Wiatrówka na początek i to do 350 zł...

Wiatrówki chińskie i inny sprzęt na tym poziomie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
vox
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5097
Rejestracja: 08 marca 2009, 23:50
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: vox »

Na e-tawernie masz wszystko na temat hatsanów. Wystarczy poszukać.
Obrazek
Awatar użytkownika
strider
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3464
Rejestracja: 14 marca 2005, 17:32
Tematy: 70
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: strider »

marioavario pisze:Witam chciałem zapytac gdyz zamierzam kupic hatsona tak do 300pl interesuje mnie czy idzie a jak tak to jaką optyke byscie polecili (słyszałem gdzies ze problem jest z lunetami do hatsonów)
Witaj. Z Hatsana postrzelasz, napisz tylko jaki model Cię interesuje? W kwestii celownika wszystko jest zależne od ceny jaką chcesz przeznaczyć na lunetę. Pomyśl o jakimś Simmons-ie, ewentualnie Nikko SG, albo jakiś Leapers.
Awatar użytkownika
drLecter
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 472
Rejestracja: 08 kwietnia 2009, 11:36
Tematy: 0
Lokalizacja: Malmö
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: drLecter »

Za 350 zł jest nowy H55 ( czyli to samo co 70, 80 90 tylko w drewnie ).
Do lunety trzeba go jednak nieco okiełznać...
Ostatnio zmieniony 06 kwietnia 2010, 18:02 przez drLecter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
polak93
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 787
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 13:17
Tematy: 0
Lokalizacja: Wielka Brytania
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: polak93 »

Jeżeli chcesz nową wiatrówkę, w kwocie do 350zl (a nawet 300 - bo tyle ona kosztuje)- to z czystym sercem, mogę Ci polecić Marksmana PCA.
marioavario
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 06 kwietnia 2010, 13:08
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: marioavario »

Dzięki Wszystkim za pomoc .....Nad lunetą jeszcze się nie zastanawiałem na razie siedziałem i główkowałem co wybrać za tą kwotę czyli do 300pl, żeby nie kupić takiego szajsu jak dwa lata temu na militari , postrzelałem z niej 3 dni i poszła szczerbinka , następnie zaczęła się rozpadać przy strzelaniu gubiłem śruby przy łamaniu także ..:P) kupuje hatsana 80 bodajże niecałe 300pl na allegro co są ..czytałem że używane slavki są też dobre itd. , ale jednak nowe to nowe mało się znam na broni a znając moje szczęście to ktoś by mi opchał coś o co nie dbał i wyjdzie że 2 chinola zakupiłem hehe:P...czytałem dużo na temat tego że takiego hatsona należy rozebrać i coś tam z nim porobić (dla mnie czarna magia ) czy w sklepie z bronią jak zapłacę zrobią to za mnie..? jak tak to może wie ktoś ile taka operacja kosztuje..z góry dziękuje ..Pozdrawiam...
Awatar użytkownika
vox
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5097
Rejestracja: 08 marca 2009, 23:50
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: vox »

Lepiej kup na forum zrobioną, używaną slavię. Taniej wyjdzie i towar pewniejszy. Pamiętaj, że sprzedawcy są nastawieni głównie na zysk, a pomoc Klientowi jest sprawą drugorzędną.
Obrazek
green_thunder
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 1622
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:53
Tematy: 0
Lokalizacja: z Mokotowa
Grupa: RIP

Post autor: green_thunder »

Dobrze słyszałeś. Optyka, jeśli tania, to jak najmniej rozbudowana, najlepiej stałe powiększenie x6. Trudne do zdobycia jest belomo, ale niezawodne na harrym.

Na http://e-tawerna.pl użytkownik sprzedaje w Twojej kwocie zrobionego h95, obejrzyj moze.
Vz.47, jakieś długie, pośrednie, parę pistoletów
Awatar użytkownika
strider
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3464
Rejestracja: 14 marca 2005, 17:32
Tematy: 70
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: strider »

marioavario pisze: czytałem dużo na temat tego że takiego hatsona należy rozebrać i coś tam z nim porobić (dla mnie czarna magia ) czy w sklepie z bronią jak zapłacę zrobią to za mnie..?
Nie, zerknij tutaj:

http://www.airgunservice.pl/cennik/ceny_spr.html

Wszystko zależy gdzie będziesz chciał poprawić hatsana.
Jeżeli jesteś z Krakowa to napisz do mnie PW, na pewno coś poradzimy.
Pozdrawiam.
marioavario
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 06 kwietnia 2010, 13:08
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: marioavario »

Dzięki chłopaki ..<piwo> .. dochodzę do wniosku że najlepiej będzie jak poczekam z zakupem jeszcze miesiąc max półtora i kupię nową slavie , mniejsze problemy z optyką (Hatsan ma kopa dobra rada z tą optyką Vox ) jak już kupię slavie to się odezwę co dalej ...Pozdrawiam ..:P)
Awatar użytkownika
meton
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 233
Rejestracja: 24 stycznia 2008, 08:48
Tematy: 0
Lokalizacja: JO90kh
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: meton »

Szkoda że wszyscy nie dochodzą do takich wniosków i płacą 2 razy. Gratuluję wyboru.
meton (Grzegorz)
wkasicki
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 30 kwietnia 2010, 15:00
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: wkasicki »

Witam!

Będąc żółtodziobem, lecz czytając troszkę forum chciałem znaleźć odpowiedź na swoje pytanie.
Z wiatrówki strzelałem w dzieciństwie i dopiero niedawno poczułem olbrzymią ochotę ponownego naciskania spustu.
Szukając w miarę taniego i "dobrego" rozwiązania zakupiłem Air Mastera 400. Czekam teraz na przesyłkę. Mimo to przed jej otrzymaniem chciałbym uzyskać pewien obraz związany z tym typem broni.
Mam świadomość, że często cena=jakość. Tym samym nie spodziewam się rewelacji, ale chciałbym aby wiatrówka działała mi przez sezon zanim nauczę się z nią odpowiednio obchodzić.
Prosiłbym o pomoc, gdyż nie znam dobrej literatury tematycznej a lubię wiedzieć więcej niż udawać, że się na czymś znam.

Dzięki za pomoc!
Awatar użytkownika
Blondiseba1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 234
Rejestracja: 26 maja 2008, 07:07
Tematy: 0
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Blondiseba1 »

Sprężyna + szkiełko
PFTA
wkasicki
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 30 kwietnia 2010, 15:00
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: wkasicki »

Dzięki serdeczne za pomoc. O coś takiego mi dokładnie chodziło.W tym wszystkim mam tylko nadzieję, że dostanę dobry egzemplarz Air Mastera i nie rozleci się po kilku strzałach! ;)

Pozdrawiam!
MagisterMilitum
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2010, 11:21
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: MagisterMilitum »

panowie przeczytałem całe 47 stron o sharpie innova i kilkadziesiąt o QB 78 (deluxe) - i zgłupiałem
Na szybko co polecacie - puszki, czasem tarcza, rekreacyjnie , 20-30m do tego bede strzelał - bez zapedów sportowych. Czasami popyka małżonka - dziekuje za odp.

A od tego powinienem zaczac - witam wszystkich serdecznie na tym forum
green_thunder
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 1622
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:53
Tematy: 0
Lokalizacja: z Mokotowa
Grupa: RIP

Post autor: green_thunder »

Przeczytałeś wszystko, to i wszystko wiesz. Oba karabinki celne. Na pewno Malżonka nie poradzi sobie z pompowaniem sharpa. Poleciłem mojej znajomej w bardziej średnim wieku (strzelamy razem) deluxa - żadnych problemów, kładzie co chce. (Z lupki kompletowej)
Vz.47, jakieś długie, pośrednie, parę pistoletów
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „"Najlepsze, najszybsze, najtańsze"”