Zadowolony z chinki

Wiatrówki chińskie i inny sprzęt na tym poziomie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Gwozdziu_oi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 745
Rejestracja: 11 marca 2006, 23:01
Tematy: 0
Lokalizacja: Pabianice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Gwozdziu_oi »

To Cię zmartwię. Z wymienionych do tego działu MOGĄ nie pasować wyłącznie Crosmany i niektóre BMK. Stoeger, Hammerli to nic innego jak słynne wypusty spod znaku QB36 czy XS-B... Czyli jeden chłam
Zgadzam się z tym w zasadzie. Jednak chyba seria QB jest ciut lepiej wykonana niż seria B?

Tak czy siak w tym temacie myślałem głównie o serii B (Lidery) bo to ona są najczęściej kupowanym i najtańszym sprzętem.
Awatar użytkownika
Emhyrion
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2741
Rejestracja: 17 marca 2006, 10:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa, Nowodwory
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Emhyrion »

Gwozdziu_oi pisze:
To Cię zmartwię. Z wymienionych do tego działu MOGĄ nie pasować wyłącznie Crosmany i niektóre BMK. Stoeger, Hammerli to nic innego jak słynne wypusty spod znaku QB36 czy XS-B... Czyli jeden chłam
Niektóre Hammerli to Norica, inna to Umarex Airmagnum.
Pozdrawiam,
Paweł
Awatar użytkownika
SnajperWP
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 165
Rejestracja: 27 marca 2008, 11:20
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

.

Post autor: SnajperWP »

Ja przez jakiś czas miałem "chinkę", tzn. nie wiadomo co to w ogóle było, jest na niej napisane na etykietce na kolbie:
" BREAKER
TIGER QB-36-2
fabriqe napoli-cont*(zamazane ;laughing: )
Via P.S. Mancini, 11 Garibaldi
MADE IN ITALY"

Wyglądem przypomina zwykłą obcinarkę palców, ale sprzedałem ją koledze, który ostatnio przyjechał z nią na strzelanko do mnie. Cóż: strzelaliśmy z tych "odpadów" po selekcji EXACTA 4.52, oczywiście nie tych już takich najgorszych :D. Na 20m bez lupki skupienie zmieściło się w zakrętce od pepsi. Poz. siedząca. Także byłem kiedyś z tej wiatrówki zadowolony, ale jak wiadomo, ambicje rosną, a wraz z ich wzrostem trzeba zmienić karabinek :P
Crosman 2100
CP99C
Awatar użytkownika
witboj
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 6036
Rejestracja: 02 sierpnia 2007, 22:12
Tematy: 158
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: witboj »

Emhyrion pisze:
Gwozdziu_oi pisze:
To Cię zmartwię. Z wymienionych do tego działu MOGĄ nie pasować wyłącznie Crosmany i niektóre BMK. Stoeger, Hammerli to nic innego jak słynne wypusty spod znaku QB36 czy XS-B... Czyli jeden chłam
Niektóre Hammerli to Norica, inna to Umarex Airmagnum.
Że już nie wspominając o przeszłości Hammerli, zanim Umarex to kupił...
Awatar użytkownika
Cortez
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3702
Rejestracja: 01 grudnia 2007, 15:24
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Cortez »

Witam, trochę odświeżę temat :-D Otóż wysłałem dwie chinki (stary Mod 62/B2,oraz Turcar) do Senia,w celu kompleksowego tuningu tego pierwszego (z wymianą lufy włącznie)i naprawy (likwidacji diesla) w drugim. Ciekawe, co z tego wyniknie.... :) Po powrocie z roboty od Senia, zrobię fotki tarczek na 25m. Pozdrawiam,Piotr.
Daystate Merlyn S + SS 10x42/Nitrex 3-9x42
Coeur
Reactions:
Posty: 11
Rejestracja: 23 marca 2009, 20:20
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Coeur »

Koniecznie pochwal sie co z tego wyniknie, powiem szczerze, ze zzera mnie ciekawosc :)
Awatar użytkownika
witboj
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 6036
Rejestracja: 02 sierpnia 2007, 22:12
Tematy: 158
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: witboj »

Piotr de Choto pisze:Witam, trochę odświeżę temat :-D Otóż wysłałem dwie chinki (stary Mod 62/B2,oraz Turcar) do Senia,w celu kompleksowego tuningu tego pierwszego (z wymianą lufy włącznie)i naprawy (likwidacji diesla) w drugim. Ciekawe, co z tego wyniknie.... :) Po powrocie z roboty od Senia, zrobię fotki tarczek na 25m. Pozdrawiam,Piotr.
I Senio się zgodził? No to dla mnie bohaterska postawa... W Ceksusie taka kartka wisi - mniej więcej -chińszczyzny nie naprawiamy, czy jakoś tak...
Awatar użytkownika
Cortez
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3702
Rejestracja: 01 grudnia 2007, 15:24
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Cortez »

Bo Senio już mi coś robił i zgodził się,aby zaspokoic swoją ciekawośc :) Poza tym,abstrachując od Turcara mojego Teścia (może będzie lipa totalna),to Mod.62 jest naprawdę solidnie wykonany(prod.2001r,) i wierzę,że po zmianach uda się z tego zrobic tarczówkę do 25m. Pozdrawiam.
Daystate Merlyn S + SS 10x42/Nitrex 3-9x42
Gwozdziu_oi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 745
Rejestracja: 11 marca 2006, 23:01
Tematy: 0
Lokalizacja: Pabianice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Gwozdziu_oi »

i wierzę,że po zmianach uda się z tego zrobic tarczówkę do 25m. Pozdrawiam.
To jest sarkazm tak??
plewusek
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2008, 17:42
Tematy: 0
Lokalizacja: Sieradz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: plewusek »

Osobiście od 2 lat używam QB 88 i jestem zadowolony po jakieś 1800-2000 strzałach trochę musiałem go poskręcac dołożyłem tez lunetkę ( jakaś ruska chyba z MIO bardzo stara i jeszcze działa. Jako dziurkacz do puszek jest idealna na około 25-30 m
pozdrowienia :)
flaming44
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 21 maja 2009, 14:16
Tematy: 0
Lokalizacja: niepołomice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: flaming44 »

Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam jestem posiadaczem Lidera 44 tg załozyłem do niego podróbke (jak to przystało na chinke) bushnell 3x9-50E i jestem bardzo zadowolony z tego sprzetu słyszałem wiele nie miłych opini na temat chinek wystrzelałem z niej ok 12 paczek srutu troche ja poskrecałem jak kolega wczesniej pisał heh i napieram z niej nadal bez zarzutów troszke ze słabła to fakt odczuwalny.... cóż jaka produkcja taka opina w niemczech polacy tez sie nie ciesza pozytywnym komentarzem przeciesz jestesmy pijakami i złodziejami hehe....strzelanie do puszek to fajna zabawa ale odkad załozyłem optyke do tego lidera moge z czystym sumieniem powiedziec JEST TO SPRZET DOSC CELNY I SKUTECZNY NA ODLEGŁOSCIACH DO 100M (na dzien dzisiejszy sprezyne bym chetnie zmienił na 100m mogła by miec problemy niedawno wyszedłem z woja i jeszcze nie próbowałem takich odległosci..) wydaje mi sie ze taki rezultat za takie smieszne pieniadze jest wystarczajacy pozdrawiam i nie polecam zeby nie było to w koncu to Chinka taka jak ze mnie Polak czyli 100% :)
flaming44
Awatar użytkownika
Przemek124
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 47
Rejestracja: 03 marca 2009, 16:12
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Przemek124 »

JEST TO SPRZET DOSC CELNY I SKUTECZNY NA ODLEGŁOSCIACH DO 100M
:shock:

Jesteś pewien tego co piszesz :?:
Diana 46 + Simmons 3-10x44 Pro Hunter + DM60
WALTHER CP99
DAN WESSON 4
Awatar użytkownika
meton
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 233
Rejestracja: 24 stycznia 2008, 08:48
Tematy: 0
Lokalizacja: JO90kh
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: meton »

No to trafiłeś naprawdę na niezwykły egzemplarz. Miałem Lidera44 i nie narzekałem na jego celność- strzelam rekreacyjnie. Na 70m w wiaderko 15l strzelałem. Z 80m już niestety nie trafiałem. Może to też wina strzelca była. Pozdrawiam.
meton (Grzegorz)
Awatar użytkownika
eclip2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1310
Rejestracja: 17 stycznia 2008, 17:23
Tematy: 0
Lokalizacja: Kostry
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: eclip2 »

flaming44 pisze:Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam jestem posiadaczem Lidera 44 tg załozyłem do niego podróbke (jak to przystało na chinke) bushnell 3x9-50E i jestem bardzo zadowolony z tego sprzetu słyszałem wiele nie miłych opini na temat chinek wystrzelałem z niej ok 12 paczek srutu troche ja poskrecałem jak kolega wczesniej pisał heh i napieram z niej nadal bez zarzutów troszke ze słabła to fakt odczuwalny.... cóż jaka produkcja taka opina w niemczech polacy tez sie nie ciesza pozytywnym komentarzem przeciesz jestesmy pijakami i złodziejami hehe....strzelanie do puszek to fajna zabawa ale odkad załozyłem optyke do tego lidera moge z czystym sumieniem powiedziec JEST TO SPRZET DOSC CELNY I SKUTECZNY NA ODLEGŁOSCIACH DO 100M (na dzien dzisiejszy sprezyne bym chetnie zmienił na 100m mogła by miec problemy niedawno wyszedłem z woja i jeszcze nie próbowałem takich odległosci..) wydaje mi sie ze taki rezultat za takie smieszne pieniadze jest wystarczajacy pozdrawiam i nie polecam zeby nie było to w koncu to Chinka taka jak ze mnie Polak czyli 100% :)
Haha - następny ;laughing:
B2->H55->HW97k->FN19->HW90->AT44 || BT3-9x40->BL3-9x40->BT3-9x40 DOA600->BT6-18x40
Łucznik wz.70 + Browning Buck Mark URX
Awatar użytkownika
dzikilopez
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 361
Rejestracja: 26 listopada 2007, 10:52
Tematy: 0
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Żywiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: dzikilopez »

Widzę że to jakiś lider albo po tunigu albo fabryka się poprawiła, ja z mojego Lidera (B3 czy jak to tam zwał) to ze 100m w drzwi stodoły miałem problem trafić.
Hatsan Galatian IV LW , BMK30, WinGun W3000 i tona postrzelonych pomysłow :052:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „"Najlepsze, najszybsze, najtańsze"”