Kurs na "Patent strzelecki" - 29.11.2015 na ZKS

Sekcja CP - ZKS Warszawa

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
hubertus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 840
Rejestracja: 06 czerwca 2005, 00:56
Tematy: 104
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kurs na "Patent strzelecki" - 29.11.2015 na ZKS

Post autor: hubertus »

n_piotrek pisze:Co Ty ciagle o tych jajach tak piszesz?
Nikomu nie znany chłopcze bez jaj, szkalujesz klub którego podobno jesteś członkiem (ubolewam nad tym), obrażasz jego członków, wszystko dzięki anonimowości jaką zapewnia ci forum, a potem dziwisz się że nikt cię nie szanuje?

Na forum lokalnym piszą nasi koledzy, znani nam ze strzelnicy, pomimo nicków, nie są anonimowi - znamy się i szanujemy. :-D

A ty mały trollu siejesz zamęt?, taki anonimowy nikt, nie wiadomo skąd, choć mogę się domyślać że łagodna zima obluzowała kamienie i skądś jednak wypełzłeś. :621:

Martwi mnie jeszcze jedno - nie wiem czy masz już broń, ale mam nadzieję że nie, bo nie nic gorszego niż tchórz z bronią, to bardzo groźna i niebezpieczna mieszanina.
Nulla servitus turpior est quam voluntaria
pozdrawiam
hubertus
n_piotrek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 19
Rejestracja: 29 stycznia 2016, 08:19
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kurs na "Patent strzelecki" - 29.11.2015 na ZKS

Post autor: n_piotrek »

Chyba Ci nerwy puściły bo gramatyki nie trzymasz:)
Przytaczasz wnioski o których nie pisałem... pewnie stosujesz sobie jedynie znaną logikę....

Nic nie szkaluję... stwierdzam fakty do których ani Ty, ani Twoi koledzy nie odnieśli się w żaden sposób.
Czy tak dużym problemem jest odnieść się merytorycznie do przytoczonych faktów zamiast obrażać?

p.s.
Przestań się marwić w każdej wypowiedzi, nie martw się o mnie bo nic już na głowie ci nie zostanie z tych zmartwień:)
Tak drążysz temat o jajach... może na recepcji zostawię Ci coś na podniesienie libido???
Awatar użytkownika
Yabu
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 249
Rejestracja: 23 marca 2010, 20:19
Tematy: 0
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kurs na "Patent strzelecki" - 29.11.2015 na ZKS

Post autor: Yabu »

O co Wy pianę bijecie?
Tu jest wyraźnie napisane jaki jest program kursu do egzaminu na patent.
http://www.pzss.org.pl/images/stories/k ... patent.pdf

Czyli 13h teorii i 6h praktyki.

U mnie w klubie normalnie za szkolenie teoretycznie i praktyczne się płaci... Więc nie wiem o co ten płacz.

Przed egzaminem klub organizuje dodatkowe szkolenia które są nieobowiązkowe. Jak ktoś się czuje na siłach to nie musi w nich uczestniczyć. Kopa w dupę i na egzamin. A jak się dziecko nie naumiało to już jego problem. :)
janusz 13
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 39
Rejestracja: 25 listopada 2010, 15:11
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kurs na "Patent strzelecki" - 29.11.2015 na ZKS

Post autor: janusz 13 »

Nie wytrzymałem,mało tu się wypowiadam ale powiem kolego n.....dol. Miałeś propozycje spotkać się z Prezesem , myślę ze brak ci odwagi cywilne . No i co......
Awatar użytkownika
LordKitaKul
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 512
Rejestracja: 03 sierpnia 2015, 20:32
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kurs na "Patent strzelecki" - 29.11.2015 na ZKS

Post autor: LordKitaKul »

Wybaczcie, ja rozumiem że n_piotrek jest teraz dla Was "tym złym", bo napisał o parę słów za dużo (o srebrnikach i dukatach), ale to nie on rzuca inwektywami i argumentami ad personam w tym wątku. To tak a'propos kultury prezentowanej przez niektórych.

Wobec tego, że dyskusja zaczęła obracać się wokół genitaliów zamiast meritum, chciałbym zadać moje dwa pytania, mam nadzieję otrzymać merytoryczną odpowiedź.

1. Czy ZKS wymaga od swoich członków uczestniczenia w szkoleniu na patent organizowanym przez ZKS, czy może to być szkolenie w innym klubie? Informacja na stronie klubu (Osoby, które nie uczestniczą w szkoleniu przygotowującym do egzaminu na patent organizowanym przez ZKS, muszą dostarczyć zaświadczenie od organizatora o ukończeniu kursu) wydaje się temu przeczyć.

2. Jeżeli warunkiem przystąpienia członków ZKS do egzaminu na ZKS jest odbycie szkolenia w ZKS - co jest tego podstawą? Rozumiem, że np. jakaś uchwała WZC ZKS, ponieważ regulamin patentu strzeleckiego określa jedynie potwierdzenie odbycia szkolenia przez kierownika klubu, nie wspomina nic o tym, że odbyć się ono musi w klubie macierzystym.

Bardzo dziękuję za odpowiedzi.

