Wiatrówka CyberGun Swiss Arms P84 dobry pomysł ?

Wiatrówki chińskie i inny sprzęt na tym poziomie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Buchacz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 06 marca 2017, 18:22
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Wiatrówka CyberGun Swiss Arms P84 dobry pomysł ?

Post autor: Buchacz »

Jako nowy członek witam wszystkich :502:

Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu krótkiej wiatrówki na CO2. Zależy mi na tym aby broń była solidna i metalowa, i żeby nie połamała się przy pierwszym upadku na beton. Bronie się rękoma i nogami przed plastikowymi pistolecikami. ( ale jestem otwarty na inne różne uzasadnione propozycje ). Od razu napiszę, że polecany przez wszystkich crossman 2240 nie przemawia do mnie ze względu na brak magazynka, wolałbym pistolet o tradycyjnym wyglądzie. Licze się z tym, że wybrana przeze mnie wiatrówka nie będzie super celna( bardziej zależy mi na mocy), ale mam nadzieje, że z puszkami z 10 m sobie poradzi(strzelanie do tarczy raczej mnie nie interesuje na chwilę obecną ;>). W sumie zakładam ten temat ponieważ jest bardzo mało opinii na temat CyberGun Swiss Arms P84.Czy to będzie dobry wybór? Miał ktoś do czynienia z tym sprzętem? czy myślicie, że będzie ona trwała, czy rozleci się po wystrzelaniu 1000 śrutów

CyberGun Swiss Arms P84
https://www.militaria.pl/cybergun/wiatr ... _p6919.xml
interesuje mnie również
CyberGun Swiss Arms Jericho 941
https://www.militaria.pl/cybergun/wiatr ... ml?cat=116

mój budżet jaki zamieram przeznaczyć to jedynie 300 zł, gdyż chcę po prostu zobaczyć czy spodoba mi się, ale mogę jeszcze trochę poczekać zaoszczędzić i kupić coś bardziej sensownego jeśli będzie warto :)
Awatar użytkownika
septius
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 209
Rejestracja: 12 września 2009, 17:34
Tematy: 1
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wiatrówka CyberGun Swiss Arms P84 dobry pomysł ?

Post autor: septius »

Klasycznie polecę zapoznać się z tematem : http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=94&t=106503
Tanie, celne, na śrut ołowiany, z magazynkiem są rewolwery crosmana.
Trwałe, ciężkie, prawdziwie metalowe, pełen realizm, choć bez blowaback - Baikal Makarov.
Pozdrawiam
Jacek
Tommy54
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 529
Rejestracja: 25 lipca 2015, 21:17
Tematy: 16
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wiatrówka CyberGun Swiss Arms P84 dobry pomysł ?

Post autor: Tommy54 »

Z jednego jak i drugiego jak trafisz w wiadro z 10 m to będzie sukces. Obydwa mają tylko system DA nie sprzyjający celnemu strzelaniu. Jak już szukać takiej "zabawki" CO2 to tylko na śrut typu Diabolo i z systemem SA + DA.
Jasiekk
Reactions:
Posty: 6
Rejestracja: 07 maja 2011, 19:53
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wiatrówka CyberGun Swiss Arms P84 dobry pomysł ?

Post autor: Jasiekk »

Jakiś czas temu kupiłem tt-tkę crosmana i polecam. Używaną można wyrwać za 150zł.

Ładnie odwzorowana, cała z cynkalu( bądź czegoś podobnego) co do celności to na magazynek jedna kulka odskoczy na bok, ale na około 6-7 metrów w butelki szklane trafiam i kulka przechodzi na wylot. Strzelać możemy w SA / DA.

Co do Crosmana to miałem 3576 pobawiłem się nim i sprzedałem. Po 2 latach odkupiłem sobie Vigilante, dorobiłem kolbę i trzymam.
Tak więc również polecam.

Crosman z tych 6-7 metrów śrutem diabolo nie rusza szklanych butelek, kulkami już je tłucze tylko szkoda narysowanego gwintu w lufie.


Buchacz - masz PW
Ostatnio zmieniony 07 marca 2017, 14:02 przez Jasiekk, łącznie zmieniany 1 raz.
CROSMAN 2100 MOD + PP 3-12x42 AO
HW 50 M/II
Awatar użytkownika
Grey
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 91
Rejestracja: 13 czerwca 2009, 22:34
Tematy: 4
Lokalizacja: okolice Krakowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wiatrówka CyberGun Swiss Arms P84 dobry pomysł ?

Post autor: Grey »

Mam Tangfolio Custom -fakt przy grilu można postrzelać do puszek i jest frajda ,ciężki metalowy całkowicie rozbieralny jak prawdziwa broń na 15 metrów spoko przestrzeli puchę -ale materiał to jakiś mało trwały stop pękła oska bezpiecznika ? i powycierały się dość szybko prowadnice zamka -ogólnie za tą cenę to trochę lipa .
Air Arms Pro Sport,Walther LGV,RWS Diana 54 Air King ,Hammerlli AR 50 Pro,HW 98FT ;laughing: i pełna szafa :piwo:
telli
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1319
Rejestracja: 06 grudnia 2004, 17:37
Tematy: 77
Lokalizacja: wielkopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wiatrówka CyberGun Swiss Arms P84 dobry pomysł ?

Post autor: telli »

Umarex HPP.
Twinmaster competitor/Beeman P-17/Walther PPS+laser/CZ-75D compact+laser/ Sti DutyOne/Colt Combat Clasic/CZ200S+magazynek+dłuższy kartusz+pompka PCP Webley[FX].
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „"Najlepsze, najszybsze, najtańsze"”