Zadowolony z chinki

Wiatrówki chińskie i inny sprzęt na tym poziomie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
strider
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3464
Rejestracja: 14 marca 2005, 17:32
Tematy: 70
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: strider »

combak pisze:A ja dalej uparcie obstaję przy moich QB 79 w pcp . Po kilku latach i 40 000 tys śrutów nadal nie chcę innej. Zapałkę na 50 m da się trafić 2-3 razy na pięć strzałów...Zadowolony w dalszym ciągu:)
Taa, bo ktoś jeszcze uwierzy :wink:
Awatar użytkownika
MaLLy_R
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 50
Rejestracja: 08 lutego 2011, 11:30
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: MaLLy_R »

To jest możliwe, kwestia zapałki: http://www.tech-blog.pl/2007/09/04/zapalka-gigant/
HW-40 , 3576, Auto Air II
FWB 300SU, "Złom-Gun"(QB-78 Custom)
Awatar użytkownika
sebbb
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 17
Rejestracja: 05 września 2012, 20:49
Tematy: 0
Lokalizacja: Ryki
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: sebbb »

zadowolony z chinki
QB78 point, ProSport nikko
Mateuszf12
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 31 lipca 2012, 13:19
Tematy: 0
Lokalizacja: przemyśl
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Mateuszf12 »

Moja b3 z allegro za 180zł, wystrzeliła 1000 śrutów i powiem wam że nie narzekam. Może mocy nie ma tyle co wiatrówki z górnej półki ale dal niedoświadczonych w sam raz.
Pozdrawiam :)
ramon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 15
Rejestracja: 29 października 2011, 15:21
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: ramon »

Dzięki Bogu i wielu forum nigdy nie kupiłem chinki,ale najpierw czytałem,dopiero potem kupowałem...
Arsenał-
Ogólnie wszystko co miota pociski
Awatar użytkownika
Rebeliant
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 637
Rejestracja: 18 listopada 2012, 20:19
Tematy: 0
Lokalizacja: Międzyrzecz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Rebeliant »

ramon święta racja że trza najpierw czytać a potem kupować a nie wierzyć w słowa sprzedawców o super dobrych wiatrówkach ze wszystkim w komplecie za mniej niż 300-400 zł ale wielu ludzi kupuje wiatrówki i nie tylko po zapoznaniu się tylko z opisem sprzedawcy.
A potem mamy zawodzenie (i często wyparcie że zakupiło się złom a nie sprzęt o którym bajał sprzedawca i dowodzenie czego ta wiatrówka nie potrafi) gdy ktoś zgłębi temat.
Awatar użytkownika
Rebeliant
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 637
Rejestracja: 18 listopada 2012, 20:19
Tematy: 0
Lokalizacja: Międzyrzecz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Rebeliant »

ramon święta racja że trza najpierw czytać a potem kupować a nie wierzyć w słowa sprzedawców o super dobrych wiatrówkach ze wszystkim w komplecie za mniej niż 300-400 zł ale wielu ludzi kupuje wiatrówki i nie tylko po zapoznaniu się tylko z opisem sprzedawcy.
A potem mamy zawodzenie (i często wyparcie że zakupiło się złom a nie sprzęt o którym bajał sprzedawca i dowodzenie czego ta wiatrówka nie potrafi) gdy ktoś zgłębi temat.
Lecz żeby nie było. W miarę dobrze wykonane Chinki są dobre do rekreacji lecz nie można spodziewać się cudów oraz sam jestem właścicielem chinki Magnum Sport dzięki której udało mi się przekonać rodzinę do strzelectwa i to jest najpozytywniejsza rola chinki w polsce przekonuje wielu ludzi do strzelectwa i odbudowuje w niewielkim stopniu tradycje strzeleckie w kraju 8-)
Awatar użytkownika
scorpiou
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 242
Rejestracja: 13 listopada 2009, 08:44
Tematy: 9
Lokalizacja: Bieszczady
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: scorpiou »

