Puchar Prezesa 2018

Sekcja CP - ZKS Warszawa

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
Trusia
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 62
Rejestracja: 21 czerwca 2015, 18:48
Tematy: 16
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Puchar Prezesa 2018

Post autor: Trusia »

Hubert, jak masz to zamieść tabelę startów :516:
Pozdrawiam

Marcin T.
Mój YT https://www.youtube.com/channel/UCdmimD ... 3tZIpgw5RA
Instagram : strzelectwo_sportowe
Miron
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 412
Rejestracja: 12 marca 2009, 12:16
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Prezesa 2018

Post autor: Miron »

Pewnie Hubert ma urwanie głowy z PuPol-em (Puchar Polski). Ja też czekam na tabelkę. Zapowiada się pracowity weekend...
Kentucky .45; Patriot .45; Hawken Ranger .45; Plains .45 dikara, Charles Moore flintlock .44 smooth, Le Page .45
Miron
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 412
Rejestracja: 12 marca 2009, 12:16
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Prezesa 2018

Post autor: Miron »

Kurcze - niedziela pojutrze, może jutro tabelki Hubert wywiesi...
Kentucky .45; Patriot .45; Hawken Ranger .45; Plains .45 dikara, Charles Moore flintlock .44 smooth, Le Page .45
Fizyk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 648
Rejestracja: 12 czerwca 2006, 21:21
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Prezesa 2018

Post autor: Fizyk »

A ja jeszcze poproszę o zapisanie na Mariette na jakąś w miarę poranną godzinę.
Karikus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 18 września 2018, 09:47
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Prezesa 2018

Post autor: Karikus »

Drodzy Państwo, czy ze względu na krótki (tak mi się wydaje) czas trwania zawodów oraz dużą liczbę startujących jest możliwość zaliczenia Psp20, Pcz20 i Pcp10? Na ZKSie jeszcze nie strzelałem na zawodach.
Zbigniew Rybka
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 924
Rejestracja: 07 października 2011, 11:40
Tematy: 19
Lokalizacja: Radzików, Mazowsze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Prezesa 2018

Post autor: Zbigniew Rybka »

Kolego, Puchar Mazowsza w strzelectwie historycznym to impreza, w której można strzelać zarówno CP jak i scalone, zgodnie z regulaminem w linku
http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=56&t=173651.

A w ogóle to na ZKSie dwa razy w miesiącu są organizowane zawody powszechne, w których strzela się wiele konkurencji, warto zajrzeć na stronę zks.waw.pl i po kliknięciu w "zawody powszechne" przy dacie (albo w zakładce "Kalendarz zawodów") można się dowiedzieć, jakie konkurencje są rozgrywane danego dnia. Regulaminy wszystkich konkurencji są w zakładce "Regulaminy zawodów" na górnym pasku strony ZKSu. Ze scalonych pistoletowych są to Pstd15, Pdw40, Psp10, Pcz10, Pcz10z15, Psp10z15, Psp30, z czarnoprochowych Pcp 10 (z trzynastu) i pneumatycznie Ppn40 (mogłem coś przeoczyć, bo jest tego dużo, pomijam karabiny i pistolet maszynowy). Do wyboru, do koloru. Bardzo zachęcam do startowania!
W. Moore .36 Bondini/L. Renzo, C. Moore Pedersoli .46 skałka, Colt Army 1860 Pietta, Mortimer .36 Bondini/L. Renzo, Alamo Rifle Pedersoli .50 skałka, Walther CPM 1, FWB C60.
Karikus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 18 września 2018, 09:47
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Prezesa 2018

Post autor: Karikus »

I to jest dla mnie jasne, natomiast czy przy godzinach zawodów 10-14 oraz dużej liczby startujących jest szansa na wystartowanie w 3 kategoriach. W moim macierzystym klubie zawody od godz. 9 do 21 to można w zasadzie przerobić wszystkie bronie. W sumie jak się nie wybiorę to się nie przekonam :)
Zbigniew Rybka
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 924
Rejestracja: 07 października 2011, 11:40
Tematy: 19
Lokalizacja: Radzików, Mazowsze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Prezesa 2018

Post autor: Zbigniew Rybka »

Nie wiem jak ze scalonymi, ale w CP obowiązują zapisy (sander.hubert@gmail.com) na konkretną godzinę i konkurencję - odstrzelenie jednej konkurencji to 30 min + czas przygotowawczy, razem ok 40 min. Potwierdzenie na celpal.org. Zorientuj się, jak wyglądają zapisy (jeżeli istnieją...) na konkurencje scalone, zadzwoń do Klubu, może coś wiedzą :-D . Poza tym warto przyjechać wcześniej, bo mogą być kolejki do kasy i kontroli broni... Nawiasem mówiąc, w CP startuję w sześciu konkurencjach i nie mam obaw o niewykonanie planu.
Ostatnio zmieniony 08 października 2018, 12:37 przez Zbigniew Rybka, łącznie zmieniany 1 raz.
W. Moore .36 Bondini/L. Renzo, C. Moore Pedersoli .46 skałka, Colt Army 1860 Pietta, Mortimer .36 Bondini/L. Renzo, Alamo Rifle Pedersoli .50 skałka, Walther CPM 1, FWB C60.
Telesfor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1345
Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 18:49
Tematy: 48
Lokalizacja: W-wa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Prezesa 2018

