Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Wiatrówki typu RAM - bawi się ktoś w te klocki?

Wiatrówki chińskie i inny sprzęt na tym poziomie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Asgalt
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Wiatrówki typu RAM - bawi się ktoś w te klocki?

Postautor: Asgalt » 2019-07-09, 12:31

Ciekaw jestem, czy ktoś pomierzył na chrono ile faktycznie Jouli mają poszczególne modele, bo najczęściej w sklepach podają tylko "poniżej 17 J", a to nieco niedokładne :-D
Człowiek się rodzi
Choć mu to szkodzi

Data
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: Data » 2020-02-12, 02:26

Witam. Mam ta "zabawkę"(hdr50t4e) Po odpowiednim tiuningu i amunicji jest moc. Np. z 3-4m przebija drzwi od starej corsy. Wybuchowe pociski czy gwintowane zewnetrznie są też bardzo niebezpieczne (88grain pocisk może być wyrzucony z prędkością nawet 510fps pierwszy strzał) Dla 14- latka odradzam.
Ostatnio zmieniony 2020-02-12, 02:33 przez Data, łącznie zmieniany 1 raz.

josearkadio
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Postautor: josearkadio » 2020-02-15, 23:35

Data pisze:88grain pocisk może być wyrzucony z prędkością nawet 510fps pierwszy strzał

~70J z pistola co2...
Ostatnio zmieniony 2020-02-15, 23:36 przez josearkadio, łącznie zmieniany 1 raz.

Data
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: Data » 2020-02-16, 00:00

Tak 69j max po tuningu pistoletu i amunicji penetrującorotacyjnej w lotce wirującej w gwintowanej przedłużonej lufie. Reszty nie będę opisywał bo nie jestem upoważniony do udzielania tego typu informacji.
Mój strzela najlepiej pociskami 40grain(2.5grama) około 380 FPS pierwszy strzał.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2020-02-16, 00:21 przez Data, łącznie zmieniany 2 razy.

Data
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: Data » 2020-02-16, 14:47

Data pisze:Tak 69j max po tuningu pistoletu i amunicji penetrującorotacyjnej w lotce wirującej w gwintowanej przedłużonej lufie. Reszty nie będę opisywał bo nie jestem upoważniony do udzielania tego typu informacji.
Mój strzela najlepiej pociskami 40grain(2.5grama) około 380 FPS pierwszy strzał.
Pozdrawiam.

PAMIETAJ!!!!!!

Zgodnie z art. 8 ustawy o broni i amunicji W rozumieniu ustawy bronią pneumatyczną jest niebezpieczne dla życia lub zdrowia urządzenie, które w wyniku działania sprężonego gazu jest zdolne do wystrzelenia pocisku z lufy lub elementu ją zastępującego i przez to zdolne do rażenia celu na odległość, a energia kinetyczna pocisku opuszczającego lufę lub element ją zastępujący przekracza 17 J.

Wróć do „"Najlepsze, najszybsze, najtańsze"”