W calosci popieram Rebelianta. Sam jestem posiadaczem chinki (stopka) i nie wymienilbym sie na inna z tej polki cenowej... (no, moze na Sharpa Innove :P, ale te bym juz dokupil) Odkad kupilem QBetke, przerobilem ja zgodnie z radami Mikiego i KewalsPL, mam czysta radoche z trafiania raz za razem denek od puszki na 50 m. Moj problem opisywalem na forum. Co do wrazliwosci na tempetature, radze sobie w taki sposob, ze nie strzelam w zimie :), do zabawy w ciepelku mam Crosa 3576, po treningu zimowym w ciepelkach, na strzelnicy puszka po wiadomoczym, nie ma szans na 20 m ze stojacej :) pffff, z pistoletu strzela sie ze stojacej.... :D
Ja jestem zadowolony, poki co nie stac mnie chocby na Harnasia AT44, najtansza PCP na rynku, nie strzelalem z karabinkow z wyzszej polki... Domyslam sie, ze bylbym oczarowany i kosztem utraty wagi w skutek niedojedzenia uzbieralbym za jakies pol roku na chocby AT44, ale po co? Moje hobby traktuje jako hobby, nie swiruje na punkcie nowego karabinka, nie wariuje co do kosztow. Ciesze sie, ze udaje sie mi zadziwic kolegow, ze z wolnej reki ja strzelam do puszek na 30m, a oni nie moga trafic z 20.... z podporka... :D
Z reszta, mniejsza o wyniki, wazne jest wspolne spedzenie czasu wolnego, w sensie wolnego od siedzenia w barze, przed kompem, z winem w parku...
Ja lubie sobie wyjsc na strzelnice, postrzelac, posluchac gwizdu koreczkow pet ulatujacych w powietrze... Juz wielu moich znajomych wie, ze jak jest cieplo i nie pada ja jestem na strzelnicy, wala w ciemno, mowia: hmmm, 18ta? Ufo (moja ksywa :)) na pewno na strzelnicy, idziemy...
Sorki za przydlugi tekst, jakos po browarku zebralo mi sie na lekkie wspominki :)
Niemniej TAK, jestem zadowolony z chinki :)
Pozdrowienia z Bieszczad...
QB 78' (mlodsza ode mnie, wiec jest OK) :)
Lupka NO Name, ale daje rade
Hatsan - broken :(
SimplyBoy
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 62
Rejestracja: 08 marca 2012, 17:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Białystok
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: SimplyBoy »

Śmiechem żartem, co zrobiła B2. Trafiła niestety.

http://expressilustrowany.pl/zastrzelil ... =3#zdjecie
1 .HW80 4.5 mm + Delta Classic 3-9x40MD, 2. HW30S 4.5 mm + Point Precision 3-12X40AO 3. Crosman 3576
lansky
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 290
Rejestracja: 09 grudnia 2011, 14:59
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: lansky »

Śmiechem żartem, co zrobiła B2. Trafiła niestety.
Niestety ale autor napisał że to była broń , więc to nie mogła być B2 .
Bagins
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 159
Rejestracja: 12 lutego 2009, 14:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Białystok
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Bagins »

Jednym celnym strzałem
Czy oby jednym? A może to inna wiatrówka? :mad:

Swoją drogą przez takich "mądrych inaczej" posiadacze wiatrówek mają taką a nie inną sławę. Co chwila media trąbią o podobnych wyczynach (strzelanie do zwierząt, wybijanie szyb, strzelanie w bloku z balkonu, itp.), jakie to wiatrówki są niebezpieczne, więc nie zdziwię się jeśli jakiś wybitny polityk będzie za wprowadzeniem pozwolenia na wiatrówki...
Tylko pozazdrościć pomyślunku.
lansky
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 290
Rejestracja: 09 grudnia 2011, 14:59
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: lansky »

A tak w nawiasie to trochę rozumiem Piotra W. jego wku... bo takie ujadanie to czasem człowieka do szewskiej pasji może doprowadzić , ale sadystą to nie jestem do pieska nigdy bym nie strzelił , to nie humanitarne i i wręcz sadystyczne , ale jest sposób sprawdzony na ujadające i agresywne psy kilka "piratów " średniej mocy wystarczą by taki przestał ujadać na dłuższy czas , jedno jest pewne odpowiednie służby zostały powiadomione i to one są odpowiedzialne za to co się stało .

Powinni zabronić sprzedaży wiatrówek poniżej 1000 zł ,albo tylko po badaniach bo wygląda na to że kupują je tylko same debile , jakoś nigdy nie słyszałem o podobnym zdarzeniu z udziałem jakiejś drogiej wiatrówki .
Awatar użytkownika
JackHunt
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 116
Rejestracja: 03 listopada 2012, 01:30
Tematy: 0
Lokalizacja: Muszyna/Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: JackHunt »

Chyba poniżej 500zł, bo od 1000 w dół właśnie do owych 500 masz super sprzęt, a nie uspokajacz na psy. Pół tego forum ma taki sprzęt. A poza tym Uwierz mi, że jakby taki kolega dał nawet te 700zł za sprzęt to raczej by nie strzelał, bo bał by się zarekwirowania i straty pieniędzy...
Slavia 634 + DOC 3-9x40 MD
Łucznik wz. 1970r.
Awatar użytkownika
Beorn
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 371
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 11:04
Tematy: 0
Lokalizacja: podlaskie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

najtańszy PCP

Post autor: Beorn »

Tak chinka najtańszym PCP i to z regulatorem bez żadnych przerubek,QB79.Zadowolenie gwarantowane.
SimplyBoy
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 62
Rejestracja: 08 marca 2012, 17:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Białystok
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: SimplyBoy »

Hej, karabinek z tego linku o tym wypadku to chinka B2, jest nawet jej zdjęcie;). Szczęście w nieszczęściu akurat trafił. Miałem 3 chinki, w zasadzie jedną, ale dwie do poprawek, i te stare chinki, co nie miały jeszcze tru glo, to miału 10,5J mocy, i była dość celne, te nowe, to już loteria, różnica w lufach ogromna.
1 .HW80 4.5 mm + Delta Classic 3-9x40MD, 2. HW30S 4.5 mm + Point Precision 3-12X40AO 3. Crosman 3576
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „"Najlepsze, najszybsze, najtańsze"”