P.S. Przy okazji, jako że bardzo często pojawiają się tu odpowiedzi odbiegające od meritum, a krążące wokół osoby pytającego, ustosunkuję się do nich od razu: nie jestem członkiem ZKS, posiadam patent strzelecki i licencję PZSS i tak, zdaję sobie sprawę że sport strzelecki nie jest tani. Bardzo lubię i szanuję klub ZKS, bywam tam stosunkowo często, planuję "na poważnie" zająć się tematem CP właśnie tam. Interesuje mnie jednak ta dyskusja i kwestia interpretacji przepisów i dlatego pozwoliłem sobie zadać powyższe pytania, będę wdzięczny za kulturalną odpowiedź.
Awatar użytkownika
hubertus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 840
Rejestracja: 06 czerwca 2005, 00:56
Tematy: 104
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kurs na "Patent strzelecki" - 29.11.2015 na ZKS

Post autor: hubertus »

LordKitaKul pisze:Wybaczcie, ja rozumiem że n_piotrek jest teraz dla Was "tym złym", bo napisał o parę słów za dużo (o srebrnikach i dukatach), ale to nie on rzuca inwektywami i argumentami ad personam w tym wątku. To tak a'propos kultury prezentowanej przez niektórych.
A jak sobie to wyobrażasz - za oczernianie ludzi harujących społecznie dla klubu mamy go kochać?, co do kultury, to rzeczywiście nerwy mnie trochę poniosły, ale nie żałuję, zasłużył sobie, choć jest grzeczny, to nie zmienia faktu że jest 100% trollem.

Dodatkowo typek jest całkowicie pozbawiony odwagi cywilnej. Niestety ubolewam że żyjemy w kraju w którym tego typu postawa zaczyna być normą.
LordKitaKul pisze: Wobec tego, że dyskusja zaczęła obracać się wokół genitaliów zamiast meritum, chciałbym zadać moje dwa pytania, mam nadzieję otrzymać merytoryczną odpowiedź.

1. Czy ZKS wymaga od swoich członków uczestniczenia w szkoleniu na patent organizowanym przez ZKS, czy może to być szkolenie w innym klubie? Informacja na stronie klubu (Osoby, które nie uczestniczą w szkoleniu przygotowującym do egzaminu na patent organizowanym przez ZKS, muszą dostarczyć zaświadczenie od organizatora o ukończeniu kursu) wydaje się temu przeczyć.

2. Jeżeli warunkiem przystąpienia członków ZKS do egzaminu na ZKS jest odbycie szkolenia w ZKS - co jest tego podstawą? Rozumiem, że np. jakaś uchwała WZC ZKS, ponieważ regulamin patentu strzeleckiego określa jedynie potwierdzenie odbycia szkolenia przez kierownika klubu, nie wspomina nic o tym, że odbyć się ono musi w klubie macierzystym.

Bardzo dziękuję za odpowiedzi.
Nie dziękuj, było w innych wątkach, proponuję żebyś skorzystał lupki (na forum), lub z gadżetu o nazwie telefon i zadzwonił do klubu, tam otrzymasz wyczerpującą odpowiedz (choć skoro posiadasz to skąd zainteresowanie patentem? - przecież nie musisz robić).
Nie odbieraj tego jako uszczypliwość, po prostu mam dosyć tego tematu na forum CP.
Mogę napisać tylko tyle że klub nie robi niczego niezgodnego ze Statutem Klubu i przepisami PZSS.
LordKitaKul pisze:P.S. Przy okazji, jako że bardzo często pojawiają się tu odpowiedzi odbiegające od meritum, a krążące wokół osoby pytającego, ustosunkuję się do nich od razu: nie jestem członkiem ZKS, posiadam patent strzelecki i licencję PZSS i tak, zdaję sobie sprawę że sport strzelecki nie jest tani. Bardzo lubię i szanuję klub ZKS, bywam tam stosunkowo często, planuję "na poważnie" zająć się tematem CP właśnie tam. Interesuje mnie jednak ta dyskusja i kwestia interpretacji przepisów i dlatego pozwoliłem sobie zadać powyższe pytania, będę wdzięczny za kulturalną odpowiedź.
Jesteśmy otwarci na adeptów Cp, staramy się każdemu pomóc, nauczyć i doradzić. Jako posiadaczowi patentu i licencji będzie Ci zdecydowanie łatwiej, będąc u nas będziesz miał możność zapoznania się z bronią, myślę też że pewnie skorzystasz z uprzejmości kolegów i strzelisz z czarnoprochowca. Jeżeli atmosfera i broń będzie Ci odpowiadała, być może złapiesz bakcyla :wink:
Nulla servitus turpior est quam voluntaria
pozdrawiam
hubertus
jamor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 444
Rejestracja: 11 listopada 2005, 14:35
Tematy: 36
Lokalizacja: warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Kurs na "Patent strzelecki" - 29.11.2015 na ZKS

Post autor: jamor »

Na stronie PZSS jest pragram takiego kursu program. W swoim klubie staram sie wszystkim rozsyłac materiały jakie trzeba sie nauczyc , kolega siedzie na strzelnicy i indywidualnie szkoli aby potecjalny zainteresowany członekj klubu zdał na 5 egz.i robił to bezpiecznie. Czytajac te wszystkie wpisy dot., wymogów kursu, bardzo proszę organizatorów o podanie podstaw prawnych do tych programów . Bo za cholere nie mogę tego znaleźć. Program to nie zadna improwizacja, tak samo ludzie ktorzy mają prowadzic wykłady.Przecież trzeba mieć przygotowanie zawodowe, kursy dydaktyczne. Moze ktoś tu wrzucić ?
jamor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 444
Rejestracja: 11 listopada 2005, 14:35
Tematy: 36
Lokalizacja: warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Kurs na "Patent strzelecki" - 29.11.2015 na ZKS

Post autor: jamor »

Nie mogłem się doczekać Waszej odpowiedzi jak też nikt na forum nie był mi w stanie udzielić odpowiedzi. Porozmawiałem dziś z Prezesem PZSS. Program jest obowiązujący . Na stronie PZSS ma zostać uzupełniona inf. o uchwale zarzadu dot. tego dokumentu. Teraz wiemy że tak ma być .Koszty, tersć szczegółowa to juz sprawa wewętrzna klubu. Pozdr. Artur Wojciechowski
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Sekcja CP - ZKS Warszawa”