Wiatrówka na początek i to do 350 zł...

Wiatrówki chińskie i inny sprzęt na tym poziomie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
witboj
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 6036
Rejestracja: 02 sierpnia 2007, 22:12
Tematy: 158
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: witboj »

W tej cenie nie polecamy nic. Wszystko, co można za te pieniądze kupić to chiński badziew i losowanie. Jak już musisz kupować tani badziew i nie możesz dozbierać 100 zł do Hastana to kup cokolwiek - żeby na wygląd Ci się podobało. To, co kupisz za te pieniądze nie będzie solidne ani najprawdopodobniej celne (chociaz cuda się zdarzają). Ja osobiście, gdybym był przyparty do muru i nie miał więcej pieniędzy, to kupiłbym własnie Lidera B3 lub 44. Też badziewna chińszczyzna ale w rodzinie trafił się naprawdę zadziwający egzemplarz - na 40-50 m daje radę puszką 7-8 x na 10 strzałów. Szukaj z nowym zaczepem i ryflowaniem np jako Germany Elite.
Ostatnio zmieniony 31 lipca 2012, 14:44 przez witboj, łącznie zmieniany 1 raz.
AdamWawa11
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 89
Rejestracja: 21 maja 2011, 15:23
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: AdamWawa11 »

Moje zdanie, w dziale k/s szukaj, IŻ-a, lub Sharpa. Nowego nic co można nazwać wiatrówką nie kupisz.
Awatar użytkownika
MASZOT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2546
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 15:29
Tematy: 53
Lokalizacja: Stargard
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: MASZOT »

Tak jak napisali przedmówcy - nie ma zbyt wielkiego wyboru. Zwróć jednak uwagę na karabinek BMK-19. Też chinka ale nieco bardziej poprawna. Można go dostać za 250zł (ma go w ofercie vmax2). Później dozbierasz na podstawowy tuning - stalowa prowadnica, nowa lepsza sprężyna, uszczelka tłoka Zepto i zestaw smarów - to koszt około 70zł (do kupienia na allegro) oraz nowa korona lufy - do zrobienia samodzielnie bądź z pomocą kogoś kto się na tym zna i potrafi to zrobić. Niestety z chińskimi lufami w sprzęcie tek klasy to już loteria i zależy jak Ci się trafi, choć BMKi były w miarę przyzwoite.
Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
Awatar użytkownika
francoferre
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 55
Rejestracja: 13 marca 2011, 19:08
Tematy: 0
Lokalizacja: Wa-wa Mokotów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: francoferre »

popieram kolegę Maszota i doradzam bmk19 jesli znajdziesz w tej cenie .miałem ten karabinek i powiem że od niego zaczynałem przygodę ze strzelaniem . mój egzemlarz był wyjątkowo celny i nic sie w nim nie luzowało a kupiłem go z 3 ręki. strzelałem w spiner na 40m i co drugi strzał był celny(a byłem początkującym ).z tego co wiem,karabinek miał przegląd wstępny(wyczyszczony z oleju ryżowego :-D i przesmarowany) bez żadnych ulepszań systemu. dzieki temu że strzelał ,,jako tako" wciągnęło mnie to bez reszty.
nie proponuje zaczynac od kijów wiatrówkopodobnych :b2,b cos tam,qb 15,qb cos tam itp wyrobom małych żółtych rączek.z tego nie trafisz nawet w podłogę! tym samym zdegustujesz sie i twoja przygoda ze strzelectwem zakończy sie w miejscu gdzie sie narodziła.
hw97KT ,theoben evo thumbole,łucznik 1976 i aby do przodu!
Awatar użytkownika
yogi9
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 354
Rejestracja: 10 czerwca 2010, 08:27
Tematy: 4
Lokalizacja: CZĘSTOCHOWA
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: yogi9 »

Dołóż 40zł i kup http://forum-bron.pl/viewtopic.php?t=95313 i będzie ok. :wink:
CZĘSTOCHOWA
HW 77 CUSTOM HAND MADE+BUSHNELL LEGEND
dubisz
Reactions:
Posty: 10
Rejestracja: 20 października 2012, 23:58
Tematy: 0
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: dubisz »

Ostatnio miałem podobny problem, co prawda kupiłem na forum hatsana 70 po tuningu, ale swoją drogą na alle... widziałem z większego sklepu nowego Hatasna 90 za 370 zł z wysyłką. W zestawie były już tarcze , kilka rodzajów śrutu, scyzoryk, nóż jednorazowa luneta 4x20 z montażem, Pokrowiec coś tam jeszcze. W sumie kilka tanich gówienek ale jak miał bym kupić gołego za 350 to wolał bym dorzucić i za 370 kupić wersję z gadżetami. a po jakimś czasie dozbierać i porobić co trzeba w hasanie.

oferta nr 2705674386
zauważyłem że w nowszych aukcjach podnieśli cenę o 20 zł.
GSG 92, Crosman 1377, Umarex S.P.50
Hatsan 70 Alchemik
Jarek1925
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 25
Rejestracja: 02 lutego 2013, 12:12
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

słavka

Post autor: Jarek1925 »

ja mam slavie 630 i kupiłem ją za 150zł. Nie dlatego że popsuta tylko dlatego że ktoś kto mi ją spredawał dobrze się nie znał i powiedział że to jakaś stara chińska waitrówka. Jak narazie mi pasuje.
czejen29
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 67
Rejestracja: 10 listopada 2007, 19:07
Tematy: 0
Lokalizacja: łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: czejen29 »

a mnie sie udało nabyc ostatnio na all .. dosc fajna wiatrówkę -ciut wiecej niz 350 ,bo 385 z wysyłka uzywanego ,prawie rocznego crosmnana nitro venom , z optyką center point ,notabene nie najgorszą :) ogólnie fajny karabinek ,strzela równiutko , z małymi odskokami vo ,dosc celnie -tak ,ze jestem zadowolony ,mimo ,ze chinka :)
hatsan at 44 4,5 leapers 6-24X50 ao ,hatsan long 5,5 leapers 6-24x50 ao
Jarek1925
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 25
Rejestracja: 02 lutego 2013, 12:12
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Jarek1925 »

Zależy jak się trafi. Ja szykowałem ok 600 zl na haenel a znalazłem co innego.
Navigare
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 427
Rejestracja: 17 kwietnia 2014, 09:34
Tematy: 32
Lokalizacja: ZKS Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Navigare »

Panowie pomóżcie coś kupić dla brata - chłopak ma 14 i ciągle gra w Fifę na komputerze... Chciałbym go zainteresować strzelaniem, raz byliśmy na strzelnicy i nawet mu się podobało, ale mieszkamy w innych miastach i nieczęsto będzie mógł postrzelać z mojej broni.

Pomyślałem, że kupię mu na urodziny wiatrówkę, tylko moja przygoda z pneumatykami zakończyła się w połowie lat 90'tych i nie mam pojęcia co teraz jest na rzeczy, a zakup niestety muszę zrobić praktycznie jutro, żeby doszło na koniec tygodnia.

Czy ten polecany zestaw Hatsan 90 z lunetą na allegro będzie ok, czy może polecicie mi jakąś używkę (widziałem kilka ofert na allegro wiatrówek w dobrym stanie). Budżet do 450zł (może być bez lunety), niech chłopak się nauczy najpierw na otwartych.
Incoming fire has the right-of-way.
Awatar użytkownika
Michaus
Moderator globalny
Moderator globalny
Reactions:
Posty: 1394
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:04
Tematy: 69
Lokalizacja: Pabianice
Grupa: Moderatorzy globalni

Post autor: Michaus »

Lepiej przewałkowany temat znajdziesz tu: http://forum-bron.pl/viewtopic.php?t=102679
"Nie muszę wyważać drzwi co już zostały wyważone."
Navigare
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 427
Rejestracja: 17 kwietnia 2014, 09:34
Tematy: 32
Lokalizacja: ZKS Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Navigare »

dzięki - śpieszyło mi się i kupiłem tego Hatsana, jak bratu się spodoba pykanie, to sobie zmodyfikuje lub zmieni.
Incoming fire has the right-of-way.
klonik
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 03 lutego 2015, 18:49
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: klonik »

hej ;) polecacie jakąś do 450 zł??
egzo23
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 243
Rejestracja: 11 czerwca 2013, 12:16
Tematy: 0
Lokalizacja: TARNÓW
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: egzo23 »

Poczytaj ciut a nie pytaj od razu. Ja polecam hatsana ze sklepu na C
crosman 2240 + kolba + tłumik + bsa 3-9x32
hw 77k ambi + DOC
Makarov MP-654K silver
Awatar użytkownika
Linek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1001
Rejestracja: 02 czerwca 2011, 00:11
Tematy: 10
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Linek »

Slavię 631
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „"Najlepsze, najszybsze, najtańsze"”