Post autor: Telesfor »

Na scalone nie ma zapisów, ale to szybko idzie - karabin 5 z 8 strzela się 5 minut. Są co prawda tylko dwa stanowiska więc jest jakas tam kolejka ale i tak zasadniczo to szybciej wychodzi niż pełna jedna zmiana w CP. Pistolet - 10 z 13 - a stanowisk dużo więcej - nie ma kolejki , czas max. 10 min.

Trzeba pamiętać ,że do scalonych historycznych obowiązuje kontrola broni przed startem.
Ostatnio zmieniony 08 października 2018, 12:45 przez Telesfor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Krzysztof Brato
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 17
Rejestracja: 26 czerwca 2015, 18:12
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Prezesa 2018

Post autor: Krzysztof Brato »

Zgłoszenie na Puchar Prezesa 21,10,2018 r już wysłałem. Hubercie czekamy na tabelę ze startami.
Strzelać każdy może !!!!!
Awatar użytkownika
hubertus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 840
Rejestracja: 06 czerwca 2005, 00:56
Tematy: 104
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Prezesa 2018

Post autor: hubertus »

Bardzo proszę o zgłaszanie się na niedzielne zawody (niedziela 21 października)
Panowie w sobotę ostatnie zawody z cyklu Pucharu Prezesa i finał, bardzo proszę o liczne przybycie i dotrwanie do końca :-D

Rozdanie pucharów/medali to bardzo ważna część imprezy, dotrwanie do końca imprezy jest bardzo ważne, wiecie jak głupio wygląda puste podium?, bo zawodnikom nie chciało się dotrwać do końca?
To obciach, a co za tem idzie brak szacunku dla uczestników i organizatora. Przyznam szczerze że z tego powodu coraz mniej mi się chce organizować zawody.
Nulla servitus turpior est quam voluntaria
pozdrawiam
hubertus
Awatar użytkownika
Trusia
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 62
Rejestracja: 21 czerwca 2015, 18:48
Tematy: 16
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Puchar Prezesa 2018

Post autor: Trusia »

Zgłoszenie wysłane na maila :516:
Pozdrawiam

Marcin T.
Mój YT https://www.youtube.com/channel/UCdmimD ... 3tZIpgw5RA
Instagram : strzelectwo_sportowe
Awatar użytkownika
Flexpoint
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 121
Rejestracja: 18 marca 2008, 13:17
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Prezesa 2018

Post autor: Flexpoint »

Zgłoszenie wysłane :)
R.
.22 / .357 / .36 / .38 / .44 / .45 / .50 // ZKS Warszawa
Awatar użytkownika
Toost
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1428
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 08:00
Tematy: 5
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Prezesa 2018

Post autor: Toost »

Zgłoszenie wysłane.
pozdrawiam Tomek
36, 9x19, 22LR, 6.5x55SE, 45ACP, 38Spec, 223Rem, 308Win, 44Mag, 12/76, 357Mag, 7.62x39, 9x18, 7.62x25
Awatar użytkownika
Drużu
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 23 listopada 2015, 15:01
Tematy: 15
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Puchar Prezesa 2018

Post autor: Drużu »

Szanowni,

Muszę się tutaj pochylić nad postem Huberta.
Zapewne nie jestem tu starym wyjadaczem ZKS, ponieważ aktywnie staram się uczestniczyć od końca 2016r. Tym niemniej widzę jak ubywa nas przy ważnych dla klubu i przede wszystkim osób zaangażowanych w organizację finałów poszczególnych imprez. Członkowsko w tym klubie tak jak i w innych nie opiera się tylko na zniżce w składce czy wynajęciu tory CP. Pozwólmy uwierzyć takim społecznikom jak Hubert czy Zbyszek w sens działania i organizacji imprez CP. Postarajmy się zebrać taką ilość uczestników i doprowadzić do takiej rangi naszych zawodów jak robi to chociażby Jaworzno. Poprzez zawody powszechne i zawody Pucharu Prezesa bądźmy obecni w jak największej liczbie, traktujmy chociażby zawody powszechne jako trening przed tymi ważniejszymi. I co najważniejsze bądźmy do końca i rozdania pucharów i dyplomów dla uczestników. Wtedy gdy nie jesteśmy sami , a jesteśmy obserwowani prze uczestników innych klubów strzeleckich ma to kluczowe znaczenie i podnosi naszą rangę.
Dlatego apeluję do wszystkich BĄDŹMY RAZEM DO KOŃCA KAŻDEJ IMPREZY , w której zaangażowani są nasi Koledzy.
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Sekcja CP - ZKS Warszawa”