WPA Lublin

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
RedSiedemosiem
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 402
Rejestracja: 19 marca 2017, 21:05
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa, Kraków, Olkusz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Lublin

Post autor: RedSiedemosiem »

Bylo proste pytanie, do ktorego nie potrafiles sie odniesc. Ja rozumiem, ze znasz Panie i Panow z Lublina, oni znaja Ciebie i klepia po pleckach kiedy od nich wychodzisz, ale troche wiecej empatii dla osob, ktorym niekoniecznie chce sie jezdzic po x km i brac wolne, 'bo tak'.

Nie mniej, pi razy drzwi miesiac i Twoje WPA bedzie odsylac wszystkie papierki zainteresowanym poleconym (dokladnie tak, jak beda tego chcieli). Co najwyzej powiesz im 'ze probowales na forum...'

ps. i tak mysle, ze ktos "webski" tam pracuje z tymi smsami, skypem!! (serio! skype:policja_zezwolenia_i_licencje?call), a jakies chore sytuacje to wymysl 'gory'.
ROMB, Braterstwo, KS Garda.
Awatar użytkownika
WRL
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 495
Rejestracja: 11 września 2009, 13:46
Tematy: 0
Lokalizacja: LU
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Lublin

Post autor: WRL »

@lotnik

A ta miła obsługa to szczególnie na dole na sportowej ...

Na górze jak najbardziej obsługa OK, nie mniej jednak to, że są mili nie zwalnia ich z przestrzegania KPA.

Jak jesteś miejscowy i masz czas to kto Ci broni załatwiać sprawy w urzędzie.
lotnik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1229
Rejestracja: 25 stycznia 2005, 23:27
Tematy: 42
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Lublin

Post autor: lotnik »

RedSiedemosiem pisze: Ja rozumiem, ze znasz Panie i Panow z Lublina, oni znaja Ciebie i klepia po pleckach kiedy od nich wychodzisz, ale troche wiecej empatii dla osob, ktorym niekoniecznie chce sie jezdzic po x km i brac wolne, 'bo tak'.

Nie mniej, pi razy drzwi miesiac i Twoje WPA bedzie odsylac wszystkie papierki zainteresowanym poleconym (dokladnie tak, jak beda tego chcieli). Co najwyzej powiesz im 'ze probowales na forum...'
'.
Nikt mnie nie klepie po ramieniu w WPA heheheh I nie mam żadnego interesu w napisaniu kilku zdań prawdy i odczuć . Jak większość osoba w tym 20 stronicowym wątku jestem poprostu zadowolony z urzędniczej obsługi. No nic ale Ty wszechwiedzący jesteś, nie byłeś nie widziałeś ale posłuchałem kilku (jak to sam napisałeś ) jęczących kolegów. Właśnie tacy maja problemy nie tylko w WPA.
Ja się do jęczących pieniaczy nie zaliczam.

Jak już taki wszechwiedzący i wszechmocny jesteś i lubisz gościnne występy to może pomóż kolegom z Katowic, tam chyba jest większy % niezadowolonych .
Rośnie nam drugi Trybun na forum ;) Nowy użytkownik forum ale jaki gniewny ;)
Ostatnio zmieniony 14 października 2017, 21:35 przez lotnik, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
RedSiedemosiem
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 402
Rejestracja: 19 marca 2017, 21:05
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa, Kraków, Olkusz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Lublin

Post autor: RedSiedemosiem »

2 strona gadania o tym, ze WPA Lublin nie wysyla papierow poczta, tylko kaze sobie przyjezdzac - a ten 'JA jestem ZADOWOLONY' :)
ROMB, Braterstwo, KS Garda.
Awatar użytkownika
woytas
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 721
Rejestracja: 09 grudnia 2015, 11:19
Tematy: 14
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Lublin

Post autor: woytas »

Od Katowic to się odczepcie. Rewolucja była i jest prawie wzorowo. Polecam atak na Poznań.
Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek.
lotnik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1229
Rejestracja: 25 stycznia 2005, 23:27
Tematy: 42
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Lublin

Post autor: lotnik »

RedSiedemosiem pisze:2 strona gadania o tym, ze WPA Lublin nie wysyla papierow poczta, tylko kaze sobie przyjezdzac - a ten 'JA jestem ZADOWOLONY' :)
No skandal ;) WPA nie wysłało komuś kwitków ;) jak żyć ?
Dobrze ze RedSiedemosiem zarejestrował się na tym forum by pomóc ludzkości ;) Nie ma nic wspólnego z Lublinem ale będzie nowym Trybunem który powalczy o Lublin pomimo ze zdecydowana większość nie ma problemu ;) No w końcu już pół roku jest na forum, może nawet niedługo pozwolenie dostanie ;)

Nie wiem tylko po co ktoś kto nie ma nic wspólnego z Lublinem udziela się w tym wątku.
Ostatnio zmieniony 14 października 2017, 22:38 przez lotnik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MicromaX
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 116
Rejestracja: 19 marca 2017, 23:44
Tematy: 0
Lokalizacja: .:Jaworzno City:.
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: WPA Lublin

Post autor: MicromaX »

Ja bym byl daleki od uzycia slowa "wzorowo".
Awatar użytkownika
woytas
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 721
Rejestracja: 09 grudnia 2015, 11:19
Tematy: 14
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Lublin

Post autor: woytas »

Prawie
Ale to wątek o Lublinie. Zostawmy ich.
Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek.
Awatar użytkownika
RedSiedemosiem
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 402
Rejestracja: 19 marca 2017, 21:05
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa, Kraków, Olkusz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Lublin

Post autor: RedSiedemosiem »

lotnik: ziew...
ROMB, Braterstwo, KS Garda.
Awatar użytkownika
xxxam
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1752
Rejestracja: 18 kwietnia 2015, 09:11
Tematy: 28
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Lublin

Post autor: xxxam »

Szeryfowie internetu. Wklej co tam posłałeś jak już będziesz "robił porządek" i koniecznie odpowiedź :-)
Kondore
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 37
Rejestracja: 03 kwietnia 2017, 15:59
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Lublin

Post autor: Kondore »

No dzisiaj WPA Lublin przeszedł sam siebie.
Sprzedałem broń. Wiadomo umowa, promesa itp., trzeba zgłosić. Więc biorę urlop w pracy który de facto należy się mojej rodzinie a nie urzędom, jadę 100km. Czekam godzinę w kolejce (to i tak nieźle jak na nich bo w czasie obsługi jednej osoby 3 osoby wyszły do kibla raz pani z obiadem latała i raz myć jabłka ale ja nie o tym), no więc wchodzę załatwiam. Pytanie czy potrzebuje zaświadczenie na zakup drugiej broni. Ja, że oczywiście. Opłata zrobiona wcześniej żeby było szybciej. Pan, że podanie potrzeba napisać mówię, że nie mam bo nie ma nigdzie wzoru. I tu pada dziwne pytanie czy mam swoją kartkę :583: . Że co?! No nic pan mi daje swoją. Czuję się zobowiązany. No więc piszę co pan dyktuje zajmuje to całą stronę A4 WTF??? Nie ważne. Pada informacja, że na zaświadczenie trzeba czekać 2h. No rzeczywiście napisanie 3 zdań i podpis z pieczątką 2h. Nic tam idę w miasto obiad zakupy itp. Wracam po 1,5h. Ostatnie osoby już pozałatwiały stoję sam 15:00 dochodzi. Słysze za drzwiami prywatne rozmowy, ale nić tam każdemu wolno. Cel załatwić i do domu wracać 100km. No wychodzi pan zobaczył mnie poleciał na górę pewnie po promesę. Myślę jest ok. Papierek w łapki i do domu. Pan schodzi i wypala, że jest problem bo pani naczelnik sobie poszła i nie ma komu podpisać. I żebym przyszedł innego dnia. Nossssssz ku*** sobie myślę. Więc mówię poproszę wysłać pocztą bo ja jechał nie będę jeszcze raz. A pan na to, że pani naczelnik zabrania wysyłać. No ku*** jaja jakieś, średniowiecze czy jak. W Radomiu na stronie komendy wzory pism, wszystko pocztą. Nie chcą u siebie wręcz tupiących interesantów pod drzwiami. A w lublinie to co mam czekoladki i koniak jeszcze zawozić. Ostatni raz tam byłem. Zobaczymy jak będą odpisywać wyjaśnienia na temat wysyłania pocztą.
I niech mi ktoś w tym wątku jeszcze raz napisze, że w Lublinie to wszystko tak za***iście cacy się załatwia.
Ostatnio zmieniony 16 października 2017, 17:56 przez Kondore, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
xxxam
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1752
Rejestracja: 18 kwietnia 2015, 09:11
Tematy: 28
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Lublin

Post autor: xxxam »

W Lublinie jest za***iście

Wniosek na promesy ? Wzór ? Może połącz kropki ? qr** JEDNO zdanie z nagłówkiem trzeba podyktować bo na stronie nie napisali ? W dupach się przewraca.

To jedno zdanie + dowód wpłaty przesyłasz mailem i promesy czekają grzecznie na odbiór - wystarczy zadzwonić. Ciężko powiedzieć że jest się z daleka (urzędnik nie wróżka - chgw Cie gdzie mieszkasz a jaki adres masz w kwitach?
Pojebało się, że naczelnik wszystko osobiście podpisuje i już nie ma promes w 13 sek ale bez przesady. Dwie godziny zawsze były standardem na sportowej
Kondore
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 37
Rejestracja: 03 kwietnia 2017, 15:59
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Lublin

Post autor: Kondore »

Pojebało się
xxxam pisze:W Lublinie jest za***iście

Wniosek na promesy ? Wzór ? Może połącz kropki ? qr** JEDNO zdanie z nagłówkiem trzeba podyktować bo na stronie nie napisali ? W dupach się przewraca.

To jedno zdanie + dowód wpłaty przesyłasz mailem i promesy czekają grzecznie na odbiór - wystarczy zadzwonić. Ciężko powiedzieć że jest się z daleka (urzędnik nie wróżka - chgw Cie gdzie mieszkasz a jaki adres masz w kwitach?
Pojebało się, że naczelnik wszystko osobiście podpisuje i już nie ma promes w 13 sek ale bez przesady. Dwie godziny zawsze były standardem na sportowej
:027: Przyznaj się pracujesz tam?
1.(To jedno zdanie + dowód wpłaty przesyłasz mailem i promesy czekają grzecznie na odbiór) Nie jedno tylko cała strona A4. Nie mailem tylko pocztą. I nie czekają na odbiór - bo muszą ci odesłać pocztą jak mówi KPA.
2.(Ciężko powiedzieć że jest się z daleka (urzędnik nie wróżka - chgw Cie gdzie mieszkasz a jaki adres masz w kwitach?) Nie nie wróżka ale adres ma w kwitach i nie martw się doskonal wie gdzie mieszkam.
3.(Pojebało się, że naczelnik wszystko osobiście podpisuje i już nie ma promes w 13 sek ale bez przesady. Dwie godziny zawsze były standardem na sportowej) Dwie godziny to ja czekałem i doczekałem się na "pocałuj nas pan w dupę nie ma komu podpisać" Dziękuję postoję. ,
4. (W dupach się nie przewraca.Pojebało się) Powiedz to moim dzieciom czemu nie mam dla nich czasu, bo muszę jeździć po urzędach i brać na to urlop tu czytaj WYPOCZYNKOWY, bo pan naczelnik "nie wysyła bo nie". Tyle, że pan naczelnik musi wysyłać bo do tego go zobowiązuje KPA art.39.
Masz coś jeszcze do powiedzenia?
EDIT:
xxxam
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 1619
Rejestracja: 2015-04-18, 09:11
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offlin

A pan z Lublina po robocie zaleci i załatwi. Pokłony za zrozumienie dla tych którzy muszą jechać 1,5h w jedną stronę.
Ostatnio zmieniony 17 października 2017, 16:09 przez Kondore, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
WRL
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 495
Rejestracja: 11 września 2009, 13:46
Tematy: 0
Lokalizacja: LU
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Lublin

Post autor: WRL »

W sprawie podań @xxxam dobrze pisze. Na miejscu dają kartkę a4, jedno zdanie i po robocie (oczywiście na górze).
Słyszałem ,że wysyłki pocztą podobno komendant ograniczył z uwagi na koszta, tak że chyba pisanie ewentualnych skarg na WPA do komendanta na jego własne decyzje może mijać się z celem... ech...
Ostatnio zmieniony 17 października 2017, 22:09 przez WRL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RedSiedemosiem
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 402
Rejestracja: 19 marca 2017, 21:05
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa, Kraków, Olkusz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Lublin

Post autor: RedSiedemosiem »

WRL: skargi sklada sie do organu nadrzednego, tj. KGP. A koszta powiadacie? 17PLN za wydanie zaswiadczenia... To idzie na dzialalnosc gospodarcza organu i wypracowanie zysku? :D
ROMB, Braterstwo, KS Garda.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”