BEEMAN 2060 BAY CAT

Wiatrówki chińskie i inny sprzęt na tym poziomie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Lech_BLU
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 21
Rejestracja: 10 października 2019, 21:56
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

BEEMAN 2060 BAY CAT

Post autor: Lech_BLU »

Dzień dobry

Czy Ktoś z użytkowników Forum posiada wiatrówkę BEEMAN 2060 BAY CAT?
Będę wdzięczny za opinie oraz informację odnośnie rzeczywistej prędkości wylotowej/energii, może Ktoś ją pomierzył na chrono?

Pozdrawiam!
SidM
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 08 lutego 2023, 18:28
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: BEEMAN 2060 BAY CAT

Post autor: SidM »

Stary temat ale odpowiem. Posiada. BEEMAN 2060 BAY CAT czy Rossi Dione w krajach latynoskich. Bardzo ładnie wykonana chinka (niebo a ziemia z kandarem), bardzo mocna porównywalnie z Hatsanem 90, nie mam chrono ale praktycznie ta sama energia. Pudełkowa, celna i powiem że czasem wolę z niej postrzelać niż z 90-siątki. Za cenę niewiele większą od B3 otrzymujemy naprawdę przyzwoity karabinek, niestety z twardym spustem ale mnie osobiście tak bardzo to nie przeszkadza. Dociążona tylko kolba, zresztą jak w 90-siątce, śrut KTK luneta Umarex 4x30 i zabawa przednia. Celny i mocny karabinek, można naprawdę osiągnąć ładne skupienia na 30-40 m.
Awatar użytkownika
leonekid
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 12 grudnia 2023, 10:35
Tematy: 0
Lokalizacja: Rzeszów
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: BEEMAN 2060 BAY CAT

Post autor: leonekid »

Kurcze tyle informacji, ze już nawet rozwiałeś moje wątpliwości odnośnie zakupu karabinku
romanovpl
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 20
Rejestracja: 14 grudnia 2016, 17:57
Tematy: 2
Lokalizacja: Lubuskie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: BEEMAN 2060 BAY CAT

Post autor: romanovpl »

To ja dodam parę słów bo kupiłem kiedyś to cudo: szczerbinka najgorsza z istniejących. Nawet w chinkach B-cośtam dają porządniejszą szczerbinkę z pokrętłami do regulacji. Ta jest bez pokręteł: góra dół regulujesz przesuwając po zluzowaniu śrubki siedzącej w plastiku wyżej lub niżej po skośnej plastikowej szynie plastikowy element 2x1,5 cm z przykręconą śrubeńką blaszką. Ta blaszka ma szczerbinkę którą regulujesz prawo/lewo przez odkręcenie te śrubeńki. Bezpiecznik - żaden automat wtykasz go sam, możesz po naciągnięciu wiatrówki a możesz i bez naciągnięcia. Blokuje on jedynie możliwość wciśnięcia spustu i jest prymitywny jak budowa korby. Czyli - nie spełnia zadania. Spust - zwykły haczyk na osi, nic tam nie poregulujesz. Korona lufy - u mnie było jakby próba nawiercania przewodu lufy dwa razy, trzeba było to uciąć, szlifować no i robić koronę. Ostatnie jakoś 10 cm lufy gwint jakby brakło mu nitki. Nie rozbierałem bo wygląda to tak, że trzeba jakoś wybić oś spustu a potem tak jakby tam był pierścień Segera mocujący bebechy. Nie miałem ochoty na ewentualną babraninę i zostawiłem jak jest z myślą gorzej nie będzie. I poszło toto do ludzi, kuzyn ma 3 synów 13, 12 i 10 lat i dużo terenu niech sobie pykają. Strzela waląc jak młotkiem, nie wiem czy tam coś można ucywilizować. Reasumując - obok Hatsana 90 to nawet nie leżało ale jak masz to brać za te ile? 400 zł to faktycznie dołóż i weż tego harrego 90 albo jakiegokolwiek innego Hatsana (dołóż i weź - he he :) niegdyś na tym forum baardzo popularne porady :)
HW 95 LUX, Walther Terrus, Walther Classus, Hatsan 95, Hatsan Airtact
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „"Najlepsze, najszybsze, najtańsze"”