Rybnik - okolice

Górnośląska Grupa "Hunter"

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
ahael
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 804
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 18:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Whole World
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Rybnik - okolice

Post autor: ahael »

Jest tu ktoś z okolic Rybnika ? Rydułtów ? W okolicy jest fajna strzelnica - 100m oś, idzie się w większej grupie spotkać. Są stanowiska, tylko krzesełka ze sobą wziąść...
Wszystko.
Dogadałbym się z właścicielem, zarządem, czy możliwe by było oficjalne utworzenie grupy z k. pneumatycznymi. CP już mają.
I trenować, rekreacja... zabawa - strzelanie i trafianie ;)

Jest ktoś chętny ?

Pozdrawiam,
Michał
Awatar użytkownika
Adah
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 143
Rejestracja: 06 września 2012, 11:29
Tematy: 3
Lokalizacja: Krzyżowice, Śląsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Adah »

Ja!
Walter LG210 + Weaver V16, HW98 + Vortex Viper
Awatar użytkownika
Severin
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 558
Rejestracja: 25 sierpnia 2010, 00:01
Tematy: 43
Lokalizacja: Knurów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Severin »

no chętni są
Różne takie co dają radość :)
Awatar użytkownika
ahael
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 804
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 18:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Whole World
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: ahael »

Dobra ! To jest nas trzech ;) chwilowo ;)

Zapytam właściciela strzelnicy / klubu Rybnika, czy jest w stanie utworzyć sekcję pneumatyków - i dajmy na to - pozyskamy środki jak się da - podbiję wyżej, może uda pozyskać się jakiś fundusz ( każdy grosz się liczy ) dajmy na to na butlę - matkę, śrut i tarcze. Jak nie - sami sobie utworzymy i zorganizujemy to co potrzebne ;)

Na miejscu jest schowek ( chowają tam tarcze, chwyty - osobiste rzeczy... etc. ) było by przyjemniej tego w samochodzie nie wozić co strzelanie. Pozyskam klucz do tego. Zrobię co w mojej mocy - żeby było łatwiej , niż ciężej ;)

Fajnie , jakby ktoś , kto ma dostęp do figurek, wziął - każdy by dał coś od siebie i idzie utworzyć lokalną grupę strzelecką. Całkiem fajnie i prężnie funkcjonującą ;)

Treningi HFT, FT, benchrest - co jakiś czas zawody i jakaś wiecie.. symboliczna nagroda - wyjazdy na zawody.. Ktoś jeszcze by się pisał ?

W niedzielę idzie z chłopakami z CP konkurować - cokolwiek - pole manewru jest właściwie nieograniczone ;)

RAZEM RAŹNIEJ PANIE I PANOWIE ;)

Pozdrawiam,
Michał
Awatar użytkownika
TommyT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1263
Rejestracja: 13 sierpnia 2011, 18:04
Tematy: 27
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: TommyT »

A którą strzelnicę masz na myśli? W Jejkowicach?
nitro i powietrze
kewalsPL
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2770
Rejestracja: 13 marca 2008, 19:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Lubomia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: kewalsPL »

ahael pisze:
1-Zapytam właściciela strzelnicy...
2- Na miejscu jest schowek ( chowają tam tarcze, chwyty - osobiste rzeczy... etc. Pozyskam klucz do tego.
3-W niedzielę idzie z chłopakami z CP konkurować ....
Michał:
1-od rozmowy z zarządcą właśnie powinieneś zacząć sprawę.
2-kto Ci da klucz od tego "schowka", nawet jakby mi ktoś dawał to bym nie wziął. Nie chcę zbiorowej odpowiedzialności za mienie tam zostawione.
3- podczas strzelania z CP chciałbyś z wiatrówką tam stać ? To było by proszenie się o wypadek (choćby odprysk z kapiszona). Poza tym zazwyczaj wszystkie stanowiska są zajęte przez strzelców CP.
I jeszcze jedno pytanie: od kogo byś chciał pozyskać te środki?
Awatar użytkownika
ahael
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 804
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 18:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Whole World
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: ahael »

Tommy - tak - Jejkowice - tworzymy coś ? :wink:

Zacznę od rozmowy,

- Klucz już miałem, ale gdzieś prz... zgubiłem. Poznałem przez " przypadek " strzelca CP, broni palnej i dobrego znajomego później, który dał " sklonować " klucz. Ja wezmę odpowiedzialność - niema problemu.

Kewals ( nie pamiętam imienia - wybacz... :-/ ) - strzelnica stoi od od pn do sb pusta , czasem wpadnie tam ktoś postrzelać z palnej. Tylko niedziele - wtedy są zgrupowania chłopaków z CP.
Także sobota mogła by byc nasza - niedziela - strzelania po chłopakach z CP. Lub w ogóle...

Głośno myślę, samemu się tam smutno strzela - chociaż cenię sobie spokój.

Od kogo ? Może klub pomoże, może sami sobie zorganizujemy jakiś pieniądz - postaram się by były. Jakby nie było, to " nowość " - grupa pneumatyków. Najpierw pogadam z zarządcą , którego tez znam i temat był już podjęty ale wyjechałem do Holandii...

Okej, lecę , bo jeszcze kurs mnie czeka i trening na macie

Pozdrawiam,
Michał
Awatar użytkownika
ahael
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 804
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 18:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Whole World
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: ahael »

Witam adminów i modów ;)

Dzień Dobry

Proszę albo o przeniesienie tematu do " grup lokalnych " lub usunięcie go ( prawdopodobnie to drugie zostanie zrobione ) - to nie jest Grupa - z poważaniem - "Hunter" - tylko od początku coś nowego zrobić , a to , że Rybnik należy do woj. Śląskiego - nie znaczy, że można sobie tematami rzucać jak się podoba.

Bo właśnie nie każdemu się to podoba - także prosiłbym o przeniesienie

Z poważaniem
Michał
Spokojnego Dnia
Awatar użytkownika
TommyT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1263
Rejestracja: 13 sierpnia 2011, 18:04
Tematy: 27
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: TommyT »

Michał,
nie do końca rozumiem Twój ostatni post...
Natomiast co do Jejkowic, to wydaje mi się, że niedoceniasz zajęć tam organizowanych.
Strzelnica jest pod zarządem Bractwa Kurkowego - nie wiem czy bractwa maja grupy "pneumatyków". Poza tym CP to może i "główny nurt" bractwa, ale poza tym coraz więcej braci ma już BP a i w kalendarzu zawodów niedzielnych co niemiara.
Ale powodzenia :)
Ostatnio zmieniony 09 kwietnia 2015, 13:56 przez TommyT, łącznie zmieniany 1 raz.
nitro i powietrze
Awatar użytkownika
ahael
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 804
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 18:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Whole World
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: ahael »

A widzisz Tommy, nie wiedziałem ;) Dzieki - fajnie sie dowiedzieć :)

Wiesz fajnie było by zorganizować jakąś grupę pneumatyków - i trenowac pod zawody - właśnie wróciłem z strzelnicy - kolega dał sobie postrzelać z sharpsa .45 :-D bajeczka.

O to głównie mi chodzi. Trochę Tommy nie jestem w temacie - 4 lata mnie tu nie było, wróciłem - gdzieś mi się zapodział klucz z kłódki ( brama ) - nie potrafię Marka trafić... W niedzielę postaram się być.

Doceniam te zajęcia - wiem jak to tam wygląda w niedzielę - nie wiem jak teraz - ale kiedyś to z CP walili ostro, grill i relaks.

Wiesz - dziś jak wspomniałem - spotkałem kolegi, jak się okazało z forum, strzelał z wiatróweczki kiedyś , ale trafianie w ten sam punkt go nie bawiło ( w ogóle kolego POZDRAWIAM !!!! DZIĘKI !!, naprawdę poprawiłeś mi humor kolego - odwdzięczę się jak będziemy się widzieć ;) ) i wali z .45 CP

Może inaczej.. Tommy - masz może jakiś plan - rozkładówkę zawodów ? Kurczę mieszkam 5km od strzelnicy - mogę Cię , czy kogoś po drodze zabrać i kiedyś sobie postrzelamy i pogadamy.

Musze konczyc zaraz mam kurs.

Nie chcę się "pchać" tam i " ej , chce grupę ! " tylko zrzeszyć tych, co chcą potrenować pod HFT , FT - fajnie by było - odskocznia - bez grupy , grupa, rozsiani... ;) lecę

Pozdrowienia dla kolegi z sharpsem ( DZIĘKI ! :-D )
I dla Ciebie Tommy i Richarda.
kewalsPL
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2770
Rejestracja: 13 marca 2008, 19:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Lubomia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: kewalsPL »

TommyT pisze:Strzelnica jest pod zarządem Bractwa Kurkowego - nie wiem czy bractwa maja grupy "pneumatyków".
Michał- TommyT Ci napisał, ja też Ci napisałem z kim musisz najpierw rozmawiać. Może się zgodzą na strzelanie z wiatrówek jak strzelnica będzie wolna, jak strzelamy z CP czy nitro to lepiej się nie ładować "pod lufę" (nie robić daremnego zamieszania), tam ma być spokój nie zbiegowisko.
Awatar użytkownika
ahael
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 804
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 18:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Whole World
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: ahael »

Rozumiem.. Spokojnie , bo tworzy się niemiły klimat

Będzie sprawa załatwiona - napiszę. Widzę , że pisanie sensu brak - zaraz ktoś " gryzie ". Nie jestem do tyłu, wiem jak sprawa wygląda - nie chciałbym tam jako właściciel pełno ludu walących w co popadnie i demolujący moją własność - a tak traktuję tą strzelnicę - jak swoją - sprzątam po strzelaniu , odstawiam stoły i jadę. Kultura, BEZPIECZEŃSTWO i porządek
kewalsPL pisze:tam ma być spokój nie zbiegowisko.
Jesteś zarządcą ?? Że tak zapytam... ? Bo widzę własnie, że ostro starasz się mnie od tego pomysłu wspólnego strzelania - trenowania pneumatykami z zaufanymi osobami odwieść. I czuję nutkę wrogości - masz coś do powiedzenia - powiedz.

Pozdrawiam,
Michał
kewalsPL
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2770
Rejestracja: 13 marca 2008, 19:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Lubomia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: kewalsPL »

ahael pisze:
Jesteś zarządcą ?? Że tak zapytam... ? Bo widzę własnie, że ostro starasz się mnie od tego pomysłu wspólnego strzelania - trenowania pneumatykami z zaufanymi osobami odwieść. I czuję nutkę wrogości - masz coś do powiedzenia - powiedz.
Nie o to mi chodzi, napisałem Ci tylko od czego trzeba zacząć załatwianie sprawy. Inną sprawą jest gościnne strzelanie tam, co innego założenie grupy pneumatyków przynależnej pod daną strzelnicę - tam jest zarząd i z nim musi to być uzgodnione. Zaś jeśli chodzi o wspólne strzelanie z wiatrówek to zawsze byłem "ZA" , wiedzą o tym wszyscy co bywają na strzelnicy którą ja się opiekuję.
Nie jestem zarządcą tej strzelnicy (w Jejkowicach), też tylko gościnnie tam bywam i tylko w obecności "gospodarzy obiektu".
O "spokoju nie zbiegowisku" napisałem: "jak strzelamy z CP lub nitro"- czyli pod kątem bezpieczeństwa podczas zawodów z bronią CP i BP.
Pozdrawiam Wiesiek.
Awatar użytkownika
ahael
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 804
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 18:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Whole World
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: ahael »

Wszystko będzie uzgodnione, pisałem do B. Kurkowego i Prezydenta Rybnika - dziś dostałem wiadomość od Biura Organizacji Pozarządowego i Sportu, że będą kontaktowali się z Bractwem, w celu uzgodnienia warunków i ogólnych spraw organizacyjnych.

Wszystko jest realne - ktoś chętny na wstępne strzelanie ? Dostanę tylko odpowiedź i można się spiknąć i po odpowiedzi zrobić strzelanko w fajnym gronie :)

Pozdrawiam,
Michał
gregorianin
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 91
Rejestracja: 24 sierpnia 2011, 16:25
Tematy: 0
Lokalizacja: Żywiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: gregorianin »

Też się piszę!
Canik TP9 SFX Rival 9mm
TIPPMANN M4-22 PRO-S 12.5"
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa "Hunter" Śląsk”