,że mówiłeś i raczej nikt nie obudził się z ręką w nocniku, bo to była kwestia czasu. Chodzi o to, że dla większości z nas CP z otoczką sportową to jednak w dalszym ciągu tylko dobra zabawa. Raczej sportowcem w tym wieku już nie będę. Zresztą zobaczymy jak to się wszystko dalej potoczy.
Awatar użytkownika
kopczyniak
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 145
Rejestracja: 09 października 2015, 14:13
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: kopczyniak »

suafek pisze:Oczywiście,że mówiłeś i raczej nikt nie obudził się z ręką w nocniku, bo to była kwestia czasu. Chodzi o to, że dla większości z nas CP z otoczką sportową to jednak w dalszym ciągu tylko dobra zabawa. Raczej sportowcem w tym wieku już nie będę. Zresztą zobaczymy jak to się wszystko dalej potoczy.
Pojedź na MP albo PP i zobacz kto tam strzela. Młodzików tam raczej nie ma :D
suafek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 109
Rejestracja: 29 września 2006, 19:03
Tematy: 0
Lokalizacja: Piastów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: suafek »

Dobrze, zmobilizuję się i wreszcie pojadę zobaczyć kto tam strzela :evil:
Awatar użytkownika
tadeusz45
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 728
Rejestracja: 24 listopada 2007, 14:57
Tematy: 0
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: tadeusz45 »

A może pójść za radą Huberta i stworzyć odrębne stowarzyszenie w ZKSie. Jest nas wystarczająca ilość a nie będzie to kolidowało z członkostwem ZKS. Wtedy haracz zabierany przez pzss pozostał by w kasie klubu. Czasem z pozoru szalone pomysły mają sens.
Awatar użytkownika
SP5L
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 90
Rejestracja: 07 lutego 2017, 10:35
Tematy: 0
Lokalizacja: 07-306 BROK
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Cennik ZKS

Post autor: SP5L »

Witam koleżeństwo CP.
Jestem tu NOWY +- od nowego roku ale nie było mi miło że stawka za OŚ CP podskoczyła do 50 zł. wiem że jak zakończę stażowe to będę płacił 15 zl. (jak nikt nie wymyśli expresowej podwyżki) ale ja uważam że za to żeby przyjść w tygodniu nie powinno być podniesionej ceny, byłem w czwartek ja + 2 strzelców, skasowano 50 zł. za pustą OŚ CP ale około 15 zjawiła się grupa z młodzieżą i poproszono nas o nie strzelanie bo przeszkadzamy w szkoleniu młodzieży, chyba coś nie tak tym bardziej jak płacimy za OŚ 50 zł. Moim skromnym zdaniem cena za OŚ w tygodniu powinna wrócić do poprzedniej ceny, cena podwyższona niech zostanie na sobotę i niedzielę i wtedy się rozładuję tłok w sobotę i niedzielę, pewnie wiele osób skorzysta z obniżonej ceny i będzie strzelać w tygodniu.
Pozdrawiam czytających,
Edek z Grochowa
Pozdrawiam Edek

Rewolwer New Army 1858 "Remington" INOX kal. 44 8 cali, Rewolwer PIETTA 1863 "Remington" POCKET kal. 31.
rpiotrek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 69
Rejestracja: 20 czerwca 2008, 01:09
Tematy: 0
Lokalizacja: W-wa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: rpiotrek »

Plan treningowy sekcji jest znany i wiadomo nie od dziś, że przeszkadzam młodzieży w treningach. Można mieć pretensje przede wszystkim do dyżurnego, że was nie poinformował o tym przed sprzedażą wejściówek.
Piotrek

.22LR, .32s&w, 7.62x25, 7,62x39, 9x18, 9x19, 45ACP, 12/76, cp i jakieś wiaterki
Awatar użytkownika
SP5L
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 90
Rejestracja: 07 lutego 2017, 10:35
Tematy: 0
Lokalizacja: 07-306 BROK
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Cennik ZKS

Post autor: SP5L »

Witam Kolegę

To jest aktualny wpis ze strony klubu - czwartek 9-19

"Osie do strzelań czarnoprochowych dostępne w godzinach:
poniedziałek, środa: 9-14
wtorek, czwartek-niedziela: 9-19 "

Pozdrawiam, nic nie mam do dodania.
Edek
Pozdrawiam Edek

Rewolwer New Army 1858 "Remington" INOX kal. 44 8 cali, Rewolwer PIETTA 1863 "Remington" POCKET kal. 31.
rosa64
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 16
Rejestracja: 27 kwietnia 2014, 14:42
Tematy: 0
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: rosa64 »

Witam, Widzę że nikt( gdzie jesteś Hubercie) was nawet na forum nie przeprosił, powinieneś zażądać zwrotu pieniędzy. Musisz uważać jak jeszcze parę razy się poskarżysz to dostanie ci się tak jak mi, ( osoba która powinna scalać strzelców pisała że jestem MALKONTENTEM- wiecznie niezadowolony) powinienem siedzieć cicho i cieszyć się że mogę przyjechać i czasem postrzelać, bywało że parę razy przyjechałem i się okazało że oś będzie zajęta przez parę godzin, moja strata, ty przynajmniej trochę postrzelałeś. :-D Tak jest niestety jak brak konkurencji , jest to jedyna w Warszawie strzelnica tolerująca czarnoprochowców. Pozdrawiam i życzę cierpliwości.
Awatar użytkownika
hubertus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 840
Rejestracja: 06 czerwca 2005, 00:56
Tematy: 104
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cennik ZKS

Post autor: hubertus »

Widzę że zostałem wywołany do tablicy. Przykro mi że kolega został odesłany z kwitkiem, niestety takie praktyki się zdarzają, staram się z tym walczyć, ale jak widać nie wszyscy w klubie są przychylni cp. Ustalenia z Zarządem to jedno, a samowola dyżurnych to drugie. Myślę że powinieneś zażądać zwrotu pieniędzy, tym bardzie że jest wyraźnie napisane że w piątek strzelnica jest dostępna dla cp.

ad vocem Darka
Jest jeszcze Rembertów, Suchodół, tam cp chyba nikomu nie zawadza?
Ostatnio zmieniony 01 kwietnia 2017, 00:21 przez hubertus, łącznie zmieniany 1 raz.
Nulla servitus turpior est quam voluntaria
pozdrawiam
hubertus
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Sekcja CP - ZKS Warszawa”