Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Pożyczę wiatrówkę - karabin

Górnośląska Grupa "Hunter"

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

123456
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Pożyczę wiatrówkę - karabin

Postautor: 123456 » 2017-05-19, 08:17

Cześć,

Szukam kogoś, kto mógłby mi pożyczyć na parę dni karabin - wiatrówkę, z otwartymi przyrządami celowniczymi. W zastaw oddam mój pistolet FWB65 + oferuję gratyfikację (kwota do ustalenia). Karabin potrzebny mi jest do poćwiczenia przed egzaminem na patent (będę zdawał w Alfie w Siemianowicach). Mieszkam w Bytomiu a strzelam prawie codziennie na strzelnicy przy Aquaparku w Tarnowskich Górach ok. godz. 21. Gdyby ktoś z Pań lub Panów był zainteresowany - będę wdzięczny za kontakt.

Pozdrawiam,
Jacek

Wróć do „Grupa "Hunter" Śląsk”