Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Do kolegów dobrej woli

Górnośląska Grupa "Hunter"

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
szatyn
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Do kolegów dobrej woli

Postautor: szatyn » 2018-05-03, 10:17

Witam wszystkich postaram się krótko i na temat.
Wspólnota naszej parafi w dniu 10 czerwca szykuje mały festyn rodzinny w parku świerklanieckim. W planach też jest stworzenie mini strzelnicy dla wszystkich chętnych. Jako że moja żona udziela się w wspólnocie poprosili mnie o wypożyczenie wiatrówek i pomoc. Jaka że mam 2 strzeladła zwracam się do kolegów z okolic z zapytaniem czy ktoś z was nie chciaby wpaść ze sprzętem i zaprezentować moc strzeleckiej braci :P
Finansowo niestety wspólnota nie może zaferować nic oprócz kiełbaski, ciasta i kawy na miejscu.
Reszta szczegółów dla zainteresowanych pomocą na prv.
S400 + Delta Optical 6-24X50

Richat
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Do kolegów dobrej woli

Postautor: Richat » 2018-05-10, 22:18

niestety 9 i 10 czerwiec odpada klub Hunter organizuje zawody w Kaletach może ktoś inny się jeszcze zgłosi może kiedyś w innym terminie
Steyr 110 Ft + Burris

Wróć do „Grupa "Hunter" Śląsk”