Strona 1 z 1

Crosman Copperhead

: 2018-05-13, 12:57
autor: GlucioPL
Witam. Zastanawiam się nad zakupem Crosmana Copperheada, wiem że to chinol więdz kieruje się na tą część forum.
Czy to dobry wybór?
Jedyna inna opcja jaką mam to jakiś stary używany IŻ albo Crosman 1077. Co wybrać?

Re: Crosman Copperhead

: 2018-05-13, 13:51
autor: papasmerf
Nie jest zły, nowy często z pudełka wychodzi ponad limit więc dobrze po zakupie oddać go do ucywilizowania. Na początek dahe radę.

Re: Crosman Copperhead

: 2018-05-13, 16:39
autor: pawel777
Sam mam jednego crosmana benjamin trail np i mimo że musiałem go cywilizować i poprawiać to fajny sprzęt oczywiście nie mogę go porównać do hw 97kt bo to dziurkacz.

Re: Crosman Copperhead

: 2018-05-14, 01:36
autor: wiatq
papasmerf pisze:Nie jest zły, nowy często z pudełka wychodzi ponad limit więc dobrze po zakupie oddać go do ucywilizowania. Na początek dahe radę.

Nie często a w zasadzie zawsze od 19 do 21 mniej więcej. I wszystko fajnie dla początkującego bo szmoc, ale tak podniesione ani to celne nie będzie a łupać w bark będzie jak B2 z potrójną sprężyną. Mówiąc krótko choć za Coperem nie przepadam to po sprowadezeniu pod limit i sprawdzeniu oraz poprawieniu kilku drobiazgów w bebechach może to być całkiem przyzwoita plujka na pierwszą plujkę.

Re: Crosman Copperhead

: 2018-07-06, 21:32
autor: Reed
Jeśli jeszcze nie kupiłeś, to polecam. I co tego, że chiński? Taki chiński jak wszystko dzisiaj. Apple jes made in china - czy to znaczy że jest zły? Crosman jak za 300kilka złotych jest bardzo fajną wiatrówką. Egzemplarzem prosto z pudełka da się strzelać, nawet celnie. Niestety pudełkowy crosman ma grubo ponad 20J, więc strzelanie nie jest super przyjemne, ani zdrowe dla karabinka, o prawie nie wspominając. Natomiast po tuningu wiatrówka robi się bardzo przyjemna i celna - przynajmniwj moj egzemplarz. W necie możesz kupić już poprawiony. Warto.

Re: Crosman Copperhead

: 2018-07-09, 12:24
autor: oberro
Za te pieniądze w drewnie nie za bardzo coś lepszego się kupi, co warto byłoby poprawiać. Na superwiatrowki czy w serwisie wiatrowym kupisz od razu poprawiony. Wiem, że po zakupie każdy chce dostać sprzęt do ręki od razu, ale tak dostaniesz gotowy do strzelania, legalny i dodatkowo odejdą koszty przesyłek dodatkowych. Chyba, że sam masz zamiar poprawiać, ale bez doświadczenia i przede wszystkim chrono - nie polecam.

Re: Crosman Copperhead

: 2018-07-09, 18:42
autor: kamazek
Też polecam na pierwszą wiatrówkę, gdy się jeszcze nie wie, czy to chwilowa chęć postrzelania czy może coś więcej :wink:
Po niezbędnych poprawkach można cenie postrzelać do kapselków na 30 m.
A mój po osobistych dopieszczeniach prezentuje się tak :-D
Obrazek

Wymieniona sprężyna z prowadnicą, uszczelka tłoka zepto, zmiękczony spust ze skróconą drogą, dociążona osada z podniesioną baką i trochę zmienionym chwytem, czarny kolorek dla taktyczności i pseudo-tłumik w "carbonie" na skróconej lufie ;laughing:

Re: Crosman Copperhead

: 2018-08-15, 23:06
autor: thekip
Witam ja kupiłem crosmana po wszystkich przeróbkach które oferują na Superwiatrowki i jestem zadowolony bardzo dobre